Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Princesė @ 2011 08 07, 16:09)
Pasirodau ir as kad netinginiauju, dar vienas metrikiukas su Teddy meskuciu:

wub.gif kaip man patinka su Teddy meškiukais thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip labiausiai is eskimuku sis man krito i aki, tai ir issiuviejau neskubedama per dvi savaites 4u.gif
Kitu is serijos kol kas nezadu siuvineti, nes niekaip negaliu issiuvineti jau du metus stovinti numesta peizaza, kuri siuo metu gerokai pastumejau i prieki rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 07, 17:25)
Princesės meskutis mielas, kaip tik dabar verčiu metriku pavyzdukus. Ir masčiau apie tuos meškučius.



Aciu uz komplimentus mano meskuciui blush2.gif
Man sie Teddy meskuciai mielai ir greit siuvinejais. tiesa, su "sereliais" kiek uztrunkama doh.gif Bet jei tokie subtilus, neperkrauti nei detalemis, nei spalvomis.
Pasiziurejau savo albume, pasirodo daugiausia tokiu metrikiuku ir esu siuvinejus.
mano darbeliai: http://public.fotki....issiuvineti-pa/
Atsakyti
Klausimėlis toks iškilo g.gif, gal kas padės...
MTSA siuvinėjami per vieną siūliuką, ar gali būti ir per du? Kiek žiūriu, schemos didelės, tai vienintelis paaiškinimas, ateinantis į galvą, kaip sutalpinti tuos vaizdelius į nedidelius formatus, - siuvinėti per vieną siūlą doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 07, 11:15)
Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu. Kovertavau is Anchor i DMC. Man tas sviesumas truputi per ryskus atrodo g.gif . Reikia nesti ireminti, nzn koki remeli rinkti g.gif


Mielas darbelis wub.gif ir nematytas toks.

QUOTE(Princesė @ 2011 08 07, 17:09)

Pasirodau ir as kad netinginiauju, dar vienas metrikiukas su Teddy meskuciu:



Puikus Tedis ir kiti Jūsų metrikiukai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 08 07, 14:09)
Sveikos darbstuolytes! savaitele neuzsukau ir stai kiek grozybiu pridejote thumbup.gif

labai mielas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Eskimai, ciukciukai wink.gif labai grazus... 4u.gif

o as atnesu parodyti jau rodyta, taciau ireminta metrika...si karta nesiau i reminimo centra, tikrai rezultatas nenuvyle...tiek kad pati issirenki remeliu spalvas ir pasporta smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 08, 02:33)
sveikos 4u.gif

o as atnesu parodyti jau rodyta, taciau ireminta metrika...si karta nesiau i reminimo centra, tikrai rezultatas nenuvyle...tiek kad pati issirenki remeliu spalvas ir pasporta smile.gif





Gražus, švelnus metrikiukas, tik man gal skaičiukų ( kur viršuje) norėtųsi smulkesnių ir vardo viršuje ax.gif Bet čia tik mano nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 07, 21:42)
Klausimėlis toks iškilo  g.gif, gal kas padės...
MTSA siuvinėjami per vieną siūliuką, ar gali būti ir per du? Kiek žiūriu, schemos didelės, tai vienintelis paaiškinimas, ateinantis į galvą, kaip sutalpinti tuos vaizdelius į nedidelius formatus, - siuvinėti per vieną siūlą  doh.gif  g.gif

Per vieną. Siuvinėjant per du, darbai gaunasi labai dideli, o ir vaizdas visai kitoks. Siuvinėk and 28 lino. Kokį dizainą išsirinkai?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 08, 01:33)
o as atnesu parodyti jau rodyta, taciau ireminta metrika...si karta nesiau i reminimo centra, tikrai rezultatas nenuvyle...tiek kad pati issirenki remeliu spalvas ir pasporta smile.gif

gražus metrikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 08 08, 10:14)
Per vieną. Siuvinėjant per du, darbai gaunasi labai dideli, o ir vaizdas visai kitoks. Siuvinėk and 28 lino. Kokį dizainą išsirinkai?


Ačiū 4u.gif Reikia skaičiuoti dydžius, nes man reikia ant knygutės viršelio. Bijau, kad išsirinkti narcizai bus per dideli g.gif Dar variantas, turiu tokias uogas (raudonas vynuoges su tekstu per vidurį), tai dizaino tik gabalą paimti, pvz. vieną šaką, nes kitaip bus irgi per didelis. Gera mintis siuvinėti ant 28 lino, aš viską tik ant 32 siuvinėju, bet per vieną siūlą būtų jau labai žiauru...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 08, 11:27)
Ačiū  4u.gif Reikia skaičiuoti dydžius, nes man reikia ant knygutės viršelio. Bijau, kad išsirinkti narcizai bus per dideli  g.gif Dar variantas, turiu tokias uogas (raudonas vynuoges su tekstu per vidurį), tai dizaino tik gabalą paimti, pvz. vieną šaką, nes kitaip bus irgi per didelis. Gera mintis siuvinėti ant 28 lino, aš viską tik ant 32 siuvinėju, bet per vieną siūlą būtų jau labai žiauru...


Таип таип, аš siuvinėjau kartą mažą raktų pakabuką ant 32 per vieną siūlą, tai visų pirmą buvo labai vargas, nes su buka adata net sunku jau būdavo įdurti į tą pačią skylutę, antra, net ir tas vaizdas ne toks jau labai gražus buvo, makaliūžė daugiau, ne kryžiukai smile.gif Geriau ant stambesnio...
Atsakyti