Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(ievuze.t @ 2011 08 01, 13:28)
paskutinę minutę sugalvojau daryti piršlio pinigus, ir kadangi jau nebe namie esu, neturiu šablono, gal kuri pagelbėtumėt ir man atsiųstumėt? paštuke yra tik wordinis, tai neišeina susimaketuoti, žinau, kad buvo ir kitame formate...

parašyk savo paštą, aš turiu .jpg, berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 01, 16:41)
klausimukas patyrusioms:

per mano piršliaujamas vestuves žiedus neš mano sūnus.
kur jis turi stovėti? su visa svita prie altoriaus ar prieiti tada, kai kunigas jau apie žiedus prabils?  ax.gif


HELP, damos.
gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 01, 15:08)
parašyk savo paštą, aš turiu .jpg, berods g.gif


dėkui, bet mano broliukas jau tuo pasirūpino smile.gif šitas reikalas sutvarkytas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 01, 17:55)
HELP, damos.
gathering.gif


mano sūnus irgi neš, mes darysim taip, priekyje jaunųjų eis sūnus - neš žiedus, šalia mergytė - barstys žiedlapius, už jų kiek toliau atsilikę eis jaunieji. poros ir mes piršliai - lauksim prie altoriaus.
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 01, 16:41)
klausimukas patyrusioms:

per mano piršliaujamas vestuves žiedus neš mano sūnus.
kur jis turi stovėti? su visa svita prie altoriaus ar prieiti tada, kai kunigas jau apie žiedus prabils?  ax.gif

sveikutes 4u.gif

sitas reikalas ir mane baisiausiai domina, nes mano mergina su gelytemis eis, o jaunojo broliukas ziedus nes, tai kur ir kaip ta porele stoveti turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 01, 17:55)
HELP, damos.
gathering.gif

Pas mus buvo taip: kunigas pasitiko prie baznycios duru, kazka pakalbejo ir ejo i vidu, pirma kunigas, tada vaikai nesantys ziedus, tada jaunieji, pirsliai, poros.
Vaikai ir jaunieji ir poros stovi taip: mergina vaikinui is kaires, o pirsliene pirsliui is desines. Nuejus iki altoriaus kunigas paeme is vaiku pagalvele su ziedais ir pasidejo ant savo staliuko, tada vaikai nuejo atsisesti i pirma baznycios suola. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitana* @ 2011 08 02, 14:03)
Pas mus buvo taip: kunigas pasitiko prie baznycios duru, kazka pakalbejo ir ejo i vidu, pirma kunigas, tada vaikai nesantys ziedus, tada jaunieji, pirsliai, poros.
Vaikai ir jaunieji ir poros stovi taip: mergina vaikinui is kaires, o pirsliene pirsliui is desines. Nuejus iki altoriaus kunigas paeme is vaiku pagalvele su ziedais ir pasidejo ant savo staliuko, tada vaikai nuejo atsisesti i pirma baznycios suola.  mirksiukas.gif


ačiū, prie šito klausimuko dedu pliusą thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKUTĖS, Pradėjau rašytis scenarijų pagaliau, ir iškilo klausimas, o koks veiksmas vyksta prie kelio užtvarų ir prie namų tas pats gal yra ir kokia spec kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spolka @ 2011 08 02, 18:39)
SVEIKUTĖS, Pradėjau rašytis scenarijų pagaliau, ir iškilo klausimas, o koks veiksmas vyksta prie kelio užtvarų ir prie namų tas pats gal yra ir kokia spec kalba  ax.gif

Prajuokinai hihihi.gif Gali pasirašyti, žinoma. Bet kas iš to? Ten jau veiksi ir kalbėsi pagal situaciją mirksiukas.gif Pvz. aš buvau kontraktą pasiruošusi, dešrų rinkes, maišus cukraus, miltų, ryžių ir t. t. Net nuotrauką po staltiese buvau pakišusi. Bet anas "pulkas" buvo toks priklus, kad vistiek bonką reikėjo ant stalo statyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 26, 14:26)
Esu laaaaaabai savikritiška, tai savo pasirodymą įvertinčiau tarp 6 ir 7. Beje, jau mums išvažiuojant, priėjo viena pora iš pulko ir paprašė pabūt piršliais jų vestuvėse, tai labai gali būti, kad čia vaiduoklensiuosi ir toliau rolleyes.gif

tai jau tikrai nusivertini, nes is pasakojimo atrodo ir prie desimto keleto pliusu neuztenka, o kur dar gyvas to irodymas - spontaniskas prasymas pirsliaut.

QUOTE(Helxa @ 2011 07 27, 16:25)
As tai jau nusprendziau dovana Jauniesiems padaryti tokia: Nupirkti pinigu medi(na tai tokia kambarine gele) ir ant jos pakabinti pinigeliu kuriuos zadejome dovanoti, tiesa dar nenusprendzoiau kiek blush2.gif Pinigelius kazkaip susuksiu ir pakabisniu... Dar kazkieno minti pasoskoli nau is senesnes kazkurios temos...del nauotakos nesimo per tilta.. Jog papuosti 2 paspirtukus ir per tilta nuotaka su jaunikiu vaziuotu paspirtukais:)

kai nesiseke suorganizuot tokio pinigu medzio kaip planavau, galvojau ir as pirksiu ta gele, bet doh.gif pasirodo deficitas. Taip man ir reikia, kai viska palieku paskutinei dienai.
Kai pirsliavom ant baltojo tilto sutikom kitus jaun uosius su maximos vezimeliais biggrin.gif

QUOTE(simoselis @ 2011 07 28, 15:24)
... kaip ir sakiau, mano internec yr pac kiečiausias - Omni Connect NUŠAUK BRIEDĮ 3G lotuliukas.gif

lotuliukas.gif joooo, turim ir mes sita geri, prisimenu visus keiksmazodzius kai reik kazka pasiziuret nete

QUOTE(ievuze.t @ 2011 07 31, 23:15)
aš jau atrodo seniai šitam forume, ir seniai viskas suruošta, bet vis dar mane sugebate nustebinti, ir vis naujų negirdėtų idėjų atrandu, ir galvoju jau dabar daryčiau kitaip...

drinks_cheers.gif na as gal nedaryciau kitaip, kazkaip kiekvienai porai matau butent tuos dalykus ka ir dariau, bet va jau net gaila, kad nebus ka daugiau tuokt biggrin.gif nes tiek dar idomi minciu nepanaudota, o taip smalsu pamatyt israiskas, kai parengi staigmena.'
Pati tai labai laukiu nuotrauku, smalsu kaip is sono viskas atrode.

QUOTE(simoselis @ 2011 08 02, 18:59)
Prajuokinai hihihi.gif Gali pasirašyti, žinoma. Bet kas iš to? Ten jau veiksi ir kalbėsi pagal situaciją mirksiukas.gif  Pvz. aš buvau kontraktą pasiruošusi, dešrų rinkes, maišus cukraus, miltų, ryžių ir t. t. Net nuotrauką po staltiese buvau pakišusi. Bet anas "pulkas" buvo toks priklus, kad vistiek bonką reikėjo ant stalo statyt doh.gif

gerai kad tik tiek uztektu biggrin.gif o su gatves tverimu isivaizduoju is vis jokiu taisykliu. Mums neteko su tuo susidurt, tik pora mergyciu buvo prieje saldainiu prasyti, o siaip jokio reketo is svetimu
Atsakyti
o kada duodamas svocios tortas, atrodo tiek jau buvau prisikaiciusi , bet tikrai panikos priepuoliai man prasideda.
del kelio užtverimo tai zinau kad vienas iš draugų nemažas bus tai tikrai, o kitas aišku pries griztant namolio, na galk kaip nors praslysim,
Atsakyti
Papasakokit, prasau, kaip vyksta jaunojo islydejimas pas jaunaja? Gal ka linksmo zinot, kad jaunikio mama makiazo nenuverktu mirksiukas.gif ?
Esu girdejusi tik kad tevai palaimina, bet kaip kas , ka- nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti
Temukės tempai sulėtėję smile.gif Matosi,kad jau daug vestuvių įvykę smile.gif

Klausimėlis : antra vestuvių diena, vyksta pabrolių jėgų patikrinimas su rankšluoščiu pridengtu moters paveikslu. O gal kas ką nors galvojote ir pamergėms ??? Kaip sakant rytinis pasirodymas ??? Niekaip neišmąstau doh.gif
Atsakyti