Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos merginos...ateinu su tokiu klausimeliu..

drauge paprase kazkaip nedaug padekoruoti krikstynu skraiste..viskas butu gerai jei ji butu linine...o ji is organzos..nu ta tokia visai plonyte plonyte , beveik eprmatoma medziagyte..
gal kas bande kazka daryt ant tokios emdziagos..na greiciausiai tai bus inicialai ar kazkas panasaus. as taip galvoju kad turbut labiausiai tiktu kokiu blizgiu siuliuku pasiuvinet, bet au aisku ne dmc metaliku, nes jis ten man medziaga isdraskys.. kas susidures su metalikais? (as tik dmc bandzius) kuris is metaliku svelnuti buna, kad nedraskytu net jautrios medziagytes ir siaip kaip manot ar imanomas dekoravimas ant tokio plonumo medziageles... mastau akd kryziukai cia jau nelabai gelbes, gal kokia virvele geriau..zodziu suku galva..gal kas kokiu patarimu turi? ax.gif
Atsakyti
As ir su klausimu blush2.gif
Kaip daryti laikrodi? Siuvini tempti ant kartono ir taisyti mechanizma? Randu pirkt tik mechanizmu, bet pagrindo ant ko tempt ne g.gif
Atsakyti
Merginos, ant Aida18 siuvinėjate vienu siūliuku ar dviem g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 07 29, 15:01)
Merginos, ant Aida18 siuvinėjate vienu siūliuku ar dviem g.gif


vienu, nors priklauso nuo paveikslelio..esu ir dviem siuvinejus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 29 liepos 2011 - 14:07
QUOTE(*Radvileee @ 2011 07 29, 15:01)
Merginos, ant Aida18 siuvinėjate vienu siūliuku ar dviem g.gif

visada 2, ir tai dar kartais persisviecia, jei siuvineju juodai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 07 29, 13:38)
sveikos merginos...ateinu su tokiu klausimeliu..

drauge paprase kazkaip nedaug padekoruoti krikstynu skraiste..viskas butu gerai jei ji butu linine...o ji is organzos..nu ta tokia visai plonyte plonyte , beveik eprmatoma medziagyte..
  gal kas bande kazka daryt ant tokios emdziagos..na greiciausiai tai bus inicialai ar kazkas panasaus. as taip galvoju kad turbut labiausiai tiktu kokiu blizgiu siuliuku pasiuvinet, bet au aisku ne dmc metaliku, nes jis ten man medziaga isdraskys.. kas susidures su metalikais? (as tik dmc bandzius) kuris is metaliku svelnuti buna, kad nedraskytu net jautrios medziagytes ir siaip kaip manot ar imanomas dekoravimas ant tokio plonumo medziageles... mastau akd kryziukai cia jau nelabai gelbes, gal kokia virvele geriau..zodziu suku galva..gal kas kokiu patarimu turi?  ax.gif



Aš tai siuvinėčiau plonais šilko siūliukais, metaliku nebent vos vos kelis dygsnelius padekoravimui. Ir aišku, kryžiukas jau čia nėperkur schmoll.gif Dar sakyčiau, kad reiktų siuvinėti palei patį kraštelį, žodžiu, ant organzos siuvinėti rankomis labai sudėtinga, nes vien jau adatą begalo ploną reikia naudoti, nes storesnė išstumdys siūliukus ir liks skylutės, rizikingas dalykėlis g.gif
Atsakyti

QUOTE(B_March @ 2011 07 29, 16:38)
visada 2, ir tai dar kartais persisviecia, jei siuvineju juodai  unsure.gif


Visada dviem drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 07 29, 08:56)
Sveikos siuvinėtojos 4u.gif Kiek daug gražių darbelių užderėjo wub.gif
Pasirodau ką aš išsiuvinėjau

gražu

QUOTE(Daisiuke @ 2011 07 29, 15:07)
vienu, nors priklauso nuo paveikslelio..esu ir dviem siuvinejus..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
O aš turiu klausimą kaip daryti blendingą jeigu siuvinėji vienu siūlu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 07 29, 11:57)
Vatbutent,kad ilgai trunka, net ir maziukas paveiksliukas. O dar tvarkingai padaryt. Akys sulenda i tam tikra vieta. Plius nori greit padaryt. As manau kiek save ivertinsi, tiek ir gausi. Kas nemoka, tas nevertina. As geriau daugiau paprasysiu ir pasiliksiu darbeli sau, negu atiduosiu uz dyka  biggrin.gif  5 ar 9 cnt jau daugoka, bet priklauso koks darbas, 3 cnt visai normaliai  g.gif
Man labai patiko kur buvo idetas darbo paskaiciavimas, preitoj temoj  smile.gif
Nereikia saves nuvertinti, nes i darba irgi ne uz dyka einam.

Cia tema tokia be galo ir kiekvienoj temoj kas kelis puslapius nagrinejama  smile.gif



100% sutinku! saves nuvertinti nereikia. Siuvinejimas uzima laiko visgi ir akis ir nugara paskausta, jei ilgiau pasedi.. Tai irgi darbas-kad ir malonus ,bet visgi darbas ir dar ranku darbo-kas supranta, tas ir ivertina drinks_cheers.gif
O del orchideju-paprasiau tikrai maziau nei 100 lt.. bet turbut tikisi rasti dar pigiai.. g.gif
P.S. Metrikiuka su tulpe pardavineju uz 55 lt. Manau tas skaiciavimas 3 cnt tikrai daugiau apstraktus;) ziuri pagal dysi, sudetinguma, spalvu skaiciu.

Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 07 29, 08:01)
Merginos, ant Aida18 siuvinėjate vienu siūliuku ar dviem g.gif


As dviem, ir tikrai kaip kitos sake, persisviecia jei tamsus siulai.

Pvz kavos puodelis, net nepadidintoj sitoj foto as matau, kad juoda persisviecia. Nors cia ne Aida, bet 18 tankumo audinys.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 07 29, 16:15)
Aš tai siuvinėčiau plonais šilko siūliukais, metaliku nebent vos vos kelis dygsnelius padekoravimui. Ir aišku, kryžiukas jau čia nėperkur  schmoll.gif  Dar sakyčiau, kad reiktų siuvinėti palei patį kraštelį, žodžiu, ant organzos siuvinėti rankomis labai sudėtinga, nes vien jau adatą begalo ploną reikia naudoti, nes storesnė išstumdys siūliukus ir liks skylutės, rizikingas dalykėlis  g.gif


vat ir man atrodo baisiai rizikingas dalykas....apie silkinius siuliukus nepagalvojau bigsmile.gif labai gera mintis...adata ploniausia kokia turiu tai ta kur mil hill karoliukams prisiut..nu ziuresiu, paimsiu gal kokia organzos skiautele pradziai pasibandymui, jei matysiu kad sudetingoka, neapsiimsiu... unsure.gif
Atsakyti