Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.
Man taip yra unsure.gif Padarau į savaitę vos kelis kryželius ir stop. Neina nors tu ką doh.gif Per mėnesį išsiuvinėta koks 100 kryželių... O atrodo -darbas sužavėjo. Siūlams ir medžiagai išsleista beveik 50 litų. Bet nemielas pasidarė nors tu ką. Jau žvalgausi naujo darbo ir manau, be gailesčio išardysiu ką pradėjau... rolleyes.gif
Atsakyti
Būna doh.gif , ypač kai reikia BS daryt, pasidaro nemielas pats gražiausias darbelis. Dabar meškiukus ant balionų išsiuvinėjau, o BS jau antra savaitė nepabaigiu unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 15:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.
Man taip yra unsure.gif Padarau į savaitę vos kelis kryželius ir stop. Neina nors tu ką doh.gif Per mėnesį išsiuvinėta koks 100 kryželių... O atrodo -darbas sužavėjo. Siūlams ir medžiagai išsleista beveik 50 litų. Bet nemielas pasidarė nors tu ką. Jau žvalgausi naujo darbo ir manau, be gailesčio išardysiu ką pradėjau... rolleyes.gif

drinks_cheers.gif buna. matyt kita reikia į tarpelį įkišt. gal tada atsiras noras grįžt prie senojo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 04, 16:13)
drinks_cheers.gif  buna. matyt kita reikia į tarpelį įkišt. gal tada atsiras noras grįžt prie senojo  mirksiukas.gif

Tai kad jau per tą laiką ne vieną darbelį išsiuvinėjau, o tas vis nejuda... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugpjūčio 2011 - 14:17
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 15:17)
Tai kad jau per tą laiką ne vieną darbelį išsiuvinėjau, o tas vis nejuda... ax.gif

tada pritarsiu dar kartą. Turiu ir aš tokį darbelį. Viena spalva blogai nurodyta buvo. Daug ardyt reik. Nekyla rankos jau 2 metus biggrin.gif , bet vakar ištraukiau ir matyt atejo laikas. Pabaigsiu ką pradėjau ir sesiu ardyt biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes..
rodausi ir siame forume su savo trecia baigta eile.. liko paskutine ketvirtoji smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 15:40)
sveikutes..
rodausi ir siame forume su savo trecia baigta eile.. liko paskutine ketvirtoji smile.gif


oho. kokios spalvos wub.gif

lotuliukas.gif net pamiršau foto ištrint iš nuostabos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 04 rugpjūčio 2011 - 14:48
swoon.gif swoon.gif swoon.gif vajėzau koks gražus. Kokio čia dydžio?
Atsakyti
dydis turbut turetu buti 60*60 cm... smile.gif tuoj bus jau ir 1.5 metai smile.gif kai isuvineju smile.gif tikiuosi uzbaigt per sekanti pusmeti smile.gif))))
Atsakyti
nerealiai grazus ziedas wub.gif ir taip tikroviskai atrodo.. wub.gif

Gal kuri siuvinejote "sniegenas ant alyvu"? nesuprantu spalvos, pazimetos SIRDUTE. jos pateiktos kaip du variantai ( vienas su vienu siulu, kitas su dviem) tai kurioj vietoj kuri siuvinet? doh.gif ar cia pasirinkt galima kuri nori? blush2.gif g.gif
user posted image

gal ka iziuresit, neiseina isdidintos nuotraukos ikelt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 14:40)
sveikutes..


visų darbai fantastiški bigsmile.gif bet šitas... thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 15:01)
O jums būna, kad išsirenkat schemą, nusiperkat siūlus, medžiagą pradedat siuvinėt ir toliau nė iš vietos? Na nesisiuvinėja ir tiek.
Man taip yra unsure.gif Padarau į savaitę vos kelis kryželius ir stop. Neina nors tu ką doh.gif Per mėnesį išsiuvinėta koks 100 kryželių... O atrodo -darbas sužavėjo. Siūlams ir medžiagai išsleista beveik 50 litų. Bet nemielas pasidarė nors tu ką. Jau žvalgausi naujo darbo ir manau, be gailesčio išardysiu ką pradėjau... rolleyes.gif


Oi, žinau žinau, labai būna ( ne tik siuvinėjimuose). Bet o kam ardyti? dėl medžiagos? Nes ardyti man atrodo dar sunkiau nei siuvinėti


QUOTE(elzeda @ 2011 08 04, 15:09)
Būna doh.gif , ypač kai reikia BS daryt, pasidaro nemielas pats gražiausias darbelis. Dabar meškiukus ant balionų išsiuvinėjau, o BS jau antra savaitė nepabaigiu unsure.gif .



Jo BS tai mano pats nemylimiausias dalykas, o mano draugei kaip tik - mylimiausias dalykas BS. Tai juokais sakom, keisimės darbais, aš kryžiuoju, ji BS lotuliukas.gif

QUOTE(Meka @ 2011 08 04, 15:40)
sveikutes..
rodausi ir siame forume su savo trecia baigta eile.. liko paskutine ketvirtoji smile.gif



Nenormaliai nuostabiai nerealiais paklaikusiai gražu blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti