Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 08, 11:27)
Ačiū  4u.gif Reikia skaičiuoti dydžius, nes man reikia ant knygutės viršelio. Bijau, kad išsirinkti narcizai bus per dideli  g.gif Dar variantas, turiu tokias uogas (raudonas vynuoges su tekstu per vidurį), tai dizaino tik gabalą paimti, pvz. vieną šaką, nes kitaip bus irgi per didelis. Gera mintis siuvinėti ant 28 lino, aš viską tik ant 32 siuvinėju, bet per vieną siūlą būtų jau labai žiauru...

Aš siuvinėjau ne vieną ir ant 32. Smulku, knaibynė, bet įmanoma, nor išties gražiau ant 28 lino. Narcizai nemaži, nebent knygutė A5 formato, tada telpa. Vieną esu siuvinėjus, rasi mano albume.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 08, 02:33)
o as atnesu parodyti jau rodyta, taciau ireminta metrika...si karta nesiau i reminimo centra, tikrai rezultatas nenuvyle...tiek kad pati issirenki remeliu spalvas ir pasporta smile.gif
[



Metrikiukas zinomas, bet labai mielas. tik man noretusi vardo ir datos aukkstai-kaip pagrindines info, o jau svoris apacioje.. Na, bet gal mano standartinis mastymas. kiekvienas nori savaip padaryti:)
Ir dar-tik veliau iziurejau kad atisispindi tamstos namu tapetai ant pasporto. is pradziu pagalvojau kad toks idomus pasportas-su juostelem ir gelytem-manau gera ideja butu drinks_cheers.gif
sekems visoms siuvinejancioms;)
As dabar siuvineju uzrasus vaistazoliu maiseliams. greit pasirodysiu. 4 is 6 jau baigti:)
Atsakyti
o man xiukes metrike truksta erdves, per daug viskas sugrusta, bet siaip pats metrikas grazutis smile.gif
Atsakyti
Katik iskepta undinele ax.gif
user posted image
plastikine kanva isbandziau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 12:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif



Koks grožis wub.gif
Ji su karoliukais?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Labai dažnai pas jus užsuku, pasižiūriu, kokių grožių esat prisiuvinėję wub.gif Nusprendžiau ir aš savo vieną darbelį parodyt. Siuvinėjime aš kaip ir naujokė, kelis nedidelius darbelius esu padarius, šitas vienas iš didesnių biggrin.gif Tik nuotrauka prasta, neturiu gero fotoaparato, o ir darbelis ką tik užbaigtas, nė neišlygintas, bet labai pasigirt norėjau, ką padaryt mane įkvėpėt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 19:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif

jetau kokia miela undinele, labai spalvos švelnios

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 20:00)
Sveikos  smile.gif Labai dažnai pas jus užsuku, pasižiūriu, kokių grožių esat prisiuvinėję  wub.gif  Nusprendžiau ir aš savo vieną darbelį parodyt. Siuvinėjime aš kaip ir naujokė, kelis nedidelius darbelius esu padarius, šitas vienas iš didesnių  biggrin.gif Tik nuotrauka prasta, neturiu gero fotoaparato, o ir darbelis ką tik užbaigtas, nė neišlygintas, bet labai pasigirt norėjau, ką padaryt mane įkvėpėt  biggrin.gif 


labai gražus paveiksliukas ir spalvos labai gražios, švelniai pereina. Atrodo kvepia kava 4u.gif
Atsakyti
Klajokle, labai miela undinukė 4u.gif
Atsakyti
kokia miela undinele... wub.gif atrodo nera ka siuvineti, bet va pasiziuri i Jusu darbelius iskart ateina ikvepimas...

taip pasportas cia nuo tapetu tox... smile.gif o viskas suspaustai gavosi, gal kad rasiau sutrumpinimus...o varda rasiau apacioje, nes kazkur perskaiciau,kad apacioje jis turi but g.gif unsure.gif bet man vistiek lb grazus ir tiek sirdies ideta...ir turintis prasme man...
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 08 08, 14:34)
Aš siuvinėjau ne vieną ir ant 32. Smulku, knaibynė, bet įmanoma, nor išties gražiau ant 28 lino. Narcizai nemaži, nebent knygutė A5 formato, tada telpa. Vieną esu siuvinėjus, rasi mano albume.


Taip, mačiau tavo knygutes, man jos labai labai patiko (labiausiai patiko, tiesa, net ne narcizas, o beržas ir rausva gėlė). Iš dalies pamačiusi taviškes ir sugalvojau, kad gal ir aš noriu MTSA pabandyti. Bet fantazija truputį atšoko, prisipažinsiu, kai supratau, kad per du siūlus nieko nebus... Esu siuvinėjusi per vieną siūlą ne kartą, ir tai mano nemėgstamiausia siuvinėjimo dalis visuomet būna... biggrin.gif
Na bet aš dar pagalvosiu dėl MTSA, man šie dizainai labai patinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 08 rugpjūčio 2011 - 20:24
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 19:12)
plastikine kanva isbandziau  smile.gif


išduok paslaptį kaip sužaidiai su antra puse, kokia jos būklė biggrin.gif na aš tai savairgali paėmiau plastikinės kanvos ir po kokių 10 dyksnių atgal padėjau į vietą.

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 20:00)
Sveikos  smile.gif


Noriu pasiciekavinti kokio dydžio tas kavos puodelis. Noriu vienam žmogiukui padovanoti kažką iš tos serijos, bet kiek schemų turiu man per didelės. Norėtųsi panašiai kad išeitų taip kaip A5 formato plius minus kažkas
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 08, 20:12)
Katik iskepta undinele  ax.gif

plastikine kanva isbandziau  smile.gif

Gražutė undinėlė wub.gif
Ir kaip patiko siuvinėt ant plastikinės kanvos? Man dar neteko jos išbandyt... ax.gif

QUOTE(Katrytė @ 2011 08 08, 21:00)
Sveikos  smile.gif

Gražu. Taip ir norisi puodelio kavos wub.gif
Atsakyti