Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Sveikos merginos, na ka gi vestuvės jau praėjo, kalbėti daug nereikėjo, vedė vestuves pagrinde muzikantai Vakarelis Jums, mes pasitardami su muzikantais kada kalbėti taipat bendravom su visais. Iš tiesų iki zakso tai taip viskas nesisekė kad nors nusišauk, kas prie vestuvių prisiliesdavo kiek kalbejom tai tiek visokių nesamonių buvo kad net baisu, toks vaizdas kad kazkas iš aukščiau nenori kad tos vestuvės visiškai įvyktų.Na o prieš valandą iki jaunojo išlydėtuvių važiuodamas limuzinas nusuko kažkur į ne tą keliuką miškan ir vos išsistumė, kai pamatėm jo spalvą pirmoji pamergė-jaunojo sesuo sako va tau ir šampano spalvos limuzinas(nes šampaninis buvo užsakytas) važuosim kaip i laidotuves:DDD kelias pirmyn neprailgo žaidėm alies. Na o po zakso viskas lyg ir susitvarkė.Smagiai atšventėm, nors ir daug ko nepasakėm ka turejom scenarijuj bet ir be jo buvo ziauriai smagu, nebuvo nei vieno persigerusio, nei seno nei jauno, nes visus muzikantai uzeme, dar mes papildem savom idejom, ir gavosi ziauriai super. Jaunieji sake per visa savo gyvenima nera tureje tiek staigmenu per viena diena. Na, o sveciai netikejo kad mes tik pirmose vestuvese pirsliaujam biggrin.gif Tad, galiu sakyti kad vestuvės pavyko, o sekančioms žinosiu, kad svarbiausia pasikviest normalius muzikantus tada ir piršliams scenarijaus nereiks ir viskas eisis kaip iš pypkes mirksiukas.gif Vestuves nebuvo visiškai tradicines, tik su tradiciniu elementais, nebuvo nei rutu, nei šeimos židinio(jaunieji tarė sveikinimo zodzius tėvams, muzikantai sugrojo dainą, abieju tevai po sveikinimo su jaunaisiais tiesiog apsikabino ratu sustoje, kol daina praejomatesi ir sypsenu ir asaru rately) antra diena buvo laisvesne jokio pirslio karimo, tik jaunu suslegtas suris, pusryciai, pirtis + kubilas+ maudynes, veliau rinkomes prie stalo jaunuju tortas, zaidimai ivairiausi, sokiai na ir po pietų pradejom skirstytis bet taip jau niekas neskubejo smile.gif net muzikantai biggrin.gif Tad manau buvo viskas OK 4u.gif Tiesa nepaminejau kad nakciai jaunuju migdymui buvau paruosusi drabuzius kad pirmoji vedybine naktis butu prasminga, ir turininga uzrisem jaunajui ir jaunajai po kepuryte (padidintas variantas mazu kepuryciu) ir naktiniai su mazyte mergaite ir berniuku(naktiniai tokio dydzio kad tilptu abu jaunieji po viena rankove vienam ir antram) (drabuzius pasiuvo mano mociute siuveja) labai smagiai ir graziai atrode, prasoko pora rateliu su tais drabuziais ir isejo persirengt nes nakti gryzo tusintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 01 rugpjūčio 2011 - 10:51
QUOTE(just-me @ 2011 07 30, 22:13)
Mergaites SOS  help.gif, kai darot akmenelius jaunavedziams, su kuo ant ju rasot visus tuos zodelius? galvoju kokia priemone eitu padaryti visus tuos uzrasiukus.. g.gif


as tai rasiau su plonu markeriu skirtu rasyti ant kompaktu smile.gif

QUOTE(ievuze.t @ 2011 08 01, 00:41)
o tai velnias, degtukų maketai gi mano daryti, ir jau su klaida atspausdinti ir suklijuoti...laikraštuke irgi radom klaidą, irgi atspausdintam...

