Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Klajokle @ 2011 08 09, 10:59)

na padariau du vienodus ir suklijavau :)dar grazu butu ant sonu kokia virvute uzklijuot...


Vat tokią mintį ir aš turėjau, vadinasi galima biggrin.gif yra ta kanva reikia kažką bandyti daryti daryti
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 08 09, 16:27)
Sveikos merginos 4u.gif
Norėjau paklausti gal numanot kokios fimos siūlų kodai yra 7204; 7205; 7210; 7257; 7016; 7428 ir t.t. radau berods prancūzišką gražų dizainą "Legumes au petit point", bet neatrenku kokie čia siūlai. Būsiu dėkinga už idėjas ir pagalbą ax.gif

DMC knyga irg DMC isleista
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kažkas kažkada domėjosi ar laminuoja siuvinėtus skirtukus. Mano draugė Kaune Kęstučio gatvėj laminavo siuvinėtus skirtukus. Jie išsiuvinėti ant Aidos, paklijuoti ant plono dvipusio kartono (tokio būna pirkt Maximos). A4 dydžio laminavimas 3,5Lt. Sakė kiek sutalpini į tą A4 formatą, tiek iš karto ir laminuoja. Draugei tilpo 5 skirtukai.
Atsakyti
Iš rėminimo user posted image
Nuo adatos user posted image

Merginos, Madeira 1303 ryškiai žalias leidžia dažus. Atsargiai!
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 08 09, 23:07)
Iš rėminimo
Nuo adatos


Katinai puikieji thumbup.gif ir meškutis simpatiškas wub.gif .
Atsakyti
Libaja-grazu 4u.gif

o ten Kaune to parduotuves nera internetu?

turiu senovinio lino, mociute atidave, tox nera retas, i maisa labiau panasu, kazin ar siuvinetusi ant tokio? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 17:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif


labai miela undinele thumbup.gif

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 18:00)


labai fainas kavos puodelis!o siulus pati derinai,ar pagal konkrecia schema?uzsimaniau kavos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 08 09, 22:07)
Iš rėminimo

gražus ir darbas ir rėmas

Dėl Madeiros tai nusebinai. Buvau visiškai rami. Aišku kartą gelsvus siūlus buvau brokuotus nupirkus. Vis plyšdavo lotuliukas.gif Bet todėl greit pasibaigė. Matyt buna broko visur
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 08 09, 22:07)
Iš rėminimo

wub.gif Labai viskas priderinta.
Atsakyti
senai rodziausi,vis paskaitineju,bet uzsikabinau ir parasyt nebera kadu blush2.gif
visu darbeliai labai grazus 4u.gif o as atnesu savo procesa-haed Bird On Cosmos
user posted image



turiu tiek dabar padarius
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 10, 12:29)
senai rodziausi,vis paskaitineju,bet uzsikabinau ir parasyt nebera kadu blush2.gif
visu darbeliai labai grazus 4u.gif o as atnesu savo procesa-haed Bird On Cosmos

turiu tiek dabar padarius





Labai gražus švelnus darbelis, tik galvoju, kur tas Cosmos? g.gif Čia gal gėlė taip vadinasi?
Atsakyti
bus grazus darbelis wink.gif
Atsakyti