Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu


QUOTE(InDovi @ 2011 07 28, 23:04)
Manau ir aš prisidėčiau prie siūliukų pirkimo. O Pumpurėlis labai kategoriškai parašė, juk niekas negimė mokėdamas viską daryti...

Dvi, manau šiuo atveju kalba eina apie išlaidų pasidalinimą ir ne visoms juk reikia 100 siūlu vienu metu. Dėl to ir ketinama pirkti vienu kartu. Pvz. perkant 200 siūliukų gaunasi dar pigiau  4u.gif

Visiškai tu teisi, mes norim kooperuotis dėl to, kad didesnis kiekis- pigiau drinks_cheers.gif

QUOTE(Dvi @ 2011 07 28, 23:01)
Baikit tarkuot Pumpurėlį. Ji labai teisi. Su bendru siūlų prkimu gaunasi vaikų darželis ir užuojauta ta, kuri apsiims kuruoti pirkinį. Norit aš jums geriau čia temoj padarysu PayPal ir ebay kursus? Užtat būsit nepriklausomos ir galėsit pirkti ne tik ebay, bet ir bet kurioj užsienio internetinėj parduotuvėj. Kažkada ir aš pradėjau nuo vieno mažo pirkinio, o dabar LT mažai ką perku. Ir ne tik siuvinėjimui.

Dvi, tavo kursus mielai išklausysiu ir , manau, ne vienai jie pravers. Juk gal norėsim ne tik siūlų nusipirkt rolleyes.gif Viskas, kas naudinga, tik į gera 4u.gif
Atsakyti
o as pasakysiu del ebay-geriau nepradekit,tai bus liga doh.gif
ne man vienai ta pati liga uzejus buvo-turiu daug pazystamu ,kad islaidos kartais virsydavo pajamas doh.gif geriau nereikia biggrin.gif

o jei rimtai-apsiimciau,jei lt gyvenciau,o dabar-nebent is internetiniu parduotuviu galiu nupirkt ir atsiust kazkuriai
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 28, 23:16)
Visiškai tu teisi, mes norim kooperuotis dėl to, kad didesnis kiekis- pigiau drinks_cheers.gif
Dvi, tavo kursus mielai išklausysiu ir , manau, ne vienai jie pravers. Juk gal norėsim ne tik siūlų nusipirkt rolleyes.gif Viskas, kas naudinga, tik į gera 4u.gif

nieko mes cia netarkuojam, tik isreiskiam nuomone...cia forumas...

o paypale lengva uzsireg tikrai, pati bandziau po Pumpurelio postu, pavyko, bet deja netinkama mano visa kortele...jei butu tinkama pirkciau ir viena siuliuku...uztat ir iskilo tas klausimas del kooperavimosi, tiesiog kaip kam patogiau...
Atsakyti
bent kiek as zinau,jei seb banke turit saskaitas,tai butinai reikia virtuon korteles tam reikalui,del kitu banku-nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 07 28, 15:39)
bent kiek as zinau,jei seb banke turit saskaitas,tai butinai reikia virtuon korteles tam reikalui,del kitu banku-nezinau blush2.gif


Mes kiek esam susidure su Paypal, norint atidaryt ju "accounta", reikia turet lietuviska kreditine arba spec. koretele, kur galiam atsiskaityt internetu (kaip kad mineta virtoun).
Tuo tarpu uzsienio banku korteles sueina ir ne kreditines - uztenka debetines Visa ar Discovery. Kartais, pvz atsiskaitant etsy, nereik nei paypal saskaitos turet, galima tai tiesiogiai is korteles padaryt.

Beje, jei kazka rasit pigiai, bet siuntejui reik JAV adreso, as galiu padet, bet persiusiu tik vienam asmeniui, o jus jau LT ten issidalinkit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos 4u.gif Kiek daug gražių darbelių užderėjo wub.gif
Pasirodau ką aš išsiuvinėjau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 07 29, 09:56)
Sveikos siuvinėtojos 4u.gif Kiek daug gražių darbelių užderėjo wub.gif
Pasirodau ką aš išsiuvinėjau

Dailu wub.gif
Atsakyti
grazus angeliukai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Princesė @ 2011 07 28, 14:52)
Sveikos dar karteli, aciu labai-schemute jau gavau!! Aciu uz pagalba.
Dabar dar vienas klausimas... Stai toks paveikslas:


Dydis 30x30 cm, beveik visas plotas siuvinejamas...
Kliente turi rinkini (tai yra siulus ir medziaga). KIEK KAINUOTU DARBAS?
prasau pagelbekite.. Patarkite. Aciu, lauksiu ats.


Ar galima pasmalsausiu blush2.gif Per didele kaina darbelio buvo?? Nes maciau vienoj temoj, iesko kas issiuvinetu blush2.gif
Atsakyti
man asmeniskai atrodo, kad 2 ct, 5 ar net 9 ct yra nelogiska visiskai blush2.gif nes kaina beprotiska gaunasi. vien uz viena 10*10 kvadratuka jau gaunasi 2 litai, jei po 2 ct. O jei darbelis, koks 200*200 doh.gif sakyciau, jei uz kryzeli kaina nesiektu 1 ct, t.y. 0,5 ct, 0,2 ar pan. nu tai dar dar...
aisku dar ir nuo darbo dydzio priklauso. Cia turbut viena tu sriciu, kur siaubingai sunkus ikainavimas. Nes uztrunka nemazai, akis vargina ir t.t.
Atsakyti
Vatbutent,kad ilgai trunka, net ir maziukas paveiksliukas. O dar tvarkingai padaryt. Akys sulenda i tam tikra vieta. Plius nori greit padaryt. As manau kiek save ivertinsi, tiek ir gausi. Kas nemoka, tas nevertina. As geriau daugiau paprasysiu ir pasiliksiu darbeli sau, negu atiduosiu uz dyka biggrin.gif 5 ar 9 cnt jau daugoka, bet priklauso koks darbas, 3 cnt visai normaliai g.gif
Man labai patiko kur buvo idetas darbo paskaiciavimas, preitoj temoj smile.gif
Nereikia saves nuvertinti, nes i darba irgi ne uz dyka einam.

Cia tema tokia be galo ir kiekvienoj temoj kas kelis puslapius nagrinejama smile.gif
Atsakyti
Aš bandžiau siuvinėti porą darbelių pagal užsakymą- nelabai patiko. Esi įpareigotas tilpti į terminus, paveikslėlį renkasi užsakovas (siuvinėjau šuniuką, o gyvūnų visai nemėgstu siuvinėti), tai darbas gaunasi toks be pasimėgavimo. Kai siuvinėju dovanai, renkuosi tai kas patiktų gavėjui, bet tuo pačiu būtų miela ir man. Siuvinėdama sudedu visus savo šiltus jausmus tam žmogui- o ką įdėsi nepažįstamam... Tad siuvinėčiau tik GERAI apmokamą darbą, kad kompensuotų galimus moralinius nepatogumus smile.gif
Atsakyti