Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(zay @ 2012 04 26, 11:58)
Jorką skraidint be jokių problemų, nes iki 8 kg šunis galima skraidintis salone. Dedat į rankinę šuniui ir viskas. Pati dirbu oro uoste muotinėje kinologe, pilna skraido su tokiais šuniukais, kačiukais. Kai kurie monės patys eina veto ieškot pasą kaišioja-iš Es šalių skrandant tie dokumentai niekam neįdomūs. Pažiūri kolegos iš mandagumo smile.gif.


mirksiukas.gif o del tos rankines dar, man parduotuveje sake kad nebutina pirkt to plasmasinio bokso nes jis nepalenda po kede, uztenka minkstos forma ir matmenu atitinkancios rankines, ane? o kaip su maisteliu ir vandenuku, ar galima i jo rankine truputi isideti?
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 04 27, 09:58)
mirksiukas.gif  o del tos rankines dar, man parduotuveje sake kad nebutina pirkt to plasmasinio bokso nes jis nepalenda po kede, uztenka minkstos forma ir matmenu atitinkancios rankines, ane? o kaip su maisteliu ir vandenuku, ar galima i jo rankine truputi isideti?


Tie boxai ir krepšiai iš esmės yra kaip avialinijos konkrečios užsimano, bet mažučiai šuniukai kiek mačiau be problemų keliauja specialiose rankinėse, katės taip pat. Maistelio žinoma galima pasiimti, vat su vandenuku-siųlyčiau geriau įsigyti lėktuve.
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 04 27, 09:58)
mirksiukas.gif  o del tos rankines dar, man parduotuveje sake kad nebutina pirkt to plasmasinio bokso nes jis nepalenda po kede, uztenka minkstos forma ir matmenu atitinkancios rankines, ane? o kaip su maisteliu ir vandenuku, ar galima i jo rankine truputi isideti?

tikrai nebūtina.. paprastai pagrindinis reikalavimas oro linijų kad to medžiaginio bokso dugnas būtų neperšlampantis. o ir šiaip bent jau mums net to bokso netikrino, jiems svarbu buvo tik svoris.. tiesa, iš Lietuvos skrendant teko pasibart, nes nenorėjo įleist šuniuko į saloną, nes jis svorio kaip ir neviršyjo, bet negalėjo bokse normaliai stovėt.
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 27, 10:25)
tikrai nebūtina.. paprastai pagrindinis reikalavimas oro linijų kad to medžiaginio bokso dugnas būtų neperšlampantis. o ir šiaip bent jau mums net to bokso netikrino, jiems svarbu buvo tik svoris.. tiesa, iš Lietuvos skrendant teko pasibart, nes nenorėjo įleist šuniuko į saloną, nes jis svorio kaip ir neviršyjo, bet negalėjo bokse normaliai stovėt.


Iš Lietuvos skrendant jų tiesiog hobis prie žmonių su šunimis kabinėtis, bet reikia gerai savo teises žinot. Iš manęs rusai kai pirko šuniuką, atskrido jo iš toliausiai pasiimt, paėmė 2 mėn šuniuką, jis tikrai nesvėrė 8 kg, specialiai žiūrėjom, bet lietuviai vis vien jo neleido į saloną, nes boxą liepė didelį nupirkt, o su boxu svoris nors būtų dar dar, bet tas didelis boxas per didelis, vienu žodžiu, sumokėjo žmogus beveik dar 200 eu, šuo keliavo į bagažą. O iš Maskvos be problemų skrido lėktuvo salone-ir svoris ir dydis tiko.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2012 04 27, 10:30)
Iš Lietuvos skrendant jų tiesiog hobis prie žmonių su šunimis kabinėtis, bet reikia gerai savo teises žinot. Iš manęs rusai kai pirko šuniuką, atskrido jo iš toliausiai pasiimt, paėmė 2 mėn šuniuką, jis tikrai nesvėrė 8 kg, specialiai žiūrėjom, bet lietuviai vis vien jo neleido į saloną, nes boxą liepė didelį nupirkt, o su boxu svoris nors būtų dar dar, bet tas didelis boxas per didelis, vienu žodžiu, sumokėjo žmogus beveik dar 200 eu, šuo keliavo į bagažą. O iš Maskvos be problemų skrido lėktuvo salone-ir svoris ir dydis tiko.

