Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 30, 00:01)
Na ka, liko isplauti, islyginti ir ireminti  smile.gif na ir dar apsispresti ar dovanoti ar sau pasilikti  g.gif



siuvinek daugiau ir turesi visa kolekcija sau, sureminsi ir bus nuostabu thumbup.gif ar sunku Nimukus siuvineti, dar nei vieno nebandziau...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 07 30, 00:52)
siuvinek daugiau ir turesi visa kolekcija sau, sureminsi ir bus nuostabu thumbup.gif ar sunku Nimukus siuvineti, dar nei vieno nebandziau...


sunkumas gal tame tik, kad skirtingu spalvu po mazai kryzeliu buna, tai reikia daznai siulus keist. na tikiuosi suprantamai parasiau smile.gif o siaip labai smagiai siuvinejasi mirksiukas.gif thumbup.gif

oj, kol visa kolekcija issiuvineciau... i bankrota nueiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 30, 01:14)
sunkumas gal tame tik, kad skirtingu spalvu po mazai kryzeliu buna, tai reikia daznai siulus keist.  na tikiuosi suprantamai parasiau smile.gif o siaip labai smagiai siuvinejasi  mirksiukas.gif  thumbup.gif

oj, kol visa kolekcija issiuvineciau... i bankrota nueiciau  lotuliukas.gif

tikiu, nes ir medziagos ir siulai brangiai iseina...bet gali pabandyti... 4u.gif ( nors kai kurios rase, kad 50lt dienai nedaug, arba kad uz 100lt nieko nenusipirktu...)
Atsakyti
Kreipiuosi su klausimu, gal kuri nors turite, o gal zinote kur internete tiksliai ieskoti Crescent siulu konverteri i DMC? Radau Nora Corbett raides siuvineti, o ten duoda tik tos firmos, vakar puse nakties praieskojau ir neradau...
Atsakyti
[quote=Daisiuke,2011 07 29, 13:38]
sveikos merginos...ateinu su tokiu klausimeliu..


savo kriksto dukrai padariau stai tokia, gal ir nelabai ispudinga, bet teveliai buvo patenkinti http://www_fotoz_lt/....jpg?1312001524
Atsakyti
[quote=3Zzz,2011 07 30, 07:55]
[quote=Daisiuke,2011 07 29, 13:38]
sveikos merginos...ateinu su tokiu klausimeliu..
savo kriksto dukrai padariau stai tokia, gal ir nelabai ispudinga, bet teveliai buvo patenkinti http://www_fotoz_lt/....jpg?1312001524
[/quote]
oo irgi mintis siut medziagyte bigsmile.gif aciu uz pasidalinta ideja! mastysiu kazka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 29, 23:01)
Na ka, liko isplauti, islyginti ir ireminti  smile.gif na ir dar apsispresti ar dovanoti ar sau pasilikti  g.gif


wub.gif
Papildyta:
[quote=3Zzz,2011 07 30, 07:55]
[quote=Daisiuke,2011 07 29, 13:38]
sveikos merginos...ateinu su tokiu klausimeliu..

[/quote]
nežinau, man tai labai įspūdingai wub.gif
Kai krikštijau antrą kr. dukrą - užsakinėjau sukrutę iš sm auksarankės. susitariau, kad išsiuvinėsiu jos vardą auksiniais siūlai (jos vardas Aurėja - auksinė). Smulkmenėlė, bet mamytei ir man labai patiko. Vardinė suknelė gavosi.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 07 30, 00:01)
Na ka, liko isplauti, islyginti ir ireminti  smile.gif na ir dar apsispresti ar dovanoti ar sau pasilikti  g.gif

Jei kyla klausimai, tai pirmą tokį darbą sau pasilikčiau, o jei dar tokį pat siuvinėčiau, tai nebūtų gaila atiduoti rolleyes.gif

Daisiuke, Murkse- paprasta ir gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 liepos 2011 - 07:42
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 30, 08:41)
Jei kyla klausimai, tai pirmą tokį darbą sau pasilikčiau, o jei dar tokį pat siuvinėčiau, tai nebūtų gaila atiduoti rolleyes.gif

