Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 23:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).

gražu.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 22:05)
medziaga cia paprasta, baltas lietuviskas linas  smile.gif aisku graziau ziuretusi ant kokios tamsesnes spalvytes, kad butu panasiau i nakti  smile.gif

Ir niekam cia nereikia "uzaugt"  mirksiukas.gif  as pati ne per daugiausiai darbeliu dar issiuvinejusi, palyginus su kitomis. Tiesiog didelis noras ir uzsispyrimas padaro savo  smile.gif


Na bet tie darbeliai tokie.... Subtilūs tokie gal sakyčiau. Ne meškiukai ir ne gėlytės, aš neprisiruošiu blush2.gif
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 05, 06:42)
mačiau ta darbeli ant ivairių medžiagų (mėlynos, juodos, platinum ir t.t.)  ant visų žiurisi labai gražiai  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif Jamsiu platiną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 05, 09:18)
Dar ir tokių grožių maximoj būna? bigsmile.gif Kokiam mieste ir kurioj Maximoj, nulėkčiau nusipirkt ir aš, jei kur netoliese ax.gif


maciau Vilniaus Akropolo maximoje, pati pirkau is Ukmerges gatveje esancios maximos. Manau tose didesnese maximose bus mirksiukas.gif buvo ir kitokiu, taip pat visai graziu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 23:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).

Nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rodausi savo nauja pradeta darbeli, Miranilia Feather Fairy wub.gif

user posted image
tik su spalvomis kazkaip kitaip gaunasi, nei kad internete buvo.. bet paieskojusi radau, kad kai kam ir tokios gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 03, 21:40)
atnesu ka tik pabaigta,dar net neskalbta nimuke


Labai gražus thumbup.gif Man dar nematytas. Šitiek metų man Nimue patinka, net keista, kad nenusibosta rolleyes.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 21:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune


Dar vienas nuostabus Nimue... rolleyes.gif Taip smagu juos matyti! O ir Mirabilią puikią pasirinkai thumbup.gif Sėkmės su ja draugaujant!

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 04, 23:08)
Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas  4u.gif  Juk vasara  4u.gif


Puikios KA uogos! Labai tinka viskas thumbup.gif

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 04, 23:44)
KOkia medžiagėlė čia? Labiau domina spalva. Ar linas Platinum spalvos tiktų? Ji imčiau vieną didelį gabalą, užtektų viskam  rolleyes.gif


Šiaip Platinum labai daug kur tinka. O Nimue dizainams turėtų tikti idealiai (išskyrus tuos, kurie savaime prašosi Natural lino). Galima pabandyti paimti keletą konkrečios schemos siūlų spalvų ir pridėti prie medžiagos - kad atspalviai netyčia nesusipjautų...

Diskutavote dėl padėtų į šalį nepabaigtų ar nemielais tapusių darbų. Manau, visoms taip nutinka doh.gif Aš jei matau, kad metus antrus darbas stovi ir nei iš vietos, kam nors atiduodu pribaigti (išmainau į ką nors ar šiaip atiduodu padarytą pradžią, jei ne itin daug buvo suinvesuota). Man kažkaip visada smagu matyti pabaigtą darbą - nesvarbu, ar aš pati, ar kažkas kitas pabaigė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 05 rugpjūčio 2011 - 11:34
QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 21:19)

Fantastiškas darbas wub.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 21:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune

Na šitie mano mylimiausi wub.gif kokios pas Jus spalvos Linas blush2.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 05, 11:54)
Rodausi savo nauja pradeta darbeli, Miranilia Feather Fairy  wub.gif

Na bet ir tempai pas Jus blink.gif blink.gif blink.gif

Aš taures vestuvėms siuvinėju ant juodo Lino,tai man taip greitai neinasi schmoll.gif o ir siuvinėju,tik saulėtą dieną,nes kitaip akių gaila 4u.gif Va jau ant lino praktikos turėsiu ir Nimukus jau bus ne taip baisu imti siuvinėti assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 08 05, 13:31)
Fantastiškas darbas  wub.gif
Na šitie mano mylimiausi  wub.gif  kokios pas Jus spalvos Linas  blush2.gif


baltas lietuviskas linas cia mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos 4u.gif jau kiek grožybių prisiuvinėjot, negaliu atsižiūrėt wub.gif 4u.gif

Norėjau paklausti gal kuri žinote kiek maždaug Gerose akyse kainuoja jau gatavos atvirutės? ir maždaug kokio dydžio paveiksliukai į juos telpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 05, 11:44)
maciau Vilniaus Akropolo maximoje, pati pirkau is Ukmerges gatveje esancios maximos. Manau tose didesnese maximose bus  mirksiukas.gif  buvo ir kitokiu, taip pat visai graziu  drinks_cheers.gif

Rodausi savo nauja pradeta darbeli, Miranilia Feather Fairy  wub.gif

Ačiū už info apie rėmelius. Ką tik vieną parsivežiau - 30x40 ir su tokiais pagražinimais kaip tavo thumbup.gif

O naujasis darbelis puikiai gaunasi. Ir spalvos man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 05, 12:54)
Rodausi savo nauja pradeta darbeli, Miranilia Feather Fairy  wub.gif



Labai graži bus fėja wub.gif . O siuvinėji per vieną siūliuką ar per du?
Atsakyti
Spalvos man ir patinka, tikra atgaiva po visu rudu atspalviu thumbup.gif

elzeda, siuvineju per du siulus smile.gif
Atsakyti