Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Klajokle @ 2011 07 28, 16:16)
As siulyciau jungtis pagal miestus,butu daug paprasciau.susitinki ir issidalini smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 07 28, 17:08)
Pumpurelis lb jau kategoriska, ar man tik pasirode? ax.gif

Ir man taip pasirodė rolleyes.gif

QUOTE(j_tina87 @ 2011 07 28, 17:17)
Mergaites, ana savaite pirkau DMC siuliukus is Geru Akiu ir prasiau nuolaidu korteles, nedave, bet pritaike nuolaida, jei perki daugiau kaip desimt, tai tada siulai po 1,85 berods, del keliu centu galiu suklys... Tada jei kuriai reikia, tikrai pigiau nei kad po 2,18...

Kaune, Senamiesty "Gerose akyse" jei perki 5 matkelius, kaina po 1.89 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 liepos 2011 - 15:27
Sveikos dar karteli, aciu labai-schemute jau gavau!! Aciu uz pagalba.
Dabar dar vienas klausimas... Stai toks paveikslas:

user posted image

Dydis 30x30 cm, beveik visas plotas siuvinejamas...
Kliente turi rinkini (tai yra siulus ir medziaga). KIEK KAINUOTU DARBAS?
prasau pagelbekite.. Patarkite. Aciu, lauksiu ats.
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 28, 15:52)
Sveikos dar karteli, aciu labai-schemute jau gavau!! Aciu uz pagalba.
Dabar dar vienas klausimas... Stai toks paveikslas:
Dydis 30x30 cm, beveik visas plotas siuvinejamas...
Kliente turi rinkini (tai yra siulus ir medziaga). KIEK KAINUOTU DARBAS?
prasau pagelbekite.. Patarkite. Aciu, lauksiu ats.


Aš kažkada siuvinėjau pagal užsakymą- tai ėmiau 2 ct už kryželį medvilniniais siūlais ir 5 ct už kryželį metaliku. Plius audinio kaina, siūlus beveik visus turėjau. Juolab, kad jų daug ir atliko man.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 28, 17:56)
Aš kažkada siuvinėjau pagal užsakymą- tai ėmiau 2 ct už kryželį medvilniniais siūlais ir 5 ct už kryželį metaliku. Plius audinio kaina, siūlus beveik visus turėjau. Juolab, kad jų daug ir atliko man.



Na, as irgi siuvineju mazdaug 3 centai uz kryzeli (su medziagomis) bet cia kliente TURI SIULUS IR MEDZIAGA. klausimas-kiek pats darbas kainuotu? butent sio paveikslo?
Prasau konkreciau, merginos. reikai pagalbos-rasykite skaiciais:)smile.gif Aciu*
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 28, 18:00)
Na, as irgi siuvineju mazdaug 3 centai uz kryzeli (su medziagomis) bet cia kliente TURI SIULUS IR MEDZIAGA. klausimas-kiek pats darbas kainuotu? butent sio paveikslo?
Prasau konkreciau, merginos. reikai pagalbos-rasykite skaiciais:)smile.gif Aciu*

fonas siuvinejasi dalinai,ten kur uz remelio tokia medziaga ,uz darba iki 100,gal net maziau ,o kiek tiksliau jau kaip save vertini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 liepos 2011 - 16:32
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 28, 18:30)
fonas siuvinejasi dalinai,ten kur uz remelio tokia medziaga ,uz darba iki 100,gal net maziau ,o kiek tiksliau jau kaip save vertini.


Aciu Uodegyte uz konkretu ats. drinks_cheers.gif
Aciu, turiu orientyra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 28, 16:08)

Pumpurelis lb jau kategoriska, ar man tik pasirode? ax.gif


Matyt ne tau vienai taip pasirode.... g.gif
Atsakyti
As taip pat iki 3-5 ct. Kazkada seniai maciau laida, kurioje moteris siuvinejanti sau ir pagal uzsakymus imdavo nuo 5 iki 9 ct uz kryziuka. smile.gif O jau tokiu atveju esu panasios nuomones kaip ir Uodegyte smile.gif
Atsakyti
Taip taip, pagal miestus ir aš sutinku.
Pumpurėlis piktokai išreiškė savo mintis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milzinukas: 28 liepos 2011 - 18:28
QUOTE(xiuke @ 2011 07 28, 16:08)
Pumpurelis lb jau kategoriska, ar man tik pasirode? ax.gif

Baikit tarkuot Pumpurėlį. Ji labai teisi. Su bendru siūlų prkimu gaunasi vaikų darželis ir užuojauta ta, kuri apsiims kuruoti pirkinį. Norit aš jums geriau čia temoj padarysu PayPal ir ebay kursus? Užtat būsit nepriklausomos ir galėsit pirkti ne tik ebay, bet ir bet kurioj užsienio internetinėj parduotuvėj. Kažkada ir aš pradėjau nuo vieno mažo pirkinio, o dabar LT mažai ką perku. Ir ne tik siuvinėjimui.
Atsakyti
Manau ir aš prisidėčiau prie siūliukų pirkimo. O Pumpurėlis labai kategoriškai parašė, juk niekas negimė mokėdamas viską daryti...

Dvi, manau šiuo atveju kalba eina apie išlaidų pasidalinimą ir ne visoms juk reikia 100 siūlu vienu metu. Dėl to ir ketinama pirkti vienu kartu. Pvz. perkant 200 siūliukų gaunasi dar pigiau 4u.gif
Atsakyti
va ir man taip rodos kad ne paypale cia esme netgi gludi... bet va kaip sako InDovi kuo daugiau siuliuku imi tuo gi oigiau gaunas... o paciam vienam pirkt iskarto 200 siulu nu tai tikrai retai tokia suma laisva atsirandda tokiam nepirmo svarbumo pirkiniui... todel i butu naudinga kooperuotis...
na del pirkimo klp galiu as paprasyt zmogaus kad uzsakytu... tik reiktu luktelt kol atsiras tokia suma apmokejimui arba netgi dar geriau susimoket reiktu is anksto... 4u.gif
Atsakyti