Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 22:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).

Tiesiog puikus thumbup.gif

Nimukai žinoma, kaip visada nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 21:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune


Labai gražu ir rėmas labai patinka. thumbup.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 23:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).
Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas 


Viskas labai gražu 4u.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 05, 11:54)
Rodausi savo nauja pradeta darbeli, Miranilia Feather Fairy  :


Oi, bus labai gražu wub.gif
Papildyta:
O aš vakarais vis pasiuvinėju paguldžiusi vaiką. Bet šią savaitę svečiuojasi sesė su sūnėnu (7m.), tai vakar tiek lindo jis į tą mano siuvinį, tai daviau pasiuvinėt, bet nelabai pirštai dar klauso biggrin.gif
Ir tiek nervavo šakės, prilipęs prie manęs sėdėjo ir įkišęs nosį į medžiagą, o man taip vienatvės vakarais reikia, ramybės. Tai nepasiuvinėjau savo normos nuėjau miegot. Bloga teta smile.gif
Atsakyti
Mergaites, Jusu darbeliai labai grazus smile.gif Ir jau kaip daug jus prirasot per diena, nespeju skaityneti smile.gif 4u.gif
Va man klausimelis iskilo, ar galima Nimukus siuvineti ant aidos medziagos, nes visos tik apie lina teraso... O as nesu dar ant jo siuvinejusi, tad bijau sugadinti... Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 05, 18:10)
Mergaites, Jusu darbeliai labai grazus smile.gif Ir jau kaip daug jus prirasot per diena, nespeju skaityneti smile.gif 4u.gif
Va man klausimelis iskilo, ar galima Nimukus siuvineti ant aidos medziagos, nes visos tik apie lina teraso... O as nesu dar ant jo siuvinejusi, tad bijau sugadinti... Aciu uz atsakyma smile.gif

galima, pasikapstyk mano paraše. 3 nimukus rasi. 2 ant aidos
Atsakyti
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji biggrin.gif
user posted image
Galvojau kad dabar tikrai nieko nesiimsiu kurį laiką siuvinėti, nebent kokias smulkmes (vienadienius darbelius biggrin.gif ) nes dar yra pradėtas nerti ir puse metu ant lentynos padėtas sijonas, blush2.gif Ale jau kažkaip norisi vėl eiti pasižvalgyti po senas ir naujas schemas.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 18:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif


rėmai tiesiog super. Čia rėminai pati ar centre?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 05, 19:03)
rėmai tiesiog super. Čia rėminai pati ar centre?

Nėra mano kaime tokios prabangos biggrin.gif užsisakiau foto studijoj pagamino ir pati susidėjau. Raudonos tik 2 spalvos buvo pasirinkti bet regis pataikiau ta atspalvi kurio norėjau
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 19:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif



Šauni kolekcija gavosi thumbup.gif ir rėmai puikiai priderinti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 17:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif

Nugi liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 19:08)
Nėra mano kaime tokios prabangos  biggrin.gif  užsisakiau foto studijoj pagamino ir pati susidėjau. Raudonos tik 2 spalvos buvo pasirinkti  bet regis pataikiau ta atspalvi kurio norėjau

tikrai puikiai pritaikei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na dėkui dėkui visoms už komplimentus, mano dukrytė tai pamačius pasakė taip: "mama čia aš su Deividu (pražystamų berniukas su kuriuo kartu darželį lanko) bučiuojuosi. Jai labai patiko paveikslėliai,
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 05, 19:42)
Na pagaliau pas mane finišo tiesioji  biggrin.gif


Labai gražu wub.gif Rėmeliai labai pagyvino darbelius thumbup.gif
Atsakyti