Nepergyvenk del tu smulkiu klaideliu...tiesa sakant mes klaidos irgi net nepastebejom,suklijavom, dovanojom, o cia jau po vestuviu vyro pussesere su seimyna buvo, jie su vyru svociavo liepos 2d tai dalinomes ispudziais ir parodziau kad vietoj saldainiu darem degtukus,tai va kai ramiai ir atidziai perskaite tai pastebejo smile.gif bus viskas gerai thumbup.gif ir aciu tau uz ideja 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
o pas man g.gif nesamone kokia tai...jei praeitas vestues surosiau be parkiu, tai dabar pacioje pradzioje jau parinuos...
nzn kaip pasitikt jauniki prie baznycios (nes jaunieji pirma karta susitiks baznycioje)...
muzikantu nebus, tai man atiteks visas darbas....
ZODZIU MAN PARKES doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 07 31, 22:51)
Grazus tortukas, tik prasau man paaishkint - vienas gabaliukas  vienam asmeniui? ar kaip ji dalint? ar cia taip nedaug zmoniu bus? As vis ziuriu i tos jusu grazius tortukus ir pati niekaip nesugalvoju ka man su tais pazadais padaryt smile.gif

pas mus bus 25 zmones kiekvienam po gabaleli. 4u.gif
Papildyta:
neisivaizduoju ka dar reikia padaryti .vestuvems liko 20d blink.gif o padariusi tik torta ,ramune...
Atsakyti
QUOTE(Neklauzadux @ 2011 08 01, 09:44)
as tai rasiau su plonu markeriu skirtu rasyti ant kompaktu smile.gif
Nepergyvenk del tu smulkiu klaideliu...tiesa sakant mes klaidos  irgi net nepastebejom,suklijavom, dovanojom, o cia jau po vestuviu vyro pussesere su seimyna buvo, jie su vyru svociavo liepos 2d tai dalinomes ispudziais ir parodziau kad vietoj saldainiu darem degtukus,tai va kai ramiai ir atidziai perskaite tai pastebejo smile.gif bus viskas gerai  thumbup.gif  ir aciu tau uz ideja  4u.gif  biggrin.gif


na tikiuos nepastebės, o jei pastebės, nesupyks smile.gif
idėja tai ne mano, kažkuri forumietė buvo įkėlusi paveiksliuką iš puslapių, kur galima viska užsisakyti gatavą taip sakant, aš tik pasidariau maketą, susiradau paveiksliuką ir tekstą bandžiau taisyklingai lietuviškai suredaguoti, nes ten buvo labai netaisyklingai...
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 01, 09:44)
Labas rytas,

Visos skanios rytines kavos mirksiukas.gif
Na, ir ka prasideda nauja savaite. Patis siandien pagalvojau, kad man iki sventes liko 20d. o dar nieko neturiu: nei sukneles, nei bateliu, nei kokio gerio ar siurprizu jauniesiems, tik kol kas minimalus planai...ai, dar gintaro dulkiu nusipirkau biggrin.gif
Laukiam pasakojimu sio savaitgalio svociuciu: kaip sekes, ar dekingi sveciai, na ir t.t.
mirksiukas.gif



Mes taipat pradėjom vestuvėms ruoštis likus trejetai savaiciu iki ju, bet nieko, ka planavom ta spejom pasidaryti, šeip viskas gerai visi liko patenkinti, bet va Sartakiemio (prie Sartų ežero) daugiau nei patys nuomosimes nei kitiems rekomenduosim, matytumet nuotrauka kaip atrodo paskutiniai sveciai kurie padejo mamai ir jauniesiems susirinkt daiktus, ogi lauke uz vartu po medziu(nes tevelis isveziojo kitus daiktus tai dare kelis reisus i namus) nors ir nebuvo sodyba uzsakyta bet pavelavo ja priduoti 7 minutes nuo sutarto laiko, tai net seimininke atvaziavo aiskintis kodel taip, nors sodybos niekas nenuomavo po vestuviu.
Šventė smagi, viskas pavyko, o va sodybos seimininke visiskai nesvetinga(nors pries uzsakant suoke bais graziai bukit kiek noresit), negana to kad nuvaziavus is penktadienio apsiziureti sale rado krauju pritaskyta nuo pripilstyto alaus grindys lipo, jaunojo mama su pamergem vale kuope visus kampus, o isvaziuojant viska idealiai sutvarke, bet uz ta tvarka niekas ne nepadekojo o dar ir rekt gavo ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 01 rugpjūčio 2011 - 12:21
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 01, 09:44)
Labas rytas,

Visos skanios rytines kavos mirksiukas.gif
Na, ir ka prasideda nauja savaite. Patis siandien pagalvojau, kad man iki sventes liko 20d. o dar nieko neturiu: nei sukneles, nei bateliu, nei kokio gerio ar siurprizu jauniesiems, tik kol kas minimalus planai...ai, dar gintaro dulkiu nusipirkau biggrin.gif

