Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 28, 08:00)
Labai dailus darbas  thumbup.gif
Nelabai suprantu, kur yra problema pirkti internetu  g.gif  Juk tiek internetinės parduotuvės, tiek paypal priima visas pagrindines korteles. O bet kuris bankas išduos bet kam ar Visa, ar Mastercard, jokio skirtumo. Ir pirkti internetu visai nebūtina, kad kortelė būtų su kredito limitu ar kad taip būtų Visa Gold. Paypal'u naudotis tai penkis kartus paprasčiau nei supermamoj nuotrauką įdėti (dvi minutes užtrunka registracija).


na taip kai moki tai aisku labai paprasta... bet va dabar neturint pradet viska tikrai reik susikaupt... ir kazi ar pirmam pirkiniui noresis pirkti siulu uz 100litu ar daugiau... visgi pradzioj baisu prisidirbt butu... o ir siuntimas visiem susikooperavus butu pigiau kiekvienai... smile.gif nes va 100 siulu pirkt iskarto kazkaip nesu pasiryzus... koki 30 ar 40 butu kaiptik smile.gif
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 28, 09:54)

o kaip jus siuvinejat? mirksiukas.gif


na aukstyn kojom vertinet tikrai neesu bandzius biggrin.gif gudriai cia biggrin.gif
nprs ziuriu daznai save pagaunu taip, kad tas arbas jau sonu praktiskai laikomas buna biggrin.gif na bet svarbiausia juk islaikyt kryziuko forma kad ir kaip tu ta darba laikytum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 28, 10:29)
AGLYTE darbelis  thumbup.gif ,bet pasporto spalva darbelyje nedominuoja  ax.gif buciau dejusi sviesesni,nes katinukas truputi turi sviesiai rudos spalvos.



Darbelis is tiesu puikus! ir ireminta labai graziai, prabangiai netgi sakyciau. TIesa, gal noretusi kad pasporto spalva kazkiek deretu prie katinuko-kiek sviesesnio atspalvio kad butu. bet jei sakai kad derinia iri prie sienos, tai turetu graziai ziuretis;) darbelis super!
Papildyta:
http://club.osinka.r...63093&q=orchids

gal kas galetu pagelbeti? neatsidaro man.. gal tiesiog kas turite jau atsisiunte? reiktu tokiso schemos... aciu uz pagalba.. ir gal zinote kokio dydzio sis paveikslas gaunasi? aciu*
Atsakyti
Sinuhas, Pumpurėlis, Uodegyte labai aciu uz pagyrimus oro_buckis.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 28, 12:22)
http://club.osinka.r...63093&q=orchids

gal kas galetu pagelbeti? neatsidaro man.. gal tiesiog kas turite jau atsisiunte? reiktu tokiso schemos... aciu uz pagalba.. ir gal zinote kokio dydzio sis paveikslas gaunasi? aciu*

biggrin.gif pora zinuciu auksciau juk rasiau
14 aida, 30x30cm

reikia turėt programa, atsisiųsti galima iš interneto, galioja bandomoji versija 4d. Kadangi jau karta reikėjo jos, tai antra kartą negaliu instaliuoti į kompiuterį, nes neveikia kodas.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 28, 10:48)
Kai naujas dalykas, tai ir neaišku. Aš tai net nežinočiau nuo ko pradėti, o dar kalbos nemokėjimas... blush2.gif Va kad kas parodytų vieną kartą viską nuo pradžių iki galo, gal ir surizikuočiau... Nors... Nemanau, kad norėčiau rizikuoti savo pinigais.


Aišku, kad gudriau rizikuoti svetimais pinigais, nei savais biggrin.gif O kalba tai juk ten anglų, ir nereikia mokėti jos itin gerai, kad suprastum, ką reiškia "buy" ir "confim". To ir užtenka padaryti užsakymą. Na dar reikia žinoti, kad name reiškia vardas, address - adresas, o card number - kortelės numeris. Tai trys dalykai, kuriuos reikia nurodyti. Tuo "sudėtingumas" ir baigiasi.

QUOTE(tvikse @ 2011 07 28, 12:00)
na taip kai moki tai aisku labai paprasta... bet va dabar neturint pradet viska tikrai reik susikaupt... ir kazi ar pirmam pirkiniui noresis pirkti siulu uz 100litu ar daugiau... visgi pradzioj baisu prisidirbt butu... o ir siuntimas visiem susikooperavus butu pigiau kiekvienai... smile.gif nes va 100 siulu pirkt iskarto kazkaip nesu pasiryzus... koki 30 ar 40 butu kaiptik smile.gif


Nieks negimė mokėdamas mirksiukas.gif Bet kas jau kas, o pirkimas internete tikrai ne raketų mokslas.
Kas dėl siuntimo mokesčio, tai dažniausiai jis būna keleto dolerių ar eurų dydžio. Mano vertinimu, penkioms ar panašiai darant vieną užsakymą daug didesnė aukštoji matematika atsidalinti užsakymą dalimis ir dar išsisiuntinėti po visą Lietuvą (su atitinkamomis išlaidomis), negu kad išeina dolerio ar dviejų sutaupymas.
Na bet jūsų juk vis vien neįtikinsiu. Taigi sėkmingai kooperuotis ir rasti savanorių, kurios padarys jums užsakymą ir nepaims už tai užmokesčio. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės 4u.gif

Aš norėjau paklausti, kurios siuvinėjot

user posted image

ar galima pasitikėt šiuo spalvų raktu?

