Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikutes,

pristatau jums savo naujausi kurinuka
Nimue Le Chapeau Ivre (biskiuka pakoreguotas ax.gif ) - arbatos dezute
Siuvinejau ant blizgaus naturals Zweigard lino 32 ct. DMC spalvom, panaudojau juoda moheros siula.
Dezute dazyta sokoladines spalvos dazais, lakuota. Vidus nedazytas - naturalus medis.


user posted image

p.s. pora didesniu foto tinklarastyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 08:56)
pristatau jums savo naujausi kurinuka

wub.gif nerealus.
buvau jį pradėjus Madeiros siūlais, bet blogai pervedžiau schmoll.gif iš DMC neatitiko kelios spalvos, nusigrybavo piešinukas verysad.gif numečiau šonon. Reik ilgiau pasedėt spalvytes renkant verysad.gif Arba DMC siulus pirkt. Su žiedadulkių fėja tokių bedų nebuvo su siūlų spalvom
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 06:56)
sveikutes,

pristatau jums savo naujausi kurinuka

pasaka,o ne darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausima.
Jau seniai pas mane mėtosi plastikinės kanvos gabalėlis. Galvoju reiktu panaudoti pagal paskirtį. Tik vat kaip su ta antra puse sužaisti. Faktas kad toks darbelis nesiremina ir matosi abi puses. Taip pat kaip užkavoti siūliukų galus. (nes taip tai įdyksniuoju kur į medžiaga kad nesiardytų. Ir dar pas mane kažkokie pailgi tie langeliai padarytį g.gif kažin visų plastikiniu kanvų taip?
P.S. Vyšniuke dabar užsimaniau arbatos pamačiusi tavo grožį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 06 rugpjūčio 2011 - 08:12
QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 09:56)
pristatau jums savo naujausi kurinuka

Grožis wub.gif
Atsakyti
Višniuke, labai daili dėžutė wub.gif
Atsakyti
Pamačiusi, kad Vyšniuke naują darbelį įdėjo (dar nebuvo užsikrovęs), net kvapą užgniaužė iš nekantrumo pamatyti kokį šį kartą grožį mums parodys wub.gif Ir kaip visada, pasakiškas darbelis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 08:56)
sveikutes,

pristatau jums savo naujausi kurinuka
Nimue Le Chapeau Ivre (biskiuka pakoreguotas ax.gif ) - arbatos dezute
Siuvinejau ant blizgaus naturals Zweigard lino 32 ct. DMC spalvom, panaudojau juoda moheros siula.

bigsmile.gif kos žavus darbas ir taip kruopščiai viskas atlikta.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 17:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif

Galvojau kad dabar tikrai nieko nesiimsiu kurį laiką siuvinėti, nebent kokias smulkmes (vienadienius darbelius  biggrin.gif ) nes dar yra pradėtas nerti ir puse metu ant lentynos padėtas sijonas,  blush2.gif  Ale jau kažkaip norisi vėl eiti pasižvalgyti po senas ir naujas schemas.

Liux!!!Labai grazu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2011 08 05, 21:13)
Uodegyte, ačiū.
Makvynas nutups ant nuotraukų albumo. Siūlus parinkinėjau pati. Foto nepavyko. Fotografuosiu kai bus albumas padarytas - balkone fotografuosiu  lotuliukas.gif  10 foto padariau, ne viena normali nesigavo  biggrin.gif

Tobulai spalvos parinktos thumbup.gif grazus makvynas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 07:56)
sveikutes,

pristatau jums savo naujausi kurinuka
Nimue Le Chapeau Ivre (biskiuka pakoreguotas ax.gif ) - arbatos dezute
Siuvinejau ant blizgaus naturals Zweigard lino 32 ct. DMC spalvom, panaudojau juoda moheros siula.
Dezute dazyta sokoladines spalvos dazais, lakuota. Vidus nedazytas - naturalus medis.

p.s. pora didesniu foto tinklarastyje wink.gif

Vau... wub.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 06, 08:11)
Turiu klausima.
Jau seniai pas mane mėtosi plastikinės kanvos gabalėlis. Galvoju reiktu panaudoti pagal paskirtį. Tik vat kaip su ta antra puse sužaisti. Faktas kad toks darbelis nesiremina ir matosi abi puses. Taip pat kaip užkavoti siūliukų galus.

Ir pas mane toks pat klausimas...jau du metus turbut svaidosi ta kanva pas mane g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 14:50)
labai bijojau, kad kas taip parašys, nes aš tai, šitą... būna kad pakuriu  lotuliukas.gif
Aš irgi pakuriu. Tuo labiau, kad nė vieno darbelio be klaidų neturiu, tai nekūrus nieko neišeitų biggrin.gif


QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 15:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.
Man taip yra unsure.gif Padarau į savaitę vos kelis kryželius ir stop. Neina nors tu ką doh.gif Per mėnesį išsiuvinėta koks 100 kryželių... O atrodo -darbas sužavėjo. Siūlams ir medžiagai išsleista beveik 50 litų. Bet nemielas pasidarė nors tu ką. Jau žvalgausi naujo darbo ir manau, be gailesčio išardysiu ką pradėjau... rolleyes.gif
Vervaco paukštukai jau kokie 3 metai sukomplektuoti su visais siūlais dėžutėj voliojasi. Tikrai žinau,kad pabaigsiu, ale kada tai nieks nežino...
Atsakyti
Gal kas turit lupu schemute? Viena turiu,bet negrazios tokios.. . :/
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 05, 23:26)
gal galite patarti kas galetu patikti 9 m mergaitei? kriksto dukrai noreciau rugsejo pirmos proga kazka issiuvinet bet taip ideju ir neturiu..  meskiukai jai gal jau neaktualu.. gal kokia  feja .. bet ju tie kdaug kad neissirenku smile.gif


Maniškei irgi tuoj devyneri bus. Tai išsirinko nimue dvi fėjas:

user posted image

user posted image

Tik nežinau kada siuvinėsiu doh.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 08 06, 09:56)
sveikutes,

pristatau jums savo naujausi kurinuka
Nimue Le Chapeau Ivre (biskiuka pakoreguotas ax.gif ) - arbatos dezute
Siuvinejau ant blizgaus naturals Zweigard lino 32 ct. DMC spalvom, panaudojau juoda moheros siula.
Dezute dazyta sokoladines spalvos dazais, lakuota. Vidus nedazytas - naturalus medis.

p.s. pora didesniu foto tinklarastyje wink.gif


Nuostabu wub.gif . Nimue dizainai man visada prie širdies, o čia dar taip kruopščiai atlikta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 06 rugpjūčio 2011 - 09:21