Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 10, 12:16)
Labai gražus švelnus darbelis, tik galvoju, kur tas Cosmos?  g.gif  Čia gal gėlė taip vadinasi?


Ta rausva gėlytė lotyniškai vadinasi Cosmos bipinatus. Lietuviškai būtų Paprastoji kosmėja. Tikrai daugelis ją pažįsta:
user posted image


Visi darbeliai ir procesai labai gražūs. Aš išeinu atostogų kitą savaitę- tai turėsiu gražaus laiko siuvinėjimui. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 10, 13:29)
senai rodziausi,vis paskaitineju,bet uzsikabinau ir parasyt nebera kadu blush2.gif
visu darbeliai labai grazus 4u.gif o as atnesu savo procesa-haed Bird On Cosmos

Kokios gražios pastelinės spalvos wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 08 10, 14:33)
Ta rausva gėlytė lotyniškai vadinasi

Tokios gėlės mano planuose išsiuvinėti. Man jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 10, 12:29)
senai rodziausi,

Bus labai gražus darbas smile.gif
Atsakyti
Kaip seniai jaučiau tą džiaugsmingą virpulį, kai gauni paštu lauktą siuvinėjimo rinkinuką. Labai nustebau radusi lietuvišką svetainę, kurioje didelė gausybė siuvinėjimo rinkinukų, tikrai labai daug, ir įvairių firmų, ir atsiuntė vos per kelias dienas. Šiandien va gavau šitą

user posted image

Dabar vienintelis tikslas kuo greičiau pabaigti gaidelį, kad galėčiau imtis meškučių. Seniai seniai, kai dar tik pradėjau knaisiotis internete ir aptikau svetaines, kuriose galima buvo "pasivogti" siuvinėjimo schemų, pamačiau juos ir ji elabai giliai man įkrito į širdį, tačiau svajonė išsipildė va tik po maždaug 8 metų bigsmile.gif

Gaidelis atrodo dabar taip:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 10, 14:27)
Kaip seniai jaučiau tą džiaugsmingą virpulį, kai gauni paštu lauktą siuvinėjimo rinkinuką. Labai nustebau radusi lietuvišką svetainę, kurioje didelė gausybė siuvinėjimo rinkinukų, tikrai labai daug, ir įvairių firmų, ir atsiuntė vos per kelias dienas. Šiandien va gavau šitą


O čia kurioj svetainėj pirkai, kiek žinau jos dvi yra kur prekiauja dim rinkiniais. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 rugpjūčio 2011 - 14:32
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 10, 12:29)

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 10, 15:27)

procesiukai super 4u.gif vienas labai švepnus, kitas kaimiškas toks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 08 10, 15:32)
O čia kurioj svetainėj pirkai, kiek žinau jos dvi yra kur prekiauja dim rinkiniais. g.gif



darbstuole.eu (bijojau tų griežtųjų SM taisyklių, tai nerašiau iškarto) blink.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2011 08 10, 15:37)
procesiukai super  4u.gif vienas labai švepnus, kitas kaimiškas toks  wub.gif



Aha, mano kaimiškas labai, gal daugiau amerikietiškai kaimiškas biggrin.gif O nėra temos procesiukams rodytis? Man tai labai labai įdomu, kaip jie vyksta, kaip gražėja darbelis...
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 10, 14:38)
darbstuole.eu (bijojau tų griežtųjų SM taisyklių, tai nerašiau iškarto)  blink.gif



Aš irgi esu ten pirkus (dar yra erankdarbiai.lt). MAno rinkiniai tokie jūriniai:

user posted image

user posted image
Atsakyti
O kodėl jūs perkat rinkinius? Ar pigiau gaunasi? Ar, kad jau viskas vietoj yra ir nereikia pirkinėtis, ir schemos, ir medžiaga, ir siūlai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 10, 13:29)
senai rodziausi,vis paskaitineju,bet uzsikabinau ir parasyt nebera kadu blush2.gif
visu darbeliai labai grazus 4u.gif o as atnesu savo procesa-haed Bird On Cosmos


saunuole bus labai grazu smile.gif


QUOTE(zuzanele @ 2011 08 10, 17:03)
O kodėl jūs perkat rinkinius? Ar pigiau gaunasi? Ar, kad jau viskas vietoj yra ir nereikia pirkinėtis, ir schemos, ir medžiaga, ir siūlai? g.gif

taip viskas sudeta ax.gif bet tarkim MAIA rinkiniai kainuoja apie 150 lt,cia kainyte per viduriuka.moki uz pacia schema ,o gal ir uz varda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 rugpjūčio 2011 - 15:06
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 10, 15:03)
O kodėl jūs perkat rinkinius? Ar pigiau gaunasi? Ar, kad jau viskas vietoj yra ir nereikia pirkinėtis, ir schemos, ir medžiaga, ir siūlai? g.gif


Dimmensions siūlų kaip ir nėra, reikia konvertuoti, o konvertuojant ne visada gausi- taip, kaip turi būti. Antra ne visų norimų darbelių schemas galima rasti internete. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 10, 16:03)
O kodėl jūs perkat rinkinius? Ar pigiau gaunasi? Ar, kad jau viskas vietoj yra ir nereikia pirkinėtis, ir schemos, ir medžiaga, ir siūlai? g.gif



Be to, man patinka labiau pirkti nei "vogti" (na, čia aš taip grubiai pasakiau, bet jūs supratot mirksiukas.gif ) antra vertus, aš kai nelabai daug siuvinėju, nenoriu pirktis vis naujų matkelių, kurių prireiks gal tik vienam konkrečiam siuviniui, dar man labai patinka kai "viskas įskaičiuota", sėdi sau ir siuvinėji, be to, kažkaip labai pamilau Dimensions schemas, nes ten ir siūlai labai gražiai derinami, ir schemos superinės, spalvotos, nereikia pačiai su flomikais spalvintis. Na, žodžiu, aš mėgstu komfortą lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti