Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vasarė @ 2011 08 12, 09:35)
Pagrindinis minusas, kad vel reikia siuvineti viena ranka  doh.gif  lotuliukas.gif
Visoms daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif uz nezmonisko grozio kurima  wub.gif

Atsiprašau už kvailą klausimą, bet kaip suprasti pasakymą "siuvinėti viena ranka"?tai norit pasakyti kad ant rėmo siuvinėjat abiem rankom ar kaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 12, 08:51)
Atsiprašau už kvailą klausimą, bet kaip suprasti pasakymą "siuvinėti viena ranka"?tai norit pasakyti kad ant rėmo siuvinėjat abiem rankom ar kaip.  g.gif

taip ,ant rėmo siuvinėjama dviem rankomis ,viena apačioj siuvinio beda adatą iš apačios ,kita viršuje siuvinio ,beda adatą iš viršaus,aš kairę laikau viršuje ,o dešinę apačioje,nes kai matau kur besti, tai ir kaire tai sugebu padaryti,o dešinė mano stiprioji ranka ,tai ir apačioj nematant sugebu pataikyti į reikiamą vietą,galiu pasakyt ,kad darbas žymiai spartesnis,bent jau man ,nebeįsivaizduoju kaip reiktų didelį darbą su lankeliu siuvinėti,jau su mažais darbukais privargstu ...
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 08 12, 09:35)
Ikrisiu ir as su savo procesu - darba iterpiau staiga,, atsiradus progai.
Laiko turiu nedaug, nes iremintas ir padovanotas turi buti 09.02  doh.gif



thumbup.gif spalvos
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 12, 01:10)

Pagirus visų puikius darbus, galima ir su savo smulkmenėle pasirodyti ax.gif Prieš kelias dienas pabaigiau meškį, bet tik dabar sukėliau nuotraukas. Dar nelygintas ir neskalbtas - laukiu kol mama užvalkaliuką pagalvytei pasius.



Labai švelnus meškis wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 08 12, 10:35)
Ikrisiu ir as su savo procesu - darba iterpiau staiga,, atsiradus progai.
Laiko turiu nedaug, nes iremintas ir padovanotas turi buti 09.02  doh.gif



Šaunus procesas thumbup.gif , šitas paveikslas ir mano tolimuose planuose.


Noriu paklaust ar yra skirtumas siuvinėti ant ewo ir ant lino? Ar čia kažkas panašaus? Nes visos rašote, kad baisulinis smagumas ant lino siuvinėti, o aš ant ewo esu siuvinėjusi, tai labai kankinausi ir jokio ten smagumo. Tai gal sakau ant lino kažkaip stebuklingai maloniau?
Atsakyti
Sendien pas mane svente smile.gif Gavau siuliukus,net 40 uzsipirkau smile.gif Kaip faina,kai i namus atnesa ax.gif Tik db riciu pritrukau doh.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už gražius žodžius mano meškiui 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 08 12, 10:15)
Noriu paklaust ar yra skirtumas siuvinėti ant ewo ir ant lino? Ar čia kažkas panašaus? Nes visos rašote, kad baisulinis smagumas ant lino siuvinėti, o aš ant ewo esu siuvinėjusi, tai labai kankinausi ir jokio ten smagumo. Tai gal sakau ant lino kažkaip stebuklingai maloniau?

Aš ant ewo nesu siuvinėjusi. Iš vis tik 4 darbelius esu siuvinėjusi, bet tarp lino ir aidos ypatingo skirtumo nepajaučiau - per du siūliukus siuvinėti tikrai buvo smagu. Va ant kitos medžiagytės, kur buvau pradėjusi kupriniukui siuvinėti paveiksliuką (išardžiau, nes pats paveiksliukas nepatiko), reikia žemyn 3 siūliukus, o į šoną du kabinti, tai truputį sunkiau skaičiuoti, kartais susimaišau, bet irgi nepavadinčiau kankinimusi mirksiukas.gif Aš prie siuvinio sėdu tik tada kai daugiau laisvo laiko turiu, kai niekas netrukdo (dažniausiai taip būna naktį hihihi.gif), tai nepergyvenu jei ir lėčiau tas siuvinukas juda.
Atsakyti
Labai grazus visu darbeliai 4u.gif