o taip.. pas mane iš Italijos atskrido pasiimt.. tiesa mazgius buvo beveik 4 mėn. su boksu jis svėre 7,9 kg smile.gif ale va tikrai jis jame negalėjo atsistoti.. bet šeimininkė užsispyrė kad nori su savim į saloną. tai bendrom jėgom kažkaip įkalbėjom kad leistų.. tik žinoma čia ne taisyklė ir tikrai ne visada pasiseks taip.
Iš Ispanijos skraidinausi 4 men mopsę.. tai jokių bėdų nebuvo , nors ji bokse irgi neatsistojo.. bet ramiai praparpė tas 4 val lėktuve
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 27, 10:35)
o taip.. pas mane iš Italijos atskrido pasiimt.. tiesa mazgius buvo beveik 4 mėn. su boksu jis svėre 7,9 kg smile.gif ale va tikrai jis jame negalėjo atsistoti.. bet šeimininkė užsispyrė kad nori su savim į saloną. tai bendrom jėgom kažkaip įkalbėjom kad leistų.. tik žinoma čia ne taisyklė ir tikrai ne visada pasiseks taip.
Iš Ispanijos skraidinausi 4 men mopsę.. tai jokių bėdų nebuvo , nors ji bokse irgi neatsistojo.. bet ramiai praparpė tas 4 val lėktuve



o kokių raminamųjų, migdomųjų duodat? Aš vat išsiunčiu pusantrų metų kalę į Turkiją iš Estijos (nes Lietuva nejama Turkijon, tik Litcargus, o ten brangu žiauriai), tai rekomenduoja pašert uspakajoncais, bet aš ketinu rekomendacijų neklausyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zay: 27 balandžio 2012 - 09:41
QUOTE(zay @ 2012 04 27, 10:40)
o kokių raminamųjų, migdomųjų duodat? Aš vat išsiunčiu pusantrų metų kalę į Turkiją iš Estijos (nes Lietuva nejama Turkijon, tik Litcargus, o ten brangu žiauriai), tai rekomenduoja pašert uspakajoncais, bet aš ketinu rekomendacijų neklausyt.

tikrai niekuo nešeriu..paprastai šuniuką užtenka pavežiot tame pačiame bokse , kuriame siunti , su mašina ir matai kaip jis elgiasi.. o ir kai auginu, esu ,viena boksą tokį patį spec tam pasyrus.. laikau jį aptvare atvirom durim.. tai leliukai jame miega sulipę smile.gif todėl jokio streso skrendant. maniškiai toliausiai iki Brazilijos nuskridę yra ir tfu tfu tfu..aisku jei matyčiau, kad mazgius stresinis - nesiųsčiau

o latviai nesiunčia?aš apskritai visus saviškius per latvius siunčiu.
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2012 04 27, 10:48)
tikrai niekuo nešeriu..paprastai šuniuką užtenka pavežiot tame pačiame bokse , kuriame siunti , su mašina ir matai kaip jis elgiasi.. o ir kai auginu, esu ,viena boksą tokį patį spec tam pasyrus.. laikau jį aptvare atvirom durim.. tai leliukai jame miega sulipę smile.gif todėl jokio streso skrendant. maniškiai toliausiai iki Brazilijos nuskridę yra ir tfu tfu tfu..aisku jei matyčiau, kad mazgius stresinis - nesiųsčiau

o latviai nesiunčia?aš apskritai visus saviškius per latvius siunčiu.



siunčia, bet per Estiją patogiau, nes ten su lydimu asmeniu ir priėmimu Antalijoje šuns lengviau. O šuo kaip ne kaip jau suaugęs, didelis, su boxu bus daugiau nei 30 kg.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2012 04 27, 09:40)
o kokių raminamųjų, migdomųjų duodat? Aš vat išsiunčiu pusantrų metų kalę į Turkiją iš Estijos (nes Lietuva nejama Turkijon, tik Litcargus, o ten brangu žiauriai), tai rekomenduoja pašert uspakajoncais, bet aš ketinu rekomendacijų neklausyt.

niekada nieko neduodu, o ir Latviai (GreenCarer'is) prieš tokius dalykus, kadangi kai kurie šunys nuo uspakajoncų neadekvačiai gali tam tikrose situacijose sureaguot, dar kiti kaip tik tik stipriau panikuoja...
Atsakyti
tai vat ir man keistai nuskambėjo....
Atsakyti
O kaip yra, jei suniukas pats sveria jau daugiau negu 8 kg? Tada jis i bagaza talpinamas?
Atsakyti
O tu uspakajoncu visai neblogu yra gyvunams biggrin.gif Nereikia leist slopinanciu kad suo apgluses butu kaip kad musu veterinarai megsta, galima tik tokios "kosmetikos" nestipriai veikiancios uzduot, kad vietoj to kad stresuotu ta laika prasnuduriuotu...
Yra tokios Happy Traveller - kapsulytes su valerijonu, ramunelem ir kitokiom zolelem na ir feromonai sunims kad ramiau jaustusi. Visgi triuksmas lektuve sunim didelis nors ta patalpa kur keliauja gyvunai ir izoliuota kazkiek, slegis stabilus, temperatura normali, taciau stresas didelis.
Atsakyti