Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(*Radvileee @ 2011 08 03, 20:09)
Kątik baigtas metrikiukas  smile.gif

mano sekantis metrikas šis biggrin.gif
labai mielas


QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 03, 21:40)
atnesu ka tik pabaigta,dar net neskalbta nimuke

jetau kaip gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 03 rugpjūčio 2011 - 21:17
QUOTE(elzeda @ 2011 08 03, 19:49)
*Radvileee gražus metrikas. Aš šios serijos berniukišką siuvinėjau, planuoju mergaitišką išsiuvinėt sesutei.

mylittleprincess nimukas puikusis thumbup.gif . Planuoju ir aš kada nors kokį išsiuvinėt, bet vis dar nedrįstu. Taviškis ant lino siuvinėtas?

taip,siuvinejau ant zweigart belfast lino dmc siulai plius pearsall`s silkas
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2011 08 03, 20:11)
Nuostabus darbas  wub.gif  o kaip Jūs jau įrėmintą išskalbsite  g.gif

Visų darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif atskirai necituosiu.

jis dar ne iki galo iremintas-tik idetas parodymui,kaip bus,kai jau viskas bus iki galo padaryta-isskalbta,islyginta ir priklijuota prie pagrindo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 03, 18:12)
Pagaliau pabaigiau siuvinėti katinėlį pagal foto. Atiduodu jūsų teismui dabar  ax.gif


Labai gražiai perteiktas kailio aksomas, ir katukas net šypsosi mirksiukas.gif Aš kažkada labai seniai esu dariusi schemas pagal nuotraukas, bet niekada neturėjau programos, kuri daro bakstičus, o čia žiūriu taip gražiai jie padaryti thumbup.gif



QUOTE(mylittleprincess @ 2011 08 03, 21:40)
senai besirodziau,bet vis paskaitinejau.visu darbeliai labai grazus 4u.gif

atnesu ka tik pabaigta,dar net neskalbta nimuke
<a href='http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc09570n.jpg/' target='_blank'></a>


Šitas nimukas man nematytas ir ypatingai gražus. Dar niekada nimuko nesiuvinėjau, ar yra jų rinkinių pirkti ar jūs tik schemas perkat?



Vakar siuvinėjau siuvinėjau ir nutariau jūsų paklausti tokio klausimo juokingo. Ką darot, jeigu atsitinka taip, kad siuvinėjant viena spalva jau visai paskutinius kryžiukus, paskutiniam kryželiui siūlo ima ir prirūksta? Ar vis dėlto veriate naują ilgą, ar užmerkiate akis (ypač jei nelabai matomoje vietoje) ir vietoj to paskutinio kryželio išsiuvinėjate jį kita spalva?


Pati kaip tik paieškinėjau Nimue schemų ir kokią nuostabią radau Nimue Sepia Čia su visokiais papildomais elementais, man begalo graži... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 04 rugpjūčio 2011 - 06:14
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 08:07)
Vakar siuvinėjau siuvinėjau ir nutariau jūsų paklausti tokio klausimo juokingo. Ką darot, jeigu atsitinka taip, kad siuvinėjant viena spalva jau visai paskutinius kryžiukus, paskutiniam kryželiui siūlo ima ir prirūksta? Ar vis dėlto veriate naują ilgą, ar užmerkiate akis (ypač jei nelabai matomoje vietoje) ir vietoj to paskutinio kryželio išsiuvinėjate jį kita spalva?

Visada siuvinėju ta spalva, kuri parodyta. Kad ir vienam kryželiui pritrūksta, bet imu naują siūlą. Oi kaip tada nepatinka... rolleyes.gif

Nimukų ir jų schemų gali rasti čia.
Nimukai
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 04, 08:41)
Visada siuvinėju ta spalva, kuri parodyta. Kad ir vienam kryželiui pritrūksta, bet imu naują siūlą. Oi kaip tada nepatinka... rolleyes.gif

Nimukų ir jų schemų gali rasti čia.
Nimukai



Ačiū labai, jau pati buvau nepatingėjus ir susiradus nimukus, sekantis darbelis bus paštininkas ant triušio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 22:31)
Labai gražus metrikas thumbup.gif Tik kodėl гр rusiškom raidėm, o cm lietuviškom g.gif

Vakar pasitaisiau, dabar viskas thumbup.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 04, 10:35)
Vakar pasitaisiau, dabar viskas  thumbup.gif

Nepyk, kad prisikabinau mirksiukas.gif Bet dabar žymiai geriau thumbup.gif ir neabejotinai rusiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 04, 10:39)
Nepyk, kad prisikabinau mirksiukas.gif Bet dabar žymiai geriau thumbup.gif ir neabejotinai rusiškai mirksiukas.gif

oj ne ne, kaip tik dėkinga esu. Padarius pačiai taip atrodė, o kai parašei, galvoju tikrai reik perdaryt, juk greit pasidaro ir abejonių dėl raidės nekyla biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 07:07)
Labai gražiai perteiktas kailio aksomas, ir katukas net šypsosi  mirksiukas.gif Aš kažkada labai seniai esu dariusi schemas pagal nuotraukas, bet niekada neturėjau programos, kuri daro bakstičus, o čia žiūriu taip gražiai jie padaryti  thumbup.gif


Man šią schemutę SSL padarė ir BS, kiek supratau, ranka piešė...
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 08 04, 11:22)
Man šią schemutę SSL padarė ir BS, kiek supratau, ranka piešė...


Aaa, tai va va, sakau, kad programos lyg nedaro BS, nebent labai jau kokios keitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 08 04, 05:07)

Vakar siuvinėjau siuvinėjau ir nutariau jūsų paklausti tokio klausimo juokingo. Ką darot, jeigu atsitinka taip, kad siuvinėjant viena spalva jau visai paskutinius kryžiukus, paskutiniam kryželiui siūlo ima ir prirūksta? Ar vis dėlto veriate naują ilgą, ar užmerkiate akis (ypač jei nelabai matomoje vietoje) ir vietoj to paskutinio kryželio išsiuvinėjate jį kita spalva?


visada tik taip,kaip nurodyta scemoje.kartais reikia nauja matkeliu pradeti,del keliu kryziuku,bet niekada pati nekuriu,visada darau kaip parodyta schemoje. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 08 04, 13:51)
visada tik taip,kaip nurodyta scemoje.kartais reikia nauja matkeliu pradeti,del keliu kryziuku,bet niekada pati nekuriu,visada darau kaip parodyta schemoje. tongue.gif


labai bijojau, kad kas taip parašys, nes aš tai, šitą... būna kad pakuriu lotuliukas.gif
Atsakyti