Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 20:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune



bigsmile.gif vaje, kaip dailiai žiūrisi wub.gif ir aš jų užsimaniau biggrin.gif (medžiaga jau beveik metai kaip nupirkta jiem, vis laiko nerandu pradėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 00:07)
Vakar siuvinėjau siuvinėjau ir nutariau jūsų paklausti tokio klausimo juokingo. Ką darot, jeigu atsitinka taip, kad siuvinėjant viena spalva jau visai paskutinius kryžiukus, paskutiniam kryželiui siūlo ima ir prirūksta?


As jei matau, kad siulo ant ribos, tada nesikankinu su trumpu ir kerpu ji, veriu nauja ir pabaigiu su ilgu biggrin.gif Bet verciau ir del vieno kryzelio.

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 08:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.


As lygiai taip pat muciju zodiako zenkla, pusantru metu jau doh.gif Bet jei nesisiuvineja, padedu ir darau bet ka, kartais nekyla ideju, ka siuvinet, tai ikeliu kelius kryziukus to jaucio... Man didziausia problema buvo ta, kad schema prasta, tai svyra rankos bet ka daryt...

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 14:51)


Fantastiskai atrodo drinks_cheers.gif
Tikiuos, nusprendei pasilaikyt ji sau ir lai jis bus kaip ikvepimo saltinis kitiems darbams wub.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif

maximoje uzmaciau siuos remelius ir dydis kaip tik tiko smile.gif
ir taip, pasiliksiu ji sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuxt: 04 rugpjūčio 2011 - 21:21
Pasirodau su įrėmintu Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).
user posted image
Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas 4u.gif Juk vasara 4u.gif
user posted image
Iš arčiau uogos
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 21:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune

Nuostabu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 05, 00:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).

Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas  4u.gif  Juk vasara  4u.gif



Gražūs darbeliai, ypač uogos. Kaip sekėsi su vilnoniais siūlais siuvinėt? Ar jautėsi skirtumas?

Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 19:51)
as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune



Na jau Nimukų grožis wub.gif Slabna man daros nuo jų, bet neprisiruošiu siuvinėt, manau kad tokiems grožiams reik "užaugt", bet kaip gražu būt vaikų kambary... Tobula.


KOkia medžiagėlė čia? Labiau domina spalva. Ar linas Platinum spalvos tiktų? Ji imčiau vieną didelį gabalą, užtektų viskam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 05, 00:44)
Na jau Nimukų grožis  wub.gif Slabna man daros nuo jų, bet neprisiruošiu siuvinėt, manau kad tokiems grožiams reik "užaugt", bet kaip gražu būt vaikų kambary... Tobula.
KOkia medžiagėlė čia? Labiau domina spalva. Ar linas Platinum spalvos tiktų? Ji imčiau vieną didelį gabalą, užtektų viskam  rolleyes.gif



medziaga cia paprasta, baltas lietuviskas linas smile.gif aisku graziau ziuretusi ant kokios tamsesnes spalvytes, kad butu panasiau i nakti smile.gif

Ir niekam cia nereikia "uzaugt" mirksiukas.gif as pati ne per daugiausiai darbeliu dar issiuvinejusi, palyginus su kitomis. Tiesiog didelis noras ir uzsispyrimas padaro savo smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ieskau knygu skirtuku schemuciu. Radau stai sia nuoroda skirtukai bet galbut yra turinciu daugiau? smile.gif Buciau dekinga. smile.gif
Atsakyti
Mekos orchidėja be konkurencijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 23:20)
maximoje uzmaciau siuos remelius ir dydis kaip tik tiko  smile.gif 
ir taip, pasiliksiu ji sau  mirksiukas.gif

Dar ir tokių grožių maximoj būna? bigsmile.gif Kokiam mieste ir kurioj Maximoj, nulėkčiau nusipirkt ir aš, jei kur netoliese ax.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 05, 00:08)
Pasirodau su įrėmintu  Riolio paveiksliuku (siuvinėjau rinkinį, pirmą kartą - vilnoniais siūlais).

Ir dar parodysiu Kazuki Aoki uogas  4u.gif  Juk vasara  4u.gif

Labai gražus paveikslas. nematytas bigsmile.gif

O uogos wub.gif Taip ir norisi jų paragaut rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 05 rugpjūčio 2011 - 07:20
Nimukai wub.gif wub.gif wub.gif mano svajone ax.gif
Pirmaargentina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 04, 22:44)

KOkia medžiagėlė čia? Labiau domina spalva. Ar linas Platinum spalvos tiktų? Ji imčiau vieną didelį gabalą, užtektų viskam  rolleyes.gif

mačiau ta darbeli ant ivairių medžiagų (mėlynos, juodos, platinum ir t.t.) ant visų žiurisi labai gražiai thumbup.gif
Atsakyti