Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

Širdingai dėkoju už atsakymus, ypač Cererakennel 4u.gif
Matot pas mus tokia situacija "svarstyme", mama niekaip nepasiryžta duoti teigiamo atsakymo dėl šuniuko įsigijimo, nors pati paprašė paklausti kaip dėl to siuntimo, (nors po trijų metų neleidimo tai jau šis tas biggrin.gif ) veisėjai laiškas irgi neišsiųstas, nes nieko gali ir neįvykti būtent šiuo atveju, tačiau man patinka pora veislynų ir Vokietijoje esančių, tad tokia informacija į ateitį taip pat labai reikalinga smile.gif Lenkija žinoma būtų pats tobuliausias variantas, žiūrėsiu dar ir ten...
Dar kartą labai visiems ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vokietija iš viso be problemų, galima važiuot mikriukais kurie ten žmones veža. Dalis vežėjų priima su šunimis. Kai dienos tikslumu nėra svarbu kada būt, puikus variantas. Sėdi ir nuveža tave kur reikia, po to atgal paima.
Atsakyti
Oho, geras... thumbup.gif Net nežinojau kad tokie dalykai yra... Na jei visgi pasirinksim Vokietiją reikės smulkiau pasidomėti šiuo būdu. Labai ačiū už tokią man naujieną 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėčiau pasidomėti, kokios taisyklės siunčiant šuniuką iš Švedijos į Lietuvą? Reikia čipo, vaistų nuo kirminų, o kaip su skiepais? Šuniukas gali keliauti jau 8sav. ar reikia sulaukti ir pasiutligės skiepo?
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2012 04 10, 16:46)
Sveiki,
Norėčiau pasidomėti, kokios taisyklės siunčiant šuniuką iš Švedijos į Lietuvą? Reikia čipo, vaistų nuo kirminų, o kaip su skiepais? Šuniukas gali keliauti jau 8sav. ar reikia sulaukti ir pasiutligės skiepo?

Iš bet kurios ne trečiosios šalies įvežant šuniuką į Lietuvą (net ir tos pačios Latvijos) taisyklės yra vienodos - šuniukas turi būti skiepytas nuo pasiutligės ir nuo skiepo turi būti praėję 21 d. Taisyklės yra tokios, o ar pasieniečiai į tai žiūri ar ne, čia jau kitas klausimas smile.gif Kai vežiausi praeitais metais šuniuką iš Švedijos, man rodos lietuviai pasieniečiai net jo paso nežiūrėjo.
Atsakyti
Ar kas nors turite patirties vežant šunį traukiniu į Rusiją? Būčiau labai dėkinga, jeigu sutiktumėte pasidalinti ja. Ypač domintų kaip elgiasi baltarusių pasieniečiai, ar jie labai priekabūs?
Atsakyti
QUOTE(turetivilti @ 2012 04 22, 15:21)
Ar kas nors turite patirties vežant šunį traukiniu į Rusiją? Būčiau labai dėkinga, jeigu sutiktumėte pasidalinti ja.  Ypač domintų kaip elgiasi baltarusių pasieniečiai, ar jie labai priekabūs?

Na man teko važiuoti su šunim į Piterį iš Vilniaus- tai pagal Lietuvos geležinkelių taisykles reikia išsipirkti visą kupe keliaujant su šunimi, o pasienyje tai niekas manęs jokių dokumentų šuns ir neprašė, nei nuvažiuojant nei parvažiuojant.
O kiek teko domėtis važiavimu per Baltarusiją- ai galima išsipirkti šuniukui bilietą ir reikalingi tam tikros veterinarinės pažymos, kurias išduoda valstybinės veterinarijos.
Atsakyti
QUOTE(Dinara2 @ 2012 04 22, 20:07)
Na man teko važiuoti su šunim į Piterį iš Vilniaus- tai pagal Lietuvos geležinkelių taisykles reikia išsipirkti visą kupe keliaujant su šunimi, o pasienyje tai niekas manęs jokių dokumentų šuns ir neprašė, nei nuvažiuojant nei parvažiuojant.
O kiek teko domėtis važiavimu per Baltarusiją- ai galima išsipirkti šuniukui bilietą ir reikalingi tam tikros veterinarinės pažymos, kurias išduoda valstybinės veterinarijos.

Ačiū Dinara. O kaip važiavot traukiniu, šunį laiket palaida kupe, ar reikia patalpinti į boksa? Ir dar, kaip jūsų šuo su gamtiniais reikalais susitvarkė. Juk, jei traukinys ir sustoja, tai į peroną pačirkšt šuns neišvesi. (Mūsų šuniui du metai ir vidutinio dyžio)
Atsakyti
QUOTE(turetivilti @ 2012 04 24, 17:12)
Ačiū Dinara. O kaip važiavot traukiniu, šunį laiket palaida kupe, ar reikia patalpinti į boksa? Ir dar, kaip jūsų šuo su gamtiniais reikalais susitvarkė. Juk, jei traukinys ir sustoja, tai į peroną pačirkšt šuns neišvesi. (Mūsų šuniui du metai ir vidutinio dyžio)

vežant šunį traukiniu boksas būtinas. Kadangi mes važiavom į Piterį tai vakare prieš sėsdami į traukinį atsilikom savo reikalus, o ryte jau Piteryje atlikinėjom savo reikalus. maniškė kelionėse labai kantri dėl savo reikalų. kadangi mano šuo iš mažų (afenpinčeris) tai aš ją naktį pasileidau iš bokso ir miegojom kartu- ji pas mane kelionėje nekelia jokių problemų ( tai yra neloja, nepyksta ir t.t.)
Atsakyti
sveikos sunu myletojos 4u.gif paskaiciau jusu temele bet neradau nieko apie kelione lektuvu. mano maziukai jorkiui teks skrist, zinau kad reikia tam tikru matmenu rankines ir kad iki 8 kilu galima nestis i salona. apie tai esu pasiskaicius, bet idomu butu jau tai patyrusiu paklausyt smile.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 04 25, 20:26)
sveikos sunu myletojos  4u.gif  paskaiciau jusu temele bet neradau nieko apie kelione lektuvu. mano maziukai jorkiui teks skrist, zinau kad reikia tam tikru matmenu rankines ir kad iki 8 kilu galima nestis i salona. apie tai esu pasiskaicius, bet idomu butu jau tai patyrusiu paklausyt smile.gif aciu  mirksiukas.gif


mane irgi domintu ax.gif as ir noriu jorksyra skraidinti,dar toloka,bet is anksto norisi zinoti
Atsakyti
Jorką skraidint be jokių problemų, nes iki 8 kg šunis galima skraidintis salone. Dedat į rankinę šuniui ir viskas. Pati dirbu oro uoste muotinėje kinologe, pilna skraido su tokiais šuniukais, kačiukais. Kai kurie monės patys eina veto ieškot pasą kaišioja-iš Es šalių skrandant tie dokumentai niekam neįdomūs. Pažiūri kolegos iš mandagumo smile.gif.
Dėl traukinių-labai sudėtinga, galima važiuoti, bet kaip minėjau reikia išpirkti visą kupe, net jei rasit žmones kurie ir norėtų važiuot kartu, kupe kai veži šunį galima ne daugiau 2 žmonių važiuot. Tad kelionė į Maskavą pvz kainuos į vieną pusę 1300 lt, mašina tuo tarpu iki Maskvos galima nuvažiuot už 50 eu. Dėl Baltarusijos-Baltarusijoje su JOKIO dydžio šunimi, į JOKIUS traukinius nepriima. Tad galit labai gerai pakliūt jei su mašina nuvažiuosit, o tikėsitės grįžt traukiniu-nepriims niekur.

Jokių vet pažymų duodamų mūsų tarnybos į Rusiją, Baltarusiją nereikia. Tik į Ukrainą, bet galiu pasakyti-pigiau gausis (jei mašina važiuojat) ten sumokėt vetui, nei duotis važinėt ir mokėt mūsiškiams. Nes su pažymomis kurias ten per kabinetus eisit, važinėsit pavedimų daryt (šuo 25 litai), Ukrainos pasienyje moki bet kuriuo atveju 5 eu nuo šuns, jei be sertifikatų už kelionę pirmyn atgal (jie pasižymi kad tos mašinos netikrint) moki nuo šuns 10 eu. Ir jokių ten mūsų susirakusių valstybės tarnautojų veidų, o malonūs ir patenkinti ukrainiečiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zay: 26 balandžio 2012 - 11:02