Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(just-me @ 2011 09 13, 16:23)
Kaip rugsejo 17d. svociutes laikotes? as jau pirma naktis kaip neissimiegojau, pradejau deliotis galvoj ka pasidarius, ko ne, tai baime virsu paeme biggrin.gif

oj, mane irgi tuoj panika ims biggrin.gif lyg ir darau darau, bet parodyt nėra ką biggrin.gif Man bemiegės naktys turbūt negresia smile.gif Nes kai tik vaikas leidžia, tai lūžtu kaip negyva lotuliukas.gif O leidžia jis nedaug... Sublūdijo paskutiniu metu ir keliasi valgyt po 4-5kartus doh.gif O dar su visokiais vestuvių rankdarbiais sėdžiu iki naktų, tai lengvas miego trūkumas jaučias biggrin.gif
Ar daug dar darbų likę? Man tai nemažai.. Bet reik susiimt ir pasidaryt, kad bent paskutinę naktį pamiegočiau
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2011 09 13, 16:42)
oj, mane irgi tuoj panika ims  biggrin.gif  lyg ir darau darau, bet parodyt nėra ką  biggrin.gif  Man bemiegės naktys turbūt negresia smile.gif Nes kai tik vaikas leidžia, tai lūžtu kaip negyva  lotuliukas.gif  O leidžia jis nedaug... Sublūdijo paskutiniu metu ir keliasi valgyt po 4-5kartus doh.gif O dar su visokiais vestuvių rankdarbiais sėdžiu iki naktų, tai lengvas miego trūkumas jaučias  biggrin.gif
Ar daug dar darbų likę? Man tai nemažai.. Bet reik susiimt ir pasidaryt, kad bent paskutinę naktį pamiegočiau

Mano tai visi darbai plius minus pradeti, bet maza ju dalis, kurie butu pabaigti biggrin.gif ir dar pati scenariju uzbaigti susidelioti reikia, o maniske irgi neleidzia net naktim pasedet vis kvieciasi i lova smile.gif dar reiktu pradeti ziuretis kur, ka susidet, nes penktadieni viska kas reikalinga bus sodyboje, vesim i ja, kad nesitampyt visu daiktu sestadieni su savim..zodziu jama nervas negaliu biggrin.gif
Atsakyti
user posted image


http://public.fotki....otam.html#media
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleg69: 13 rugsėjo 2011 - 18:46
QUOTE(baltė @ 2011 09 11, 23:56)

Viskas labai gražu smile.gif Įlindau ir į kitus albumus thumbup.gif
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 09 13, 19:45)

Darbai juda į priekį biggrin.gif Puiku mirksiukas.gif

Ateinu prašyt pasidalinti mintim group.gif . Vietoj darbų pasidalijimo sugalvojau daryti truputį kitaip. Na tai irgi bus pasidalijimas, tik greičiau ne darbų, o malonių/mielų dalykų vienas kitam. Kol kas turiu tokį sąrašiuką:
Pirmadienių vakarais darysiu masažą
Trečiadieniais darysiu masažą
Rytais į lovą nešiu kavą
Grįžus namo, pirmas bučinys bus iš manęs
Pusryčiams virsiu arbatą
Lepinsiu šokoladu
Dovanosiu gėles
Kviesiu į teatrą
Prieš miegą paglostysiu nugarą
Žadinsiu bučiniais
Vakarais išgaudysiu kambaryje uodus
Rytais klosiu lovą
Prieš miegą išpurensiu mūsų pagalves

Dar bent kelių reikėtų... Gal turit minčių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesiuke:): 13 rugsėjo 2011 - 22:58
Merginos, gal galėtumėt patarti tokioj situacijoj.
Svočia buvau kelis kartus, vestuvės buvo tradicinės, labai patiko dalyvauti, nors pirmą kartą man visi prie smilkinio pirštą sukiojo ir sakė, kad nežinau ką užsikroviau. smile.gif
Šį kartą pakvietė į netradicines vestuves, jaunikis užsienietis ir kategoriškai nenori jokių lietuviškų tradicijų. Nori tik linksmų žaidimų svečiams ir viskas. Galvoju, ką čia dar be žaidimų sugalvoti įdomaus, be lietuviškų tradicijų? ax.gif
Svečių bus nedaug iki 20 žmonių, puse jų anglakalbiai. rolleyes.gif
Atsakyti
Metute79
pati dažnai vedu visokius renginius galėčiau kažkiek padėti ,bet klausk konkrečiai nuo pradžiu, kažka sugalvosim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuks30 @ 2011 09 14, 11:44)
Metute79
pati dažnai vedu visokius renginius galėčiau kažkiek padėti ,bet klausk konkrečiai nuo pradžiu, kažka sugalvosim  biggrin.gif

