Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

Aciu uz issamia informacija.
Tai mes ir planuojame ,kad suniukas skristu salone,kartu su seimininke.Ji atskris jo pasiimti.Skris is Rygos -manau Airbaltic reisu.Tik mes labai pasimetem del ,,sherpa bag'' ismatavimu.Suniukas -pekinas ir bijau ,kad gali prikibti,jog jam mazai vietos - nes jis po 1,5 men. bus puku kamuolys.Ir jiems gali pasirodyti ,kad tasyte per siaura ir per zema,nors kunelis judes laisvai.
Tai ,jei jie isskrenda sekmadieni - pas veta reikia apsilankyti penktadienio vakare arba sestadieni,del tu visu atzymu.
Dokumentus vaikis jau turi,dabar uzsakem eksportinius - naujos seimininkes vardu,europasa irgi uzpildysim jos vardu - tai manau kad del to neprikibs.Skiepa su pasiutlige gaus rugpjucio 29 - o skris rugsejo 23d. - bus praeje 25 paros.
Va,dar del mikrocipo klausimas...Isvaziuojant jiems - man reikia perrasyti pas veta ju vardu,ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foxx: 02 rugpjūčio 2012 - 22:25
QUOTE(foxx @ 2012 08 02, 22:51)
Plentia,dekui uz atsakyma.Kiek zinau - uzsakines bilietus i Ryga ir is jos i Norvegija -tai manau taip pat skris su Air baltic.Mane suglumino boxo ismatavimai...Reikes pirkti kaip jusu - tada bus garantuoti ,kad tilps prie koju.


Tikrai siūlyčiau pirkti maždaug tokių išmatavimų, nes kitaip tikrai netilps prie kojų. Pirmą kartą skridom su didesniu boksu, per kontrolę praėjom, jokių problemų nebuvo, bet vat lėktuve...boksas netilpo nei prie kojų, nei net man ant rankų (nors pas juos parašyta, kad boksas turi būti patogus, kad šuniukas galėtų apsisukti, atsistoti ir t.d., bet išeina visai kas kita...), taigi man labai pasisiekė, kad stiuardėsė pasiūlė man kitą vietą lėktuvo gale, kur buvo pakankamai vietos mano didesniam boksui.

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2012 08 02, 22:51)
Pirmiausia liepė šuniukus išimti iš boksų- juos praleido per rengeną, o šuniukus darbuotojai apčiupinėjo visaip kaip, ar neužkišom kur kokių narkotikų... biggrin.gif


Aš atsisakiau savo šunį per rengeną praleisti, čia gi ne daiktas...nemanau, kad tai labai naudinga šuns sveikatai...nors gal aš ir perdedu, bet man darbuotojas leido to nedaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plentia @ 2012 08 03, 00:32)

Aš atsisakiau savo šunį per rengeną praleisti, čia gi ne daiktas...nemanau, kad tai labai naudinga šuns sveikatai...nors gal aš ir perdedu, bet man darbuotojas leido to nedaryti  smile.gif


Tai šuniukų ir neleido per rentgeną, tik boksus. Čia gal aš truputį netiksliai parašiau. blush2.gif Šuniukus tik apčiupinėjo.
Atsakyti
o vis del to kokie gi tie matmenys rankinems, skridau pries puse metu tai zinojau o va dabar prireike vel ir nebepamenu o ir nete kaip specialiai neberandu doh.gif
nusiziurejau va tokia http://www.kika.lt/i...itemId=77623055 ir tokia http://www.kika.lt/i...itemId=77623100 gal kuri is jusu skaridınate su tokiom? padetis nebeleidzia rankoje nesti 4kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 09 04, 11:47)
o vis del to kokie gi tie matmenys rankinems, skridau pries puse metu tai zinojau o va dabar prireike vel ir nebepamenu o ir nete kaip specialiai neberandu  doh.gif
nusiziurejau va tokia http://www.kika.lt/i...itemId=77623055 ir tokia http://www.kika.lt/i...itemId=77623100  gal kuri is jusu skaridınate su tokiom? padetis nebeleidzia rankoje nesti 4kg  ax.gif

Namanau, kad su tokiom tasem leis, kiekviena avialinija turi savo taisykles, manau reikia skambinti ir teirautis. Mums turejo boksas tilpti po sedyne. Vienos stiuardeses lwido issiimt suni is bokso, kitos grieztai ne, taip, kad cia nuo daug ko priklauso. Manau reiketu viska issiaiskint, kad paskui nekiltu bereikalingu problemu.
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2012 09 04, 13:57)
Namanau, kad su tokiom tasem leis, kiekviena avialinija turi savo taisykles, manau reikia skambinti ir teirautis. Mums turejo boksas tilpti po sedyne. Vienos stiuardeses lwido issiimt suni is bokso, kitos grieztai ne, taip, kad cia nuo daug ko priklauso. Manau reiketu viska issiaiskint, kad paskui nekiltu bereikalingu problemu.