O as po atostogu niekaip neprisiverciu i rankas paimti siuvinio unsure.gif jau geras menuo nesiuvineju, o ir tiek nedaug belike unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 08 12, 10:57)
taip ,ant rėmo siuvinėjama dviem rankomis ,viena apačioj siuvinio beda adatą iš apačios ,kita viršuje siuvinio ,beda adatą iš viršaus,aš kairę laikau viršuje ,o dešinę apačioje,nes kai matau kur besti, tai ir kaire tai sugebu padaryti,o dešinė mano stiprioji ranka ,tai ir apačioj nematant sugebu pataikyti į reikiamą vietą,galiu pasakyt ,kad darbas žymiai spartesnis,bent jau man ,nebeįsivaizduoju kaip reiktų didelį darbą su lankeliu siuvinėti,jau su mažais darbukais privargstu ...

vyro priprasiau to remo-padare, pabandziau...nelabai isejo su 2 rankom...isardziau ir sedau ant lankelio smile.gif vyras isizeide kad rema i spinta nukisau doh.gif smile.gif reix gal mokintis, jei sakot, kad patogu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 08 12, 09:57)
taip ,ant rėmo siuvinėjama dviem rankomis ,viena apačioj siuvinio beda adatą iš apačios ,kita viršuje siuvinio ,beda adatą iš viršaus,aš kairę laikau viršuje ,o dešinę apačioje,nes kai matau kur besti, tai ir kaire tai sugebu padaryti,o dešinė mano stiprioji ranka ,tai ir apačioj nematant sugebu pataikyti į reikiamą vietą,galiu pasakyt ,kad darbas žymiai spartesnis,bent jau man ,nebeįsivaizduoju kaip reiktų didelį darbą su lankeliu siuvinėti,jau su mažais darbukais privargstu ...

Na čia aukštoji matematika kažkaip. Net neįsivaizdavau kad taip įmanoma. Aš visada siuvinėju be nieko. Jokių lankeliu nieko. Na gal pabandžius ir patiktų, bet pakolkas ir taip gerai.
Atsakyti
na,ant lankelio juk audinys geriau issitempia-pvz linas,neisivaizduoju,kaip buciau issiuvinejus savo nimue be lankelio,zinoma,atvirutems ar kitokius smulkius darbelius,be lankelio siuvineju,aida tik kolkas tam naudojau,tai be prolemu.o va su remu-irgi nemokeciau su abiem rankom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 12, 14:42)
Na čia aukštoji matematika kažkaip. Net neįsivaizdavau kad taip įmanoma. Aš visada siuvinėju be nieko. Jokių lankeliu nieko. Na gal pabandžius ir patiktų, bet pakolkas ir taip gerai.

ir as taip maniau,bet su lankeliu pamegink,visai kitoks siuvinejimas,kryziukai stipresni ir lygesni.o kai be lankelio,medziaga laisva,ir kryziukai buna laisvesni.tam ir sukurti visokie lankeliai,remai,adatos,markeriai,kad butu patogiau siuvinet thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 rugpjūčio 2011 - 13:00
Sveikos 4u.gif komplimentai visom be išimties už tokius grožius! wub.gif

norėjau paklaust, kur perkat liną Vilniuje? vakar buvau toj audinių parduotuvėj-išparduotvėj (kalvarijų g.), yra daug spalvoto, gražaus, bet suaudimas tai nekoks sad.gif kažkaip vieni siūliukai po du šalia, kiti po vieną su dideliais tarpais g.gif ar siuvinėjat ant tokio? pabandymui nusipirkau balto, išmėginsiu šiandien bigsmile.gif

norėčiau siuvinėt mirabilia undinėlės - ar patartumėt pirkti būtent nurodytą zweigart liną konkrečios mėlynos spalvos ar tiktų ir natūralus paprastas linas?
ačiū 4u.gif
Atsakyti