Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 30, 10:46)
Šaunuolė, kad jau pradedi ruoštis Kalėdoms. Darbelis super. Net nusišypsojau pamačius smile.gif Man tik violetinė spalva per tamsi atrodo, labai išsiskiria. Aš būčiau ėmus šviesesnį atspalvį rolleyes.gif
Žinutė perrašinėjau kelis kartus. Vis rodė du autorius vienoje vietoje. Vadinasi vėl ne taip gavosi... doh.gif

sutinku del violetines, kazkodel paemiau 711 ir 712 spalvas. maniau artimos biggrin.gif Bet vis gi patinka ir taip
Atsakyti
Aš truputi garsiai pamąstysiu o tuo pačiu ir paklausiu biggrin.gif
Galvoju kurį laiką nebesiuvinėti paveiksliukų (aišku reikia pabaigti tai ką pradėjus) bet jau kaip ir dauguma apdovanojau. Pačiai irgi kaip ir nebereikia. Tai mastau ką čia dar sukomponavus iš siuvinėtų darbelių. Knygutes, kuria jūs darote nuostabios. Dėja aš per žiopla tokiems dalykams. Kažkada siuvinėjau žaisliukus ant eglutės, bet čia smulkmė tokia laisvam vakarui praleisti. Dar esu pora kartu dariusi pagalvėles. Viena iš jų krikštadūkrai visai nebloga gavosi. Sakau gal ties tuom kurį laiką` apsistoti, tik tiek kad jau gausiu kreiptis pagalbos į uošvienę ar močiutę savo kad pasiūtų užvalkėlius.
Gal dar kas kokių minčių turite.
Papildyta:
ir dar:
Gintariuxt. nuostabus darbelis, man tokią idome mintį mestelėjo, bet geriausiu atveju ją įgyvendinčiau tik kitai vasarai biggrin.gif
Murkse ankstyva. Nors aš manau kad po mėnesio irgi pradėsiu Kalėdoms ruoštis.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 29, 23:01)
Na ka, liko isplauti, islyginti ir ireminti  smile.gif


Labai gražus šis Nimue siužetas thumbup.gif Įdėk vėliau sutvarkytą darbą pasigrožėjimui bigsmile.gif


QUOTE(Dzenete @ 2011 07 30, 14:49)
Tai mastau ką čia dar sukomponavus iš siuvinėtų darbelių.


Aš irgi jau susidūriau su šiuo klausimu, nes paveikslų nebėra kur dėti.
Pradėjau siuvinėti 2 metrų ilgio lininį takelį ant stalo, kuris bus dedamas ant kiek tamsesnės staltiesės. Turėtų būti gražu rolleyes.gif Taip pat ketinu siūti virtuvės pirštines karštiems daiktams traukti iš orkaitės, viena pusė jų bus siuvinėta.
Gali staltieses, staltiesėles siuvinėti, yra ypatingo grožio kalėdinių variantų rolleyes.gif Galima siuvinėti virtuvinius rankšluosčius, prijuostes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 30 liepos 2011 - 14:17
Aciu visoms uz pagyras darbeliui 4u.gif butinai idesiu nuotrauka, kai jau bus iremintas smile.gif
taip ir darysiu, pasiliksiu sita sau thumbup.gif

dabar i trasa eis Mirabilia bigsmile.gif

nauji darbeliai saunus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuxt: 30 liepos 2011 - 14:21
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 07 30, 15:16)
Aš irgi jau susidūriau su šiuo klausimu, nes paveikslų nebėra kur dėti.
Pradėjau siuvinėti 2 metrų ilgio lininį  takelį ant stalo, kuris bus dedamas ant kiek tamsesnės staltiesės.

Nejau teks ir man su linu padėti draugauti? g.gif Baisu
Atsakyti
Labai gražūs visi darbeliai ir procesai. wub.gif
O aš parodau jūsų teismui žadėtąjį bandymą ant lino. Graikiškas namelis iš žurnalo "Rankdarbiai plius visažinis":

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Florestina,2011 07 30, 17:37]
Labai gražūs visi darbeliai ir procesai. wub.gif
O aš parodau jūsų teismui žadėtąjį bandymą ant lino. Graikiškas namelis iš žurnalo "Rankdarbiai plius visažinis":

labai dailus nameliukas wub.gif
Atsakyti

Florestina, labai šauniai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 liepos 2011 - 18:42
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 30, 16:08)
Nejau teks ir man su linu padėti draugauti?  g.gif  Baisu


Nė kiek nebaisu! Pabandyk ir pati įsitikinsi mirksiukas.gif


Florestina - miela smulkmena, gražios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 07 30, 15:08)
Nejau teks ir man su linu padėti draugauti?  g.gif  Baisu


Aš pirmą karta pabandžiau ir iš karto gavosi.

Ačiū, merginos.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 29, 22:19)
Taip ir gaunasi blendingas vieno siūlo storio mirksiukas.gif Manau, paaiškino aiškiai...

Mhm, labai šauniai papasakojote man mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 07 30, 17:37)
Labai gražūs visi darbeliai ir procesai. wub.gif
O aš parodau jūsų teismui žadėtąjį bandymą ant lino. Graikiškas namelis iš žurnalo "Rankdarbiai plius visažinis":



grazu thumbup.gif man taipat tokie smlukuciai patinka
Atsakyti