Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 01, 20:26)
Neturiu foto su priešlapiais, biškį per didelius įlipinau, tai šiek tiek nukreivota gavos  blush2.gif Šiandien vieną klijavau, tai geriau apskaičiavau ir typ top gavos  smile.gif Tik kad su lipalu bais bjauriai lipinas  doh.gif

Aš su pieštukiniais klijais klijuoju, lengviau, ir taip neperšlampa mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu Forumo taisykles, ir tikiuosi, kad daugiau nebus jokių panašių pažeidimų.


8. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Labas, mielos siuvinėtojos, seniai tyliai Jus stebiu - gražiai bendraujate, dailiai siuvinėjate, gal ir mane priimsite į savo būrį? Atėjau ne tuščiom, su paskutiniu savo darbeliu - metriku (tik foto nekokia, nes paskubom fotkinau ir nešiau dovanot):

user posted image

Taip pat turiu klausimėlį. Noriu išsiuvinėt šią baleriną:

user posted image

Bet susidūriau su problema: viena spalva pažymėta dviem simboliais ir kaip suprantu nenurodyta siuvinėti pusiniais ar kaip kitaip, kita spalva rakte paminėta du kartus, bet tik vienas simbolis. Gal kas esate susidūrę ir gali paaiškinti? Pažymėjau neaiškią vietą raudonai:

user posted image

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
kiek suprantu tai blendingas, t.y. kvadratelio zenklu pazimetus kryzelius turesi siuvinet su 223/224 siuliukais (paimsi ju po viena gija, sudesi kartu ir taip siuvinesi, kaip su dviem gijom wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2011 08 01, 20:48)
Sveikos siuvinetojos,noriu ir as parodyti keleta savo darbeliu ax.gif

Gražūs darbai. Patiko labai našlaitės ir man wub.gif

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 01, 22:26)
Neturiu foto su priešlapiais, biškį per didelius įlipinau, tai šiek tiek nukreivota gavos  blush2.gif Šiandien vieną klijavau, tai geriau apskaičiavau ir typ top gavos  smile.gif Tik kad su lipalu bais bjauriai lipinas  doh.gif

Aš irgi klijavau su pieštukiniais klijais ir medžiagą, ir priešlapius. Puikiai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 02 rugpjūčio 2011 - 08:10
QUOTE(ingridukas @ 2011 08 01, 18:48)

Grazus nematyti darbeliai smile.gif
dvi merginos thumbup.gif man tokiu reiktu i kompanija prie "bucinio " kuris kabo ant sienos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 08 01, 16:16)
Pora pirmųjų bandymų aprengti užrašines  smile.gif

Gražios užrašinės wub.gif

Mano angeliukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 01, 21:55)
Labas, mielos siuvinėtojos, seniai tyliai Jus stebiu - gražiai bendraujate, dailiai siuvinėjate, gal ir mane priimsite į savo būrį? Atėjau ne tuščiom, su paskutiniu savo darbeliu - metriku (tik foto nekokia, nes paskubom fotkinau ir nešiau dovanot):

Junkis junkis,kuo daugiau tuo smagiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 08 02, 12:18)
Mano angeliukas

Mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 08 02, 11:18)
Gražios užrašinės wub.gif

Mano angeliukas

gražu

QUOTE(Klajokle @ 2011 08 02, 11:19)
Junkis junkis,kuo daugiau tuo smagiau  smile.gif

drinks_cheers.gif ir metrikiukas gražus
Atsakyti
sveikos merginos
ziuriu i jus darbelius ir nagaliu atsigrozeti wub.gif
gal galetumet man padeti ir pasakyti kuri spalva is dmc siuliuku yra sampanine ax.gif turiu uzduoti adaryti sampanines raides ir man sunku isivaizduot kuri ji yra gal 746? aciu uz patarima
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 02, 11:51)


Ačiū 4u.gif
QUOTE(murkse @ 2011 08 02, 12:47)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti