Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 05, 18:10)
Mergaites, Jusu darbeliai labai grazus smile.gif Ir jau kaip daug jus prirasot per diena, nespeju skaityneti smile.gif 4u.gif
Va man klausimelis iskilo, ar galima Nimukus siuvineti ant aidos medziagos, nes visos tik apie lina teraso... O as nesu dar ant jo siuvinejusi, tad bijau sugadinti... Aciu uz atsakyma smile.gif

nebijok bandyti ant lino. Aš ir pirmą kartą ant lino nimuka siuvinėjau, malonumas nerealus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už įvertinimus mano darbeliams wub.gif
QUOTE(elzeda @ 2011 08 04, 23:38)
Gražūs darbeliai, ypač uogos. Kaip sekėsi su vilnoniais siūlais siuvinėt? Ar jautėsi skirtumas?

Vilnoniais siūlais ne taip smagu siuvinėti, nes jie blogiau slysta negu medvilniniai, bet kai įpratau, tai greitai judėjo, nes siuvinėjau gobeleniniu dygsneliu, nors vienas kampas dėl to kiek pavažiavo į šoną, paskui lygintuvu teko taisyti, o įrėmino dirbtuvėse visai ištiesino.

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 18:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif

wub.gif wub.gif Koks grožis - labai linksmi paveikslėliai thumbup.gif ir rėmeliai puikiai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 05 rugpjūčio 2011 - 20:35
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 19:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif
Galvojau kad dabar tikrai nieko nesiimsiu kurį laiką siuvinėti, nebent kokias smulkmes (vienadienius darbelius  biggrin.gif ) nes dar yra pradėtas nerti ir puse metu ant lentynos padėtas sijonas,  blush2.gif  Ale jau kažkaip norisi vėl eiti pasižvalgyti po senas ir naujas schemas.

nu man tai visiskai nesiziuri jai truputi yra raudonos tai dar nereiskia kad remelis turi but raudonas ax.gif ,buciau dejus juoda remeli,ir sv.kremini ,arba sv. pilka pasporta rolleyes.gif

nimukai ir pirmaargentos natiurmortas ireminimas ir siaip darbeliai puikus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 rugpjūčio 2011 - 20:54
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 05, 21:34)

wub.gif  wub.gif Koks grožis - labai linksmi paveikslėliai thumbup.gif ir rėmeliai puikiai tinka  thumbup.gif

Nai kai cia pasirodziau su pirmaisiais paveiksliukais tai gal 5 ar 6 SM išsiunčiau schemas. Idomu butu ir kitas išvysti, Aš taip pat iš vienos forumietes gavau bet ten susižavėjau 1 jos darbeliu (kur su skėčiu) o kai gavau net 4 schemas vietoj 1 tai ir panorau visas padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 18:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif

O man labai gražu ir raudona-juoda derinys labai puikus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Uodegyte, ačiū.
Makvynas nutups ant nuotraukų albumo. Siūlus parinkinėjau pati. Foto nepavyko. Fotografuosiu kai bus albumas padarytas - balkone fotografuosiu lotuliukas.gif 10 foto padariau, ne viena normali nesigavo biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 05, 23:13)
Uodegyte, ačiū.
Makvynas nutups ant nuotraukų albumo. Siūlus parinkinėjau pati. Foto nepavyko. Fotografuosiu kai bus albumas padarytas - balkone fotografuosiu  lotuliukas.gif  10 foto padariau, ne viena normali nesigavo  biggrin.gif


puikutis thumbup.gif kryziukai lyguteliai ,ir greitumas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 rugpjūčio 2011 - 21:24
gal galite patarti kas galetu patikti 9 m mergaitei? kriksto dukrai noreciau rugsejo pirmos proga kazka issiuvinet bet taip ideju ir neturiu.. meskiukai jai gal jau neaktualu.. gal kokia feja .. bet ju tie kdaug kad neissirenku smile.gif
Atsakyti
Nu reiks isiprasyti pas murske i svecius kad mokytu kaip tuos albumus aplenkti, nu grožis išnepasakytas, bet kaip tai padaryti? nui nekyla rankos bandyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 05, 22:26)
gal galite patarti kas galetu patikti 9 m mergaitei? kriksto dukrai noreciau rugsejo pirmos proga kazka issiuvinet bet taip ideju ir neturiu..  meskiukai jai gal jau neaktualu.. gal kokia  feja .. bet ju tie kdaug kad neissirenku smile.gif

O jei ka neutralaus kas tiktu ir po keliu metu. Zodiako zenkla, ar šiaip koki ornamenta,
gal patinka koks filmuko veikejas.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 17:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif

thumbup.gif wub.gif thumbup.gif labai tinka raudona spalva thumbup.gif

QUOTE(Meka @ 2011 08 05, 21:26)
gal galite patarti kas galetu patikti 9 m mergaitei? kriksto dukrai noreciau rugsejo pirmos proga kazka issiuvinet bet taip ideju ir neturiu..  meskiukai jai gal jau neaktualu.. gal kokia  feja .. bet ju tie kdaug kad neissirenku smile.gif

žiūrint kokio dydžio nori darbo, man atrodo tiktu toks, ir raidynas yra, ir vaizdas gražus mirksiukas.gif ir siuvinėjosi labai smagiai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 05, 23:09)
thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  labai tinka raudona spalva  thumbup.gif
žiūrint kokio dydžio nori darbo, man atrodo tiktu toks, ir raidynas yra, ir vaizdas gražus  mirksiukas.gif  ir siuvinėjosi labai smagiai

Aš dabar kaip tik apie raidyną galvojau 5 metu mergaitei, gimtadienio arba Kaledų proga (kaip spėčiau padarytai) bet galvoju kaip pažiurės i visa tai tėvai ir panašiai. Nes bijau kad gali priimti kaip niekam tikusi dalyką. Na bet gal ateityje savo dūkriukui išsiuvinėsiu kai aktualu bus, nes tos fėjos kur idėjot tai fantastiškos. Turiu visa gausybę abėcėlės raidžių, bet tik kokios 2 yra vertos dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 05, 22:26)
gal galite patarti kas galetu patikti 9 m mergaitei? kriksto dukrai noreciau rugsejo pirmos proga kazka issiuvinet bet taip ideju ir neturiu..  meskiukai jai gal jau neaktualu.. gal kokia  feja .. bet ju tie kdaug kad neissirenku smile.gif

reik pačios pasiklaust kas patiktų arba mamos.

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 22:57)
Nu reiks isiprasyti pas murske i svecius kad mokytu kaip tuos albumus aplenkti, nu  grožis išnepasakytas, bet kaip tai padaryti? nui nekyla rankos bandyti

biggrin.gif čia labai daug esu prisižiūrėjus užrašinių. Pirma gali būti blynu, bet svarbu nebijoti nulupt ir nuo pradžiu daryt

QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 05, 22:22)
puikutis  thumbup.gif kryziukai lyguteliai ,ir greitumas 

ačiū. Maniškis dar mažutis, multiko nematęs, bet makvynas labai patinka. išsiuvinėjau mažą mažą gabaliuka galinį, sako - o makvynas, čia makvynas lotuliukas.gif manau reikės dvynį siuvinėt, nes šis draugės berniukui ant albumo bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 06 rugpjūčio 2011 - 07:56