nete radau aprasymus kad tinka skraidymui lektuvo salone. mes turim minksta rankine, bet jau mazoka, ji irgi tilpo po sedyne. svarbiausia kad atitiktu matmenys. tai su avia linijom ne beda, skrendam su tais kas priima gyvunus i salona mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
gal galit pagelbėti ir pasidalinti savo patirtimi gabenant šuniuką į AIRIJĄ
. Panašu, kad skraidintis mums jo kartu neišeis. Mūsų jorkšyriukas lapkricio mėnesį (kai norėsim jį vežtis) bus 4 mėn. ir nesvets tikrai daugiau kaip 1,5kg. Gal kas vežėt su mikro autobusu ar net skraidinot krovinų skyriui. PASIDALINKIT PRAŠAU SAVO PATIRTIM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledietė: 11 rugsėjo 2012 - 01:21
QUOTE(Ledietė @ 2012 09 11, 02:19)
Sveiki visi,
gal galit pagelbėti ir pasidalinti savo patirtimi gabenant šuniuką į AIRIJĄ
. Panašu, kad skraidintis mums jo kartu neišeis. Mūsų jorkšyriukas lapkricio mėnesį (kai norėsim jį vežtis) bus 4 mėn. ir nesvets tikrai daugiau kaip 1,5kg. Gal kas vežėt su mikro autobusu ar net skraidinot krovinų skyriui. PASIDALINKIT PRAŠAU SAVO PATIRTIM.


4 mėn. šuniukas jau gali ramiai keliauti su šeimininkais - susičipuojat ir susiskiepijat 3 mėn. amžiaus ir po 21 d. jau galite keliauti. Nebent skrendat orolinijomis, kurios neskraidina gyvūnų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2012 09 11, 08:15)
4 mėn. šuniukas jau gali ramiai keliauti su šeimininkais - susičipuojat ir susiskiepijat 3 mėn. amžiaus ir po 21 d. jau galite keliauti. Nebent skrendat orolinijomis, kurios neskraidina gyvūnų.  ax.gif

Ačiū Kykute uz informacija. Mūsų sunytė bus paruošta skrydžiui, kadangi perkam savo mergytę iš labai atsakingos ir rūpestingos veisėjos, tai jau visias skiepais bei čipais bus pairūpinta. Bet va man klausimas kurios oro linijos skraidina į Airiją šuniuką salone. Radau, kad skraidina airbaltik, bet panašu, kad į airiją ne. Todėl ir klausiu gal kas turit asmeninės patirties atsiskraidinant šuniuką būtent į airiją?
Atsakyti
QUOTE(Ledietė @ 2012 09 11, 10:51)
Ačiū Kykute uz informacija. Mūsų sunytė bus paruošta skrydžiui, kadangi perkam savo mergytę iš labai atsakingos ir rūpestingos veisėjos, tai jau visias skiepais bei čipais bus pairūpinta. Bet va man klausimas kurios oro linijos skraidina į Airiją šuniuką salone. Radau, kad skraidina airbaltik, bet panašu, kad į airiją ne. Todėl ir klausiu gal kas turit asmeninės patirties atsiskraidinant šuniuką būtent į airiją?

pasidomėkit ar Airija nereikalauja tarptautinio sveikatos sertifikato iš vet. tarnybos mirksiukas.gif ..o Airbaltic tikrai neskraidina į Airiją? šiaip pačios oro linijos tikrai turi leidimą skraidint šuniukus.. galbūt konkrečiai dienai jau nebetelpa šuniukas, nes ne daugiau 2 šuniukų į saloną priima
Atsakyti
Sveiki, gal galite kas nors parasyti kokios taisykles ivezant suniuka i Danija? Mikrocipas, ES skiepu pasas, veterinaro irasas, kad suniukas yra sveikas ir, kad gali atlaikyti kelione. Ir berots skiepas nuo pasiutliges? bet klausimas ar galima ivezti jaunesni nei 3 menesiu suniuka?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2012 09 16, 11:01)
Sveiki, gal galite kas nors parasyti kokios taisykles ivezant suniuka i Danija? Mikrocipas, ES skiepu pasas, veterinaro irasas, kad suniukas yra sveikas ir, kad gali atlaikyti kelione. Ir berots skiepas nuo pasiutliges? bet klausimas ar galima ivezti jaunesni nei 3 menesiu suniuka?
Dekoju uz atsakymus.

Tikriausiai, kad negalima, nes nuo pasiutligės skiepyjama tik nuo 3 mėnesių amžiaus ir tada dar reikia palaukti 21d arba 30d priklausomai kiek reikalauja ta šalis.
Atsakyti