user posted image

Ar nesigaus oda per daug tamsi ir murzinai atrodanti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 07 28, 11:54)
tai va kad viskas i ta pacia puse gaunas. Cia as savo technika turbut isradau lotuliukas.gif  g.gif

Aš taip darau, kai man reikia siuvinėt pusiniais kryželiais. Tada labai gerai gaunais ir gražiai sugula thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 28, 14:18)
Aišku, kad gudriau rizikuoti svetimais pinigais, nei savais  biggrin.gif

Kas dėl siuntimo mokesčio, tai dažniausiai jis būna keleto dolerių ar eurų dydžio. Mano vertinimu, penkioms ar panašiai darant vieną užsakymą daug didesnė aukštoji matematika atsidalinti užsakymą dalimis ir dar išsisiuntinėti po visą Lietuvą (su atitinkamomis išlaidomis), negu kad išeina dolerio ar dviejų sutaupymas.
Na bet jūsų juk vis vien neįtikinsiu. Taigi sėkmingai kooperuotis ir rasti savanorių, kurios padarys jums užsakymą ir nepaims už tai užmokesčio.  4u.gif

Niekas nesako, kad geriau rizikuot svetimais pinigais. Lengva sakyti, kad tai anglų kalba ir viskas paprasta. O jei mokeisi ne anglų kalbą... Tai tenka kiekvieną žodį verstis doh.gif Geriau tada tokiu atveju nusipirkti karts nuo karto trūkstamus siūliukus mokant brangiau arba prisijungti prie tų, kurios tai yra darę ir prie savo užsakymo nori prijungti daugiau žmonių, kad siuntimas būtų pigesnis.
Nemanau, kad kas nori gauti pigiau ir be papildomo mokesčio. Kas jungsis prie užsakymo, tas sutiks dalintis ir išlaidas mirksiukas.gif
Atsakyti
Internetiniu parduotuviu temoje yra daug parasyta apie ebay ir paypal. Paypal tikrai saugus reikalas, o ebay reikia ziuret is kur perki, pardavejas turi tureti gerus atsiliepimus.
Rizika kaip ir bet kur kitur, paste dingsta siuntinukas, bet juk LT lygiai taip pat jie dingsta. asmeniskai man, niekas niekad nera dinge nei tarp lt ir uk, nei vietiniuose pastuose.
Ir kooperuotis tikrai nera jau taip sudetinga ir baisu, tiek jau to vargo g.gif Apsimciau, jei buciau lt, bet dabar is manes naudos jokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 28, 12:48)
Aš taip darau, kai man reikia siuvinėt pusiniais kryželiais. Tada labai gerai gaunais ir gražiai sugula thumbup.gif
Niekas nesako, kad geriau rizikuot svetimais pinigais. Lengva sakyti, kad tai anglų kalba ir viskas paprasta. O jei mokeisi ne anglų kalbą... Tai tenka kiekvieną žodį verstis doh.gif Geriau tada tokiu atveju nusipirkti karts nuo karto trūkstamus siūliukus mokant brangiau arba prisijungti prie tų, kurios tai yra darę ir prie savo užsakymo nori prijungti daugiau žmonių, kad siuntimas būtų pigesnis.
Nemanau, kad kas nori gauti pigiau ir be papildomo mokesčio. Kas jungsis prie užsakymo, tas sutiks dalintis ir išlaidas mirksiukas.gif

As siulyciau jungtis pagal miestus,butu daug paprasciau.susitinki ir issidalini smile.gif
Atsakyti
o man paprastus dmc siuliukus kakaip nepasirode pirkti labai jau brangu g.gif nors siuvineju nemazus darbelius, gal del to, kad sau - tai negaila cool.gif lotuliukas.gif
ai dabar vat ispraudziau viena darba jubiliejui, tai 50*60 medziaga ir 17 vnt siulu - 46 lt, gavau per 1 diena. man - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 28, 11:48)
Kai naujas dalykas, tai ir neaišku. Aš tai net nežinočiau nuo ko pradėti, o dar kalbos nemokėjimas... blush2.gif Va kad kas parodytų vieną kartą viską nuo pradžių iki galo, gal ir surizikuočiau... Nors... Nemanau, kad norėčiau rizikuoti savo pinigais.
drinks_cheers.gif

man ir su tais paypalais mistika, uztat ir klausiu kas turi...ir koperuotis, kas supranta apmokejima...nes ne visos tos banku korteles leidzia atsiskaitineti uzsienio saituose, o eit i banka naujos korteles, vel...tai mokesciai tai dar kazkas...zodziu... doh.gif
grazus katinukas batuke...as nunesiau savo metrikiuka iremint i remin centra, kt savaite tik pasiimsiu, pazesiu kaip gausis, nes sunku buvo pritaikyt pasportuka doh.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Klajokle @ 2011 07 28, 16:16)
As siulyciau jungtis pagal miestus,butu daug paprasciau.susitinki ir issidalini smile.gif

teisinga mintis... smile.gif
Pumpurelis lb jau kategoriska, ar man tik pasirode? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, ana savaite pirkau DMC siuliukus is Geru Akiu ir prasiau nuolaidu korteles, nedave, bet pritaike nuolaida, jei perki daugiau kaip desimt, tai tada siulai po 1,85 berods, del keliu centu galiu suklys... Tada jei kuriai reikia, tikrai pigiau nei kad po 2,18...
Atsakyti