Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Sandrulia @ 2011 07 31, 22:07)
Atnešu parodyti metrikas sesutėms smile.gif siūlai Ariadna, spalvos rinktos iš akies

Labai gražu ir rėminimas puikiai priderintas wub.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 31, 22:48)
pasirodysiu ir aš

Gražu, tik ir man parūpo kokia čia medžiaga? rolleyes.gif
Atsakyti
Daug kartų apie dėmes šnekėjom doh.gif 2k mano mažasis man ištepė. Kartą flomasteriu, šį ryt Miau pienu. šveičiau su šepečiu abu kartus, vienodą laiką doh.gif Sunkiai, bet pavyko. Žodžiu šepetys ir Ringuvos muilas pagelbėjo.
Atsakyti
Jau padovanotas ir įvertintas. Tik foto labai nekokia... user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 01, 11:08)
Daug kartų apie dėmes šnekėjom  doh.gif  2k mano mažasis man ištepė. Kartą flomasteriu, šį ryt Miau pienu. šveičiau su šepečiu abu kartus, vienodą laiką  doh.gif Sunkiai, bet pavyko. Žodžiu šepetys ir Ringuvos muilas pagelbėjo.

man taipat is niekur demes atsiranda doh.gif rodos siuvineji su svariom rankom,pasidedu tam skirtoje vietoje ,kad neissiteptu.o kai pradedu darbeli tvarkyt visokie pliurzos atsiranda unsure.gif ir neina isplauti ne su demiu valikliu,ne su balikliu jai balta medziaga,ne su ukisku muilu schmoll.gif ,bet tiek nors gerai kad matosi tik gerai isiziurejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 07 31, 19:48)
pasirodysiu ir aš

labai dailu!labai graziai ziurisi!man irgi,kaip ir visoms,labai parupo kas cia per audinys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 08 01, 10:16)
Jau padovanotas ir įvertintas. Tik foto labai nekokia...

labai gražus wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 01, 10:17)
man taipat is niekur demes atsiranda  doh.gif rodos siuvineji su svariom rankom,pasidedu tam skirtoje vietoje ,kad neissiteptu.o kai pradedu darbeli tvarkyt visokie pliurzos atsiranda  unsure.gif ir neina isplauti ne su demiu valikliu,ne su balikliu jai balta medziaga,ne su ukisku muilu  schmoll.gif ,bet tiek nors gerai kad matosi tik gerai isiziurejus  ax.gif

tai taip, su muilu jau neišsiplovė. Tada bružint su šepečiu pradėjau - galvoju jau neturiu ką prarast biggrin.gif 'išbružinau' dėmę. Nei siūlai nei audinys nepakito. Kokybė yra kokybė thumbup.gif Aida DMC, siūlai Madeira ir DMC
Atsakyti
Jurginėli, gražus raktukas mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės 4u.gif 4u.gif ,
tai baltarusiškas linas, čia foto spalva kiek išsikraipė, o šiaip labai gražus linas ir kaina man prieinama ax.gif
Atsakyti
Labai daug graziu darbeliu pridejot wub.gif . Negaleciau ne vieno isskirti. Visom po 4u.gif
Atsakyti
Sveikos-darbeliai labai grazus visu. Rakciukas istrigo, smulkus, bet kruostus darbelis ir ireminta super!
As su klausimu.. gal pasirodysiu nieko neismananti, bet kaip turetu atrodyti PINIGU MEDIS PINGAMS? gal kuri esat siuvinejus? idekite foto. buciau dekinga...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 31, 11:37)
isireminau du darbelius  smile.gif pagaliau  biggrin.gif

user posted image user posted image
remeli vyras apdirbo  ax.gif medinis buvo,nudaze ir apslifavo taip ji pasendino.prie to pacio ir inkileli isprasiau ,padirbo  ax.gif
user posted image


labai gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Merginos bye1.gif , gal kuri turit ar žinote kur nemokamai būtų galima parsisiųsti programą siuvinėjimo schemoms daryti, iš anksto dėkui, kurios pasidalins 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visad.su.tavimi: 01 rugpjūčio 2011 - 13:57