As irgi dar nieko neturiu sau, nei sukneles, nei bateliu, nieko, o ir darbai ne taip juda kaip noretusi, zodziu vaje kiek dar visko pries akis doh.gif o rubu ir batu, tai tragedija kaip nera nieko grazaus...
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 08 01, 14:56)
As irgi dar nieko neturiu sau, nei sukneles, nei bateliu, nieko, o ir darbai ne taip juda kaip noretusi, zodziu vaje kiek dar visko pries akis doh.gif  o rubu ir batu, tai tragedija kaip nera nieko grazaus...



Tas tai jau tikrai, jauciuos kaip toj pasakoj, kad reiks eiti nei nuogai nei apsirengus:)
Atsakyti
paskutinę minutę sugalvojau daryti piršlio pinigus, ir kadangi jau nebe namie esu, neturiu šablono, gal kuri pagelbėtumėt ir man atsiųstumėt? paštuke yra tik wordinis, tai neišeina susimaketuoti, žinau, kad buvo ir kitame formate...
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 01, 10:54)
o pas man  g.gif  nesamone kokia tai...jei praeitas vestues surosiau be parkiu, tai dabar pacioje pradzioje jau parinuos...
nzn kaip pasitikt jauniki prie baznycios (nes jaunieji pirma karta susitiks baznycioje)...
muzikantu nebus, tai man atiteks visas darbas....
ZODZIU MAN PARKES  doh.gif


Nesiaprink:) nėr dėl ko.
čia labiau koordinuoti eismą reikės - pirmiausia suleisti svečius,
tuomet prisegti butonjentę jaunikiui, nuraminti vaikučius, kurie neš žiedus ir žiedlapius.
o taip pat pasaugoti, kad jaunikis nepamatytų nuotakos t.y. numatyti vietą, kurioje lauks nuotaka.
tuomet į bažnyčią įleisti:
poras, žiedlapių barstytoją, žiedų nešėją, bei jaunikį su mama ar be jos.
kai jis bus prie altoriaus, duoti signalą muzikai ir įleisti nuotaką su tėčiu arba vieną.

man labai patinka šis variantas, kuomet jaunasis nuotaką pamato prie altoriaus, po to visuomet paklausiu jaunikių kaip jei jautėsi. Visi sakė, kad jausmas nerealus - "kuomet pamatai ją artėjančią prie tavęs, visą baltą , švytinčią ir nuostabiai gražią..".
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 01 rugpjūčio 2011 - 13:59
QUOTE(Daile @ 2011 08 01, 14:56)
Nesiaprink:) nėr dėl ko.
čia labiau koordinuoti eismą reikės - pirmiausia suleisti svečius,
tuomet prisegti butonjentę jaunikiui, nuraminti vaikučius, kurie neš žiedus ir žiedlapius.
o taip pat pasaugoti, kad jaunikis nepamatytų nuotakos t.y. numatyti vietą, kurioje lauks nuotaka.
tuomet į bažnyčią įleisti:
poras, žiedlapių barstytoją, žiedų nešėją, bei jaunikį su mama ar be jos.
kai jis bus prie altoriaus, duoti signalą muzikai ir įleisti nuotaką su tėčiu arba vieną.

man labai patinka šis variantas, kuomet jaunasis nuotaką pamato prie altoriaus, po to visuomet paklausiu jaunikių kaip jei jautėsi. Visi sakė, kad jausmas nerealus - "kuomet pamatai ją artėjančią prie tavęs, visą baltą , švytinčią ir nuostabiai gražią..".
wub.gif


Aga, mane irgi tevelis vede prie altoriaus, tik mano vyrui matyt tas pats buvo smile.gif jis aplamai be emociju zmogus, nemoka dziaugtis smulkmenom, arba ir dziaugias tik kaip tai uzdaras. Ziedlapiu barstytojos manau nebus, o ziedu neseja mano 2,5 metu dukryte, tai strsoju labiausiai, nezinau ar ji sugebes smile.gif
Atsakyti
klausimukas patyrusioms:

per mano piršliaujamas vestuves žiedus neš mano sūnus.
kur jis turi stovėti? su visa svita prie altoriaus ar prieiti tada, kai kunigas jau apie žiedus prabils? ax.gif
Atsakyti