Daisiuke, Murkse- paprasta ir gražu wub.gif

drinks_cheers.gif
ačiū

Zuzanele, įvertink mano versiją mirksiukas.gif Metriką su kitu paveiksliuku išsirinko. Gal ir gerai, nereikės 2 vienodas mergytes daryt. Nutups ant nuotraukų albumo. Šiemet per kalėdas vaikams nuotraukų albumus dovanosiu. Pradedu kalėdines dovanas kaupt biggrin.gif vaikų nemažai
user posted image
P.S. foto 6 kartus dariau, matyt ne mano diena lotuliukas.gif vies viena bloga gavos, kai fotografuosiu albumą, pasistengsiu labiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 30, 08:41)


Daisiuke, Murkse- paprasta ir gražu wub.gif


nenoriu kitu nuopelnu prisiimti smile.gif as jokio darbelio neparodziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 07 29, 23:53)
na,zinote,nelabai turiu vaizduote,bet tos orchidejos kiek suprantu nera mazos(pats paveksliukas turiu galvoje)tai uz toki darba negauti nei 100lt...na ka as zinau...mano akys ir kupra brangiau kainuoja...nei per viena gala uz tokia kaina nesiuvineciau  schmoll.gif jau nera darbu,bet cia irgi ne darbas,atsiprasau... doh.gif (cia tik mano asmenine nuomone)man siuvinejimas,kaip hobis,malonumas,relaksas,o uz tokus pinigus,tai tik pasiutimas imtu...geriau jau padovanoti  tongue.gif  o ir kas tas simtukas siais laikais?nezinociau kur isleisti,kaip uz toki darba  biggrin.gif  atsiprasau,kad isikisau  blush2.gif



Labai aciu uz palaikyma ir paskatinima nenuvertinti savo darbo! Aisku, kai pinigu truksta atrodo tiks ir tas 50 lt, bet darbo daug, o 50 lt tik karta i iparduotuve nueiti.. Sunkus musu laikai, bet nepasiduokim! kurkime grozius sau, dovanokime, o pardavimui siuvinekime ne uz dyka:) sekems visoms;)
Papildyta:
DAISIUKE, skraiste nuostabi!!!! Man labai grazu! svarbiausia-aiskai perskaitoma! super. Ir zodziai geri! ir atsiminimui bus. labai nuostabi mintis ir gerai ispildyta! super!

Murkse, saunuole kad jau Kaledoms ruosiesi-puiki mintis albumus daryti, mergyte grazute gavosi:) As tai mastau draugems maiselius apatiniams gaminti:) bus praktiskos dovaneles siais metais:)smile.gif


Papildyta:
Atsiprasau, susipainiojau-skraiste - 3Zzz blush2.gif
Bet manau ir Diasiukes bus nepaprasta-tad pagyrimai is anksto:)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 07 30, 10:24)
Zuzanele, įvertink mano versiją mirksiukas.gif Metriką su kitu paveiksliuku išsirinko. Gal ir gerai, nereikės 2 vienodas mergytes daryt. Nutups ant nuotraukų albumo. Šiemet per kalėdas vaikams nuotraukų albumus dovanosiu. Pradedu kalėdines dovanas kaupt  biggrin.gif vaikų nemažai

Šaunuolė, kad jau pradedi ruoštis Kalėdoms. Darbelis super. Net nusišypsojau pamačius smile.gif Man tik violetinė spalva per tamsi atrodo, labai išsiskiria. Aš būčiau ėmus šviesesnį atspalvį rolleyes.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2011 07 30, 10:32)
nenoriu kitu nuopelnu prisiimti smile.gif as jokio darbelio neparodziau  biggrin.gif

Žinutė perrašinėjau kelis kartus. Vis rodė du autorius vienoje vietoje. Vadinasi vėl ne taip gavosi... doh.gif
Atsakyti