Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(karameja @ 2011 09 08, 22:35)
nemoku ir negaliu cia idet nuotraukyciu tai imeciau i svociu gmail keleta nuotraukeliu  https://picasaweb.go...CPGd8_mTqJTNogE . cia tai ka pati pasidariau. as startuoju jau poryt. uzleksiu pasipasokoti kaip sekesi.  mirksiukas.gif

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karameja @ 2011 09 08, 22:35)
nemoku ir negaliu cia idet nuotraukyciu tai imeciau i svociu gmail keleta nuotraukeliu  https://picasaweb.go...CPGd8_mTqJTNogE . cia tai ka pati pasidariau. as startuoju jau poryt. uzleksiu pasipasokoti kaip sekesi.  mirksiukas.gif

Gero oro ir saunu ispudziu 4u.gif Lauksime pasakojimu cool.gif
Atsakyti
Mergaites, būsiu liudininke su vyru vestuvėse jau kitą šeštadienį, o turiu ti scenarijaus griaučius...labai norėčiau gauti svočių gmail passward? kaip jį gauti?
Dėkui iš anksto;)
Po vestuvių įkelsiu nuotraukų apie savo rankdarbius ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Gal kartais kam akutali bus ši akcija:)
http://www.okay.lt/a...vski-kristalais
Atsakyti
Oi, mano printeris tiek man nuostolio pridarė doh.gif ant brangaus popieriaus nenori gražiai spausdinti, tepa, tai kiek prabangaus popieriaus išmečiau į šiukšlinę net baisu, ne taip paprasta per viena savaite pasiruošti, bet pati ir kalta, jog atidėliojau. blush2.gif Abi dukrytės dėmesio reikalauja, ir dabar su viena ranka rašau, o su kita mažę laikau rolleyes.gif
O kita bėda, na kiek beskaitau aš sveikinimą, tiek ir apsiašaroju, na, galvojau prie stalo perskaityti svečiams, bet dabar bijau apsiašarot ir prie svečių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 09, 13:45)

O kita bėda, na kiek beskaitau aš sveikinimą, tiek ir apsiašaroju, na, galvojau prie stalo perskaityti svečiams, bet dabar bijau apsiašarot ir prie svečių doh.gif

Kas per zodziai? bigsmile.gif Manau esme ta jog reikia perskaityti tik, o ne isijausti skaitant smile.gif Aisku intonacija turi buti ir visa kita, bet kas per daug - tas nesveika mirksiukas.gif Arba rinktis kitus zodzius sveikinimui mirksiukas.gif

As asmeniskai taip ir padariau, nesirinkau virkdanciu zodziu, nei paciai nervuotis, nei kitiems makiazus gadinti biggrin.gif Nors dar pastebesiu, labai nuo nuotaikos skaitant priklauso emocine bukle, gal bus taip linksma, jog net balsas nesudrebes skaitant mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, sakiau, gal vyrui duosiu paskaityti, esme, jog publika bus 70% ne lietuviai ir lietuviškai nemoka... Tekstus vestuvių verčiausi į dvi kalbas, anglų ir kataloniečių, bet katalonietiškai tai nemoku, ir tekstai bus nesąmonė, tad teks kalbėt lietuviškai ir angliškai, kad abi pusės suprastų. smile.gif
Bet aš kas per jautruolė pasidarius, tai net baisu. rolleyes.gif
Žodžiai čia iš Biblijos, Himnas meilei arba kitaip pirmasis Pauliaus laiškas korintiečiams, na, gal ne visiems jie patinka, man jie šiurpuliukus sukelia... Čia, manau, tradicinėms LT vestuvėms tikrai netinkami, o pas mus aplinka bus kamerinė, tik artimiausi šeimos nariai... Vestuvės kuklios ir netradicinės. Jokiu tiltų, rūtų ir pan. nebus, nebus ir juokelių apie antrą galą, lėkštų žaidimų, pulko ir t.t. Stengsimės išvengti