Tai, kad nežinau ką klausti. blush2.gif
Jaunimui gal užteks vien tik žaidimų, bet žinau, kad tėvai tikrai norės kažkiek tų tradicijų, kad ir šeimos židinio įteikimo.
Galvoju kaip senas tradicijas pateikti šiuolaikiškai ir nenuobodžiai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2011 09 14, 10:34)
Šį kartą pakvietė į netradicines vestuves, jaunikis užsienietis ir kategoriškai nenori jokių lietuviškų tradicijų. Nori tik linksmų žaidimų svečiams ir viskas. Galvoju, ką čia dar be žaidimų sugalvoti įdomaus, be lietuviškų tradicijų? ax.gif
Svečių bus nedaug iki 20 žmonių, puse jų anglakalbiai. rolleyes.gif

Kaži ką ji turi omeny sakydami "be lietuviškų tradicijų". Apart stalų išsipirkinėjimų, pišlio ir gal dar židinio nelabai ką tokio spec. "lietuviško" ir žinau. Nors židinys man kokioj kultūroj bebūtų - gražu.
Dabar pasisakysiu šiaip. Neturint omeny nieko konkretaus, man kažkaip neskanu skaityt, kai žmonės kaip kažkokį privalumą pateikia, kad "be lietuviškų tradicijų". Na "neskanus" man tas pats žodžiu junginys lyg lietuviškumas ar tradicijos būtų kažkas "žemo lygio", netinkamo, atgyvenusio... Todėl man tas žodžių sąskambis "netradicinės vestuvės" (tik žodžiai, nebūtinai turinys) skamba kaip beveidis ir beskonis, "ni ryba, ni miaso", gėdijantis savęs, pataikaujant "aukštesnio lygio" tautai. ;] Ir baisus čia netradiciškumas jei tik stalų išsipirkimus, piršlius ir pan. nuimi, o visa kita vis tiek darai taip kaip ir visi daro. Vat sakytum darai oro balione ar lėktuve, apsirengus gaisrininko apranga tada gal ir netradiciškos. O šiaip kas jau ten tose "netradicinėse" "netradiciško", jei vis tiek tie patys žaidimai ir t.t. eina? Tuokies Lietuvoj ir bijai, kad joje bus kažkoks "taip kaip įprasta Lietuvoj" kvapelis " ? g.gif


Anglam galima angliškų anekdoų vakarėlį padaryt. Bet tada lietuviai nesupras.
hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 14 rugsėjo 2011 - 10:55
situacija aiški biggrin.gif sutikimas su duona ir druska visada tinka,židinio iždegimas taip pat puiki dovana jaunai šeimai ir nuostabi atrakcija tėveliams o ir jaunieji tikrai nesupyks,tokios tradicijos gražios ir mielos tiek tėveliams tiek jauniesiems,tik mažiau tarkis su jaunaisiais padarysi ir tikrai patiks,ilgiausiu metu dainuokit iškarto kai susėsit prie stalo taip atsiribosi nuo atsakomybės 12 val.tuo pačiu gali ir tėvelius pagerbti,paskui liks tik žaidimai ir visos linksmos dalys o dar ir muzikantai kažka padės
Atsakyti
Aš gal taip išsireiškiau be lietuviškų tradicijų.
Man jos labai patinka ir pačios geriausios vestuvės tradicinės su piršliais, stalo užsėdimais, visokiais gražiais žodžiais jauniesiems, židinio įteikimu, palydėjimo pirmai nakčiai ir pan., bet pažįsu žmones ir jie būtent to nenori, nes pirmiausia nesupras anglakalbiai draugai, o antra nenori jaunikis.
Dėl to ir galvoju ar verta man čia sukti galva, ar apsiriboti žaidimais?

Muzikantų nebus. sad.gif
Pagalvojau apie tai, kad nesitarti su jais, bet visgi ne mano čia vestuvės, o jų šventė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metute79: 14 rugsėjo 2011 - 10:58
Aš tai pasakysiu taip, buna jaunųjų, kurie dėl savo jaunystės sako "nieko nereikia", o paskui džiaugias ir padėkoja, kad buvo. Mes patys buvom tokie, kuriem meilės ir bažnyčios atrodė bus gana, o šiandien smagu prisimint, kad atsirado, kas vis tiek visko prigalvojo ir kad yra ką prisimint ir daugiau. Tai va tokia asmeninė patirtis. O dėl jūsų situacijos sakyčiau išsiaiškinkit ko jie konkrečiai "netradiciško" tikrai nenori, nuimkit, o daugiau darykit kaip darius ir bus tos "netradicinės" vadinamos.
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti