Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 08, 21:09)
Taip, mačiau tavo knygutes, man jos labai labai patiko (labiausiai patiko, tiesa, net ne narcizas, o beržas ir rausva gėlė). Iš dalies pamačiusi taviškes ir sugalvojau, kad gal ir aš noriu MTSA pabandyti. Bet fantazija truputį atšoko, prisipažinsiu, kai supratau, kad per du siūlus nieko nebus... Esu siuvinėjusi per vieną siūlą ne kartą, ir tai mano nemėgstamiausia siuvinėjimo dalis visuomet būna...  biggrin.gif
Na bet aš dar pagalvosiu dėl MTSA, man šie dizainai labai patinka ax.gif

Tada tikrai trauk 28ct lina. Dzainai jos nerealus, karta paragavus negali sustot biggrin.gif O berzas ir man vienas graziausiu jos dizainu. Ilgai laikiau ji 'pritaupius' sau, o paskui padovanojau to vertam ir labai mielam zmogui. Dar viena MTSA turiu pabaigus, reiks nukrauti is fotoaparato ir pasirodyti kas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 20:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif
plastikine kanva isbandziau  smile.gif


Undinėlė labai miela wub.gif .
Man irgi įdomu kaip atrodo darbelio ant plastikinės kanvos kita pusė. Kokia šio darbelio paskirtis?

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 21:00)
Sveikos  smile.gif Labai dažnai pas jus užsuku, pasižiūriu, kokių grožių esat prisiuvinėję  wub.gif  Nusprendžiau ir aš savo vieną darbelį parodyt. Siuvinėjime aš kaip ir naujokė, kelis nedidelius darbelius esu padarius, šitas vienas iš didesnių  biggrin.gif Tik nuotrauka prasta, neturiu gero fotoaparato, o ir darbelis ką tik užbaigtas, nė neišlygintas, bet labai pasigirt norėjau, ką padaryt mane įkvėpėt  biggrin.gif 


Kavos puodelis gražiai atrodo, mano skonio spalvos.

QUOTE(Dvi @ 2011 08 08, 23:06)
Dar viena MTSA turiu pabaigus, reiks nukrauti is fotoaparato ir pasirodyti kas gavosi.


Laukiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 19:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif

plastikine kanva isbandziau  smile.gif



Undinėlė nuostabiai miela, ir nors ir atrodo nedidelė bet matosi, darbelio yra. Ar yra daugiau tokios serijos vaikiukų? Man labai pasirodė miela savo dukrytėms išsiuvinėti po tokią undinėlę, ar kokią gal fėją, ar dar ką... Kokio čia autoriaus? ax.gif

O ant plastikinės ir aš buvau užsikepusi siuvinėti pvz papuošalus ant Kalėdinės eglutės, bet kažaip nesužavėjo manęs vis dėlto... schmoll.gif

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 20:00)
Sveikos  smile.gif Labai dažnai pas jus užsuku, pasižiūriu, kokių grožių esat prisiuvinėję  wub.gif  Nusprendžiau ir aš savo vieną darbelį parodyt. Siuvinėjime aš kaip ir naujokė, kelis nedidelius darbelius esu padarius, šitas vienas iš didesnių  biggrin.gif Tik nuotrauka prasta, neturiu gero fotoaparato, o ir darbelis ką tik užbaigtas, nė neišlygintas, bet labai pasigirt norėjau, ką padaryt mane įkvėpėt  biggrin.gif 


Šaunuolė, tikrai nemažas darbelis thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 08, 21:09)
Taip, mačiau tavo knygutes, man jos labai labai patiko (labiausiai patiko, tiesa, net ne narcizas, o beržas ir rausva gėlė). Iš dalies pamačiusi taviškes ir sugalvojau, kad gal ir aš noriu MTSA pabandyti. Bet fantazija truputį atšoko, prisipažinsiu, kai supratau, kad per du siūlus nieko nebus... Esu siuvinėjusi per vieną siūlą ne kartą, ir tai mano nemėgstamiausia siuvinėjimo dalis visuomet būna...  biggrin.gif
Na bet aš dar pagalvosiu dėl MTSA, man šie dizainai labai patinka ax.gif


O kas čia per autorė MTSA? g.gif Nieko nežinau, atitrūkau visai nuo kryžikų pasaulio blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 09, 07:53)
O kas čia per autorė MTSA?  g.gif Nieko nežinau, atitrūkau visai nuo kryžikų pasaulio  blush2.gif


Va čia MTSA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 09, 09:16)



O tu varge blink.gif blink.gif blink.gif Reikėjo man nematyti, jau koks subtilumas, koks grooožis!!! Bet tai ten tikrai per vieną siūlą ir dar kiek sugebu įžiūrėti, ne tik kryžiukai, įvairūs dygsneliai? O schemų yra jos kur nors? Nes tos kur šiame puslapje tai visiškai neįžiūrimos man pasirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 08, 21:09)
Taip, mačiau tavo knygutes, man jos labai labai patiko (labiausiai patiko, tiesa, net ne narcizas, o beržas ir rausva gėlė). Iš dalies pamačiusi taviškes ir sugalvojau, kad gal ir aš noriu MTSA pabandyti. Bet fantazija truputį atšoko, prisipažinsiu, kai supratau, kad per du siūlus nieko nebus... Esu siuvinėjusi per vieną siūlą ne kartą, ir tai mano nemėgstamiausia siuvinėjimo dalis visuomet būna...  biggrin.gif
Na bet aš dar pagalvosiu dėl MTSA, man šie dizainai labai patinka ax.gif

aš siuvinėju ant lt lino per du siūliukus, manau ir neblogai žiūrisi, o ir siuvinėti maloniau
Atsakyti
Kas per spalva B5200? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 09, 11:43)
Kas per spalva B5200?  doh.gif


Va čia dešimta nuo galo yra ieškoma spalva.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 08 08, 18:42)
Koks grožis  wub.gif
Ji su karoliukais?

nea.turejo but su metaliku tie zvynai,bet pagailo litu...

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 19:00)
Sveikos  smile.gif Labai dažnai pas jus užsuku, pasižiūriu, kokių grožių esat prisiuvinėję  wub.gif  Nusprendžiau ir aš savo vieną darbelį parodyt. Siuvinėjime aš kaip ir naujokė, kelis nedidelius darbelius esu padarius, šitas vienas iš didesnių  biggrin.gif Tik nuotrauka prasta, neturiu gero fotoaparato, o ir darbelis ką tik užbaigtas, nė neišlygintas, bet labai pasigirt norėjau, ką padaryt mane įkvėpėt  biggrin.gif 

grazu,nematytas smile.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 08, 20:14)
išduok paslaptį kaip sužaidiai su antra puse, kokia jos būklė  biggrin.gif na aš tai savairgali paėmiau plastikinės kanvos ir po kokių 10 dyksnių atgal padėjau į vietą.

na padariau du vienodus ir suklijavau :)dar grazu butu ant sonu kokia virvute uzklijuot...

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 08, 21:02)
Gražutė undinėlė wub.gif
Ir kaip patiko siuvinėt ant plastikinės kanvos? Man dar neteko jos išbandyt... ax.gif
Gražu. Taip ir norisi puodelio kavos wub.gif

Visai patiko,patogu. smile.gif

Aciu uz pagyrimus mano undinukei,miela ir man ji lb.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(elzeda @ 2011 08 08, 21:50)
Undinėlė labai miela wub.gif .
Man irgi įdomu kaip atrodo darbelio ant plastikinės kanvos kita pusė. Kokia šio darbelio paskirtis?

na kita puse visai tvarkinga gavos,bet aisku ne kaip geroji...Lupas vyras pasikabino i masina smile.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 09, 05:53)
Undinėlė nuostabiai miela, ir nors ir atrodo nedidelė bet matosi, darbelio yra. Ar yra daugiau tokios serijos vaikiukų? Man labai pasirodė miela savo dukrytėms išsiuvinėti po tokią undinėlę, ar kokią gal fėją, ar dar ką... Kokio čia autoriaus?  ax.gif


nezinau ar yra dar tokiu,nemaciau.labai senai turiu ta chema...O autorius tai nzn,yra zenkliukas PINN g.gif
Papildyta:
QUOTE(elzeda @ 2011 08 09, 09:47)
Va čia dešimta nuo galo yra ieškoma spalva.

aciu smile.gif kaip man db ja konvertuot i anchor g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 09, 10:59)
aciu  smile.gif kaip man db ja konvertuot i anchor   g.gif  doh.gif

ji balta biggrin.gif
http://www.lafourmic...200-p21584.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 09 rugpjūčio 2011 - 11:21
QUOTE(elzeda @ 2011 08 09, 09:16)

wub.gif O Dieve, koks grozis wub.gif Noriu schemu.

QUOTE(Klajokle @ 2011 08 09, 10:59)
aciu  smile.gif kaip man db ja konvertuot i anchor  g.gif  doh.gif

Balta spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 09, 11:59)

B5200
aciu  smile.gif kaip man db ja konvertuot i anchor  g.gif  doh.gif

I anchor butu ecru
Atsakyti