Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kiek darbelių ir darbų pridaryta, visoms po 4u.gif
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 15:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.


Būna. Turiu vieną tokį amžiaus siuvinį, taip ilgai schemos ieškojau, siūlus susipirkau, gal 90 atspalvių, ir va, stovi blush2.gif , nors pirmom dienom tai nepaleidau iš rankų.

Dar norėjau profių paklaust gal kiek ir kvailo klausimo, bet, kaip gražiai tą BS padaryt g.gif , na pavyzdžiui nubrėžta linija į viršų per vieną langelį, į šoną per du, tai man gaunasi vienas dygsnis įstrižai, kitas tiesiai, tai tada tas mano BS kažkoks kampuotas. Na nežinau ar čia aš aiškiai paklausiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 16:40)
sveikutes..
rodausi ir siame forume su savo trecia baigta eile.. liko paskutine ketvirtoji smile.gif

Pasakiškai gražu bigsmile.gif O siuvinėji pusiniu kryželiu? Koks dydis kryželiais? cool.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 17:27)
Oi, žinau žinau, labai būna ( ne tik siuvinėjimuose). Bet o kam ardyti? dėl medžiagos? Nes ardyti man atrodo dar sunkiau nei siuvinėti
Jo BS tai mano pats nemylimiausias dalykas, o mano draugei kaip tik - mylimiausias dalykas BS. Tai juokais sakom, keisimės darbais, aš kryžiuoju, ji BS  lotuliukas.gif
Nenormaliai nuostabiai nerealiais paklaikusiai gražu  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Ardyt noriu todėl, kad be reikalo medžiaga nestovėtų, o ją panaudočiau kitam darbui. Kai dar nedaug išsiuvinėta, tai išardysiu. Pasikankinsiu, bet įveiksiu... rolleyes.gif

O BSas man- tai pats mėgstamiausias darbas thumbup.gif Jis išryškina visą darbą ir jį siuvinėdama gėriuosi, kaip mano darbas gražėja bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lialkaa @ 2011 08 04, 17:04)
nerealiai grazus ziedas  wub.gif  ir taip tikroviskai atrodo.. wub.gif

Gal kuri siuvinejote "sniegenas ant alyvu"? nesuprantu spalvos, pazimetos SIRDUTE. jos pateiktos kaip du variantai ( vienas su vienu siulu, kitas su dviem) tai kurioj vietoj kuri siuvinet?  doh.gif ar cia pasirinkt galima kuri nori? blush2.gif  g.gif

gal ka iziuresit, neiseina isdidintos nuotraukos ikelt  verysad.gif

Būtų gerai, kad padidintą nuotrauką įkeltum, nes dabar neina įžiūrėt. Įdomu kas ten parašyta prie žodžio blanc skliausteliuose? Šiaip ten žemyn eina blendingu siuvinėjimas, kai imi dvieju skirtingų spalvų siūlus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugpjūčio 2011 - 17:10
[quote=Meka,2011 08 04, 15:40]
sveikutes..


wow kokos grožis !!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 13:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir t

buna,buna..o dar buna ir taip,kad kai pamatai,atrodo,vajee,kaip grazu!reikia siuvinet.vargsti vargsti,o paskui tik oba...atrodo,ir kodel butent sita darbeli pasirinkau.visai jis man negrazus ax.gif o TIEK darbo buna ideta...

QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 13:40)
sveikutes..


wow,labai grazu!!!as irgi megeja siuvineti tik tokius didelius darbus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bet kai cia prisiziurau pas merginas grozybiu,tai uzsimanau ir knygeles sau,ir prijuostes buteliui,ir siaip graziu dalykeliu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daw.4423 @ 2011 07 28, 08:18)
Merginos, kuri siuvinėjote tokį paveiksliuką, gal galite parašyti kokio maždaug jis dydžio ax.gif
user posted image

nemoku ikelti nuotraukos,tai cituoju sita posta.. blush2.gif
gavau schemute sito grozio,bet su siulu kodais truputi kosmosas doh.gif doh.gif gal kuri siuvinejote ir pasidalintumete? 4u.gif
itariu,ant lino pasakiskai atrodytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 08 03, 20:09)
Kątik baigtas metrikiukas 

gražu wub.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 03, 21:40)
atnesu ka tik pabaigta,dar net neskalbta nimuke

Gražus paveiksliukas 4u.gif

QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 15:40)
sveikutes..

Labai gražu, 1000* 4u.gif už kantrybę ir kruopštumą.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 18:10)
Būtų gerai, kad padidintą nuotrauką įkeltum, nes dabar neina įžiūrėt. Įdomu kas ten parašyta prie žodžio blanc skliausteliuose? Šiaip ten žemyn eina blendingu siuvinėjimas, kai imi dvieju skirtingų spalvų siūlus.



nemoku ikelt didesnes nuotraukos blush2.gif apacioj tai supratau, kad su skirtingais siulais, jau ir pradejau siuvinet. prie blanc parasyta pustaja kletacka. tai turbut arba baltu siulu arba palikti tuscia? g.gif visi zenklai yra skirtingi isskyrus sirdutes... vienos numeriukas 554, o kitos 317 + 926 (DMC)

http://magstitch.ru/shema/bird.html pirma schema su alyvomis ir pauksciukais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 04 rugpjūčio 2011 - 19:38
na informac ija tikslesne
cia orchideja
http://www.ilovecros...oods.php?id=219
http://www.casacenin...orchid-iii.html
Atsakyti
Meka, superinis vaizdukas thumbup.gif . Kažin ar tokiam aš pasiryžčiau...
Atsakyti
Graziu darbeliu uzderejo wub.gif
o jau orchidejos grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 22:51)
Graziu darbeliu uzderejo  wub.gif
o jau orchidejos grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune

Gražuoliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 04, 22:51)
Graziu darbeliu uzderejo  wub.gif
o jau orchidejos grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as siandien ireminau savo Nimue Claire de Lune



Puikiai parinktas rėmelis gražiesiems nimukams.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 22:00)
Gražuoliukai wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti