Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

as tas figureles dariau ant A2 formato storesnio popieriaus ,o siap tai jo viena formele a4 formato smile.gif
Atsakyti
Mano dėžutės buvo nedidelės, bet aš jas pirkau iš čia http://www.elstera.l....php/pageid/325 Paskaičiavau, kad popierius, spausdinimas, lankstymas ir sugaištas laikas man brangiau kainuos. O dar mano meniniai sugebėjimai doh.gif Ten vietoje moteris padėjo ir sulankstyti, susidėliojome, kaip reikia, šsirinkau papuošimus ir kaina gavosi geresnė, nei pirkti iš kitų.
Jie turi parduotuvę Savanoriu g., bet yra parduotuvėlė ir sandeliai Pilaitėje. Aš važiavau tiesiai į Pilaitę. Ten pasirinkimas didelis visko bigsmile.gif Iš jos "išlindau" tik po geros valandos, nes ten radau daug gėrio.
Atsakyti
sveikos
is jusu emiau lb daug sauniu ideju, lb lb aciu uz puikias idejas, ypac, zemai lenkiuosi uz taisykles thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mielosios, gal kuri turite kalbą, kurią reikia sakyti išlydint jaunikį ir pas jį pjaustant kepalą duonos.... tikrai kažkur mačiau, ale jau galva nuo visko sukasi. na, kažkas buvo panašiai, kad atriektą kepalą paliekame tėveliams, kad bet kada gryžus sūnui - jos netrūktu..... ketinu ir pas jaunikį ir pas jaunąją šį variantą naudoti.
startuoju tik rugpjūčio 27, ale jau lengvas nervinis drebuliukas atsirado. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 31 liepos 2011 - 16:45
Sveikos.
gal kuri galetumet imesti komercini pasiulyma kuri skaito per stalo ispirkima. aciu...
Atsakyti
QUOTE(astene @ 2011 07 31, 09:26)
as tokias turiu nupirkus Kaune ,Jonavoje tai tikrai yra,o va vilniui tai nesinau ax.gif
Papildyta:
sveikutes ,svociutes nu va noriu parodyti savo pazadu torta ,laukiu nuomoniu
http://www.part.lt/i...6f7c7267797.JPG
http://www.part.lt/i...4986ecc0847.JPG 4u.gif




Grazus tortukas, tik prasau man paaishkint - vienas gabaliukas vienam asmeniui? ar kaip ji dalint? ar cia taip nedaug zmoniu bus? As vis ziuriu i tos jusu grazius tortukus ir pati niekaip nesugalvoju ka man su tais pazadais padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karameja @ 2011 07 31, 21:28)
Sveikos.
gal kuri galetumet imesti komercini pasiulyma kuri skaito per stalo ispirkima. aciu...

Paštukyje yra - tikrai įmečiau. 4u.gif
Atsakyti
sveikutės brangiosios, tiek daug čia prirašėt per savaitėlę, kad skaičiau 2 val. smile.gif džiaugiuosi už visas, kurioms praėjo skalndžiai. tiek daug buvo per praeitą savaitgalį svočiaujančių, kad įspūdžių tikrai nemažai. kurioms ne viskas taip sklandžiai praėjo na nieko nepadarysi - būna visaip, visokių žmonių, visokių muzikantų, visokių situacijų, kurių negali įtakoti...
aš ką tik iš pajūrio, bandysiu atsigirebti, laukia paskutiniai darbeliai, ir tikrai pradedu nerimauti. per šią savaitėlę visiškai atsijungiau, pailsėjau, pasimokiau mintinai eiles, kurias teks sakyt...dabar jau nerimausiu smile.gif aš tai jaunikiui seniai pasakiau, kad vadovauju aš, ir muzikantas turi klausyti, tai muzikntai jau ne vieną kartą perspėti, akcentuosim ir dar kelis kartus, tikiuos pavyks smile.gif o daugiau - kaip Dievas duos, tikiuos didelių nesklandumų nebus. Dėl stalo išpirkimo, tai ir aš jaudinuosi, jei tie standartiniai nepraeis...tikiuos MB bus iškalbus, ir sugebės smile.gif
Papildyta:
juratele smile.gif labai šauniai atrodei, ir su tais dviračiais nerealu thumbup.gif

aš jau atrodo seniai šitam forume, ir seniai viskas suruošta, bet vis dar mane sugebate nustebinti, ir vis naujų negirdėtų idėjų atrandu, ir galvoju jau dabar daryčiau kitaip...
Atsakyti
o tai velnias, degtukų maketai gi mano daryti, ir jau su klaida atspausdinti ir suklijuoti...laikraštuke irgi radom klaidą, irgi atspausdintam...
Atsakyti
Sveikos , nebuvau savaite prie kompo tai dabar kaip atsilikusi, jau pradedu ir aš panikuoti, nespėjau dar iki galo perskaityti ką praleidusi, bet skaiciau kad kai kuriom vestuvės puikiai praėjo o kai kuriom truputi ne , tai jetau idiomu kaip man seksis , jau pradedu bijoti
Atsakyti
Labas rytas,

Visos skanios rytines kavos mirksiukas.gif
Na, ir ka prasideda nauja savaite. Patis siandien pagalvojau, kad man iki sventes liko 20d. o dar nieko neturiu: nei sukneles, nei bateliu, nei kokio gerio ar siurprizu jauniesiems, tik kol kas minimalus planai...ai, dar gintaro dulkiu nusipirkau biggrin.gif
Laukiam pasakojimu sio savaitgalio svociuciu: kaip sekes, ar dekingi sveciai, na ir t.t.
mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va, ši naktis buvo vienas ilgas nesibaigiantis sapnas apie vestuves...žiauru doh.gif
Atsakyti