Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 06, 17:35)
Smulkus darbas. Atvirukas su dovana ( tie karoliukai,kur renka ir veria ant

atvirutė nereali, o metriką - šį vakar pradėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 08 01, 22:38)
Ačiū, už įvertinimus. Schemutes dariaus pati su programėle. 4u.gif

nugis saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 06, 17:35)
Smulkus darbas. Atvirukas su dovana ( tie karoliukai,kur renka ir veria ant grandineles) smile.gif Atsirisa ir nusiima wink.gif

Labai graži atvirutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 06, 18:35)
Smulkus darbas. Atvirukas su dovana ( tie karoliukai,kur renka ir veria ant grandineles) smile.gif Atsirisa ir nusiima wink.gif


Labai originaliai sugalvota dovanėlė thumbup.gif .
Atsakyti
Aš sakiau darysiu pertrauka, o jau 2 dienos kai neršiu po schemas ir galvoju kuo čia užsiėmus. Ot. doh.gif Turi būti pradėtas darbas koks tada ramiau gali gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 07, 09:41)
Aš sakiau darysiu pertrauka, o jau 2 dienos kai neršiu po schemas ir galvoju kuo čia užsiėmus. Ot.  doh.gif  Turi būti pradėtas darbas koks tada ramiau gali gyventi  biggrin.gif


Dzenete, tai juk diagnozė aiški- priklausomybė kryžiukams, neišgydoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nesijaudink, manau čia visos serga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukė9 @ 2011 08 07, 09:20)
Dzenete, tai juk diagnozė aiški- priklausomybė kryžiukams, neišgydoma lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nesijaudink, manau čia visos serga biggrin.gif

ale kol sėdėjau namie su dukryte lyg viskas ir gerai buvo, o dabar to laiko mažiau yra.
Na reikia susirasti kokia smulkmena kur būtų galima iš likučių siūlių siuvinėti o paskui žiūrėsim kaip čia bus. biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu. Kovertavau is Anchor i DMC. Man tas sviesumas truputi per ryskus atrodo g.gif . Reikia nesti ireminti, nzn koki remeli rinkti g.gif

user posted image


Beje kaip jus uzsakot pasparta, kai turit remeli? nesates paveiksliuka i dirbtuves kad ismatuotu ar pacio matuojat?
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 08 06, 17:35)
Ir metrikiukas :


Kažkaip lyg ir back stitch'o trūksta g.gif
Atvirutė labai originaliai sugalvota thumbup.gif

Misisipe10 eskimukams pridėčiau BS... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 07, 09:41)
Aš sakiau darysiu pertrauka, o jau 2 dienos kai neršiu po schemas ir galvoju kuo čia užsiėmus. Ot.  doh.gif  Turi būti pradėtas darbas koks tada ramiau gali gyventi  biggrin.gif]


Aš tokia pati lotuliukas.gif
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 08 07, 11:15)
Sveikos,
Pasirodau as su savo mazu, bet man mielu darbeliu. Kovertavau is Anchor i DMC. Man tas sviesumas truputi per ryskus atrodo g.gif . Reikia nesti ireminti, nzn koki remeli rinkti g.gif

Mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 23:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).
user posted image
Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas  4u.gif  Juk vasara  4u.gif
user posted image
Iš arčiau uogos
user posted image
Papildyta:

Nuostabu  wub.gif  wub.gif




Nuostabus grožis Jūsų darbelių
Atsakyti
Misisipe10- darbelį visada nešuosi su savimi ne tik dėl išmatavimo (tai galiu padaryti ir pati), bet ir dėl spalvos parinkimo- dėlioju paspartą, rėmelį ir taip išsirenku geriausią variantą.
Atsakyti