Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu


Kažkaip lyg ir back stitch'o trūksta g.gif


Mhhh,kad jo net nebuvo schemoje..
Kaip galvoja kitos ?

Bet kokiu atveju jau atiduota tam,kas norejo svelnaus isplaukusio darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 06, 15:35)
Smulkus darbas. Atvirukas su dovana ( tie karoliukai,kur renka ir veria ant grandineles) smile.gif Atsirisa ir nusiima wink.gif


labai grazi atvirute.labai miela thumbup.gif

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 07, 08:15)
Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu. Kovertavau is Anchor i DMC. Man tas sviesumas truputi per ryskus atrodo g.gif . Reikia nesti ireminti, nzn koki remeli rinkti g.gif


nematytas vaizdelis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, turiu viena labai rupyma klausimuka. Siuvinejimo parduotuvej nusipirkau jau ant kanvos atspauzdinta darbeli, beliko ji tik issiuvinet, bet iskilo dilema, ziuriu i ji ir nieko nesuprantu, kaip ji reik siuvynet, kai vietom pasitaiko, kad ant vieno kryziuko pereina dvi ir trys spalvytes. Gal as nemoku ar ko nezinau, gal kazkaip jis kitaip siuvinejasi, prasau padekit blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2011 08 07, 12:15)
Sveikos mamytes, turiu viena labai rupyma klausimuka. Siuvinejimo parduotuvej nusipirkau jau ant kanvos atspauzdinta darbeli, beliko ji tik issiuvinet, bet iskilo dilema, ziuriu i ji ir nieko nesuprantu, kaip ji reik siuvynet, kai vietom pasitaiko, kad ant vieno kryziuko pereina dvi ir trys spalvytes. Gal as nemoku ar ko nezinau, gal kazkaip jis kitaip siuvinejasi, prasau padekit  blush2.gif  smile.gif


Kažkada man yra tekę siuvinėti, tai aš siuvinėdavau visą kryželį tokia spalva, kurios ant minėto kryželio būdavo daugiausia. Dar galima naudoti dalinius kryželius.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 07, 10:15)
Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu. Kovertavau is Anchor i DMC. Man tas sviesumas truputi per ryskus atrodo g.gif . Reikia nesti ireminti, nzn koki remeli rinkti g.gif


labai mielas. BS man netruksta
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 07, 10:15)
Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu.

Užmačiau internete kad ir daugiau tos serijos paveiksliukų yra. Gal į kompanija ir kitus siuvinėsite?
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes! savaitele neuzsukau ir stai kiek grozybiu pridejote thumbup.gif visoms 4u.gif Labiausiai patiko Dzenetes ketvertas-ireminta-super! jei butu ne raudoni, o kokie juodi ar rudi remai-darbas taip gerai nesiziuretu-dabar tokie zaismingi, grazus! labai patiko!
O Vysniukes dezute arbatai.. net nezinau kokias zodziais bepagirti... ax.gif labai grazu...
Pasirodau ir as kad netinginiauju, dar vienas metrikiukas su Teddy meskuciu:

user posted image

wub.gif
Atsakyti
Princese, klausinėjai apie pinigų medelius. Va netyčia kokį ką tik radau
http://nikitkina-mam...og-post_03.html

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Princesė @ 2011 08 07, 16:09)

meilutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 08 07, 17:09)
Pasirodau ir as kad netinginiauju, dar vienas metrikiukas su Teddy meskuciu:

Labai mielas metrikiukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 07, 16:11)
Princese, klausinėjai apie pinigų medelius. Va netyčia kokį ką tik radau


Čia dar skyles reikia išsimušto monetose prieš tai biggrin.gif biggrin.gif

Princesės meskutis mielas, kaip tik dabar verčiu metriku pavyzdukus. Ir masčiau apie tuos meškučius. Tik padejavau kad reikia naujo darbelio imtis ir viena pažystamos pažystama biggrin.gif užsiprašė metriko.
Aišku mamytė rinksis pati, bet ir pati žiūriu visus iš eilės, norėtusi siuvinėti kažką ko dar nesiuvinėjau. Jau seniai mintį audžiau apie meškiukus bet taip ir nepritaikiau niekur.
Atsakyti
Ne, skylės čia nepramuštos schmoll.gif Čia dekoratyvinės kažkokios, nes su pakabukais. Bloge daugiau foto yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 07, 12:20)
Kažkaip lyg ir back stitch'o trūksta g.gif
Mhhh,kad jo net nebuvo schemoje..
Kaip galvoja kitos ?

aš kaip tik dabar irgi šitos serijos metriką siuvinėju, tai tikrai galiu pasakyt, kad yra visi paveikslėliai dvejopi - vienas be BS ir tas pliušinis žaislas tokių ryškesnių spalvų, o kitas su BS ir tas žaislas toks blankesnis, bet kartu ir tikroviškesnis... aš kiekvieno šios serijos paveikslėlio turėjau po šias abi versijas (kol neištryniau sau nepatikusių) 4u.gif
kalbant apie konkretų jau išsiuvinėtą paveiksliuką - galbūt BS ir paryškintų vaizdą, būtų šiek tiek gražiau, nors šiaip gražu ir be jo ax.gif
Atsakyti