Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Jau kiek daug naujų grožių užderėjo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafaite @ 2011 08 02, 12:42)
kuri spalva is dmc siuliuku yra sampanine 
gal 746?

Na mano akimis žiūrint- galėtų ši būti.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 01, 20:22)
Aš su pieštukiniais klijais klijuoju, lengviau, ir taip neperšlampa  mirksiukas.gif



QUOTE(zuzanele @ 2011 08 02, 07:10)
Gražūs darbai. Patiko labai našlaitės ir man wub.gif
Aš irgi klijavau su pieštukiniais klijais ir medžiagą, ir priešlapius. Puikiai gaunasi thumbup.gif


Šias klijavau su pieštukiniais, viskas super gavos. Bet vat vakar akis badė neaprengta knygelė,o namie buvo tik lipalas, tai lipinau su juo biggrin.gif Šiaip gerai gavos, paskirsčiau klijus, kad nebūtų pertekliaus, bet su popieriniais žyyymiai smagiau dirbt thumbup.gif
Atsakyti
Tvarkydama nuotraukų diskus radau ir savo pirmo siuvinuko nuotrauką - seilinukas pusseserės mergytei smile.gif

user posted image

user posted image

Siuvinėtas prieš pusantrų metų. Neįsivaizduoju kas man tada sušvietė, kad sugalvojau daryti be BS'o: buvau įsitikinusi, kad bus gražiau fool.gif Spalvas rinkau iš akies, nes neturėjau jokio supratimo apie sūliukus: pirkau visokių firmų (dabar pusės jų net konvertuoti į DMC be šansų) doh.gif Gyveni žmogus ir mokaisi.
Dabar tik DMC pirksiu, nors ir kitais sūliukais darbelius fantastiškus galima išsiuvinėti. Likau sužavėta Sandrulės metrikiukais sesutėm - tokios švelnios spalvytės - puikiai parinktos thumbup.gif

Kitų darbeliai irgi puikūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif Šaunuolės, darbštuolės thumbup.gif Aš vis dar meškiuką 'kamuoju" blush2.gif
Atsakyti
Labai mielas seilinukas bigsmile.gif
Ne tau vienai atrodė, kad BSas nereikalingas rolleyes.gif Aš ir turiu tokių darbų. Dabar net keista, kad taip tada galvojau ir jį ignoravau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 15:59)
Tvarkydama nuotraukų diskus radau ir savo pirmo siuvinuko nuotrauką - seilinukas pusseserės mergytei smile.gif


O čia kaip suprantu seilinukas kažkos specialus buvo.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 02, 16:06)
Labai mielas seilinukas bigsmile.gif

aciuks.gif

QUOTE(Dzenete @ 2011 08 02, 16:26)
O čia kaip suprantu seilinukas kažkos specialus buvo.

Paprasčiausias seilinukas kasdieniam naudojimui - pasiūtas taip, kad neperšlaptų: aida, plona klijuotė (balta staltiesė už pora litų iš maximos) ir balta medžiagytė. Turiu daug tokių pačių, tik vietoj aidos flanelė - gerai dėvisi (aš juos net virinu). Dabar ir pačiai įdomu pasidarė kaip dėvėjosi tas siuvinėtas g.gif Paprašysiu pusseserės nufotografuoti, jei dar turi ax.gif
Atsakyti
Noriu patarimo ax.gif
Ant kokios spalvos lino gražiai žiūrėtųs Rp medukai g.gif
user posted image

Natural tiksliai per tamsi g.gif Sewandse žiūrinėju, nes ebay nerandu nieko doh.gif
Liną imčiau 32 cnt manau g.gif
rašo kryželių 322*176 ir ant 32 cnt gautųs 49,5 * 27 . Tai manau man užtektų gabaliuko, kur 50*70 g.gif Su medžiagos skaičiavimu, jos neturint man labai nesiseka schmoll.gif
Gal Belfast linas, cream spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 02, 16:54)
Noriu patarimo  ax.gif
Ant kokios spalvos lino gražiai žiūrėtųs Rp medukai  g.gif
Gal Belfast linas, cream spalva  g.gif


Cream toks gan šiltas atspalvis, šviesiai rusvas. Aš šitam darbui rinkčiausi Platinum spalvą. Ji gerokai šviesesnė nei Natural, tokia tarsi šampaninė.
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 15:59)
Tvarkydama nuotraukų diskus radau ir savo pirmo siuvinuko nuotrauką - seilinukas pusseserės mergytei smile.gif

mielas toks seilinukas 4u.gif
Atsakyti
Seilinukas nuostabus 4u.gif

ar imanoma gauti ju "gatavu" t.y. pasiutu? nes pati pasiut nemokesiu doh.gif Kvailas klausimas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Pasirodysiu ir as. Siuvau ir siuvinejau savo mazajai, o po to taip dovanu. Nesiojasi gerai, ir skalbiant neblunka smile.gif Siaip gera dovana palankynoms smile.gif
timi O pasiuti tai yra daug nuorodu su iskarpomis smile.gif tada jau pasidarai toki kokio tikrai nori smile.gif
Bandziau ikelti foto, bet nepavyksta...

http://i269.photobuc.../NewFolder3.jpg
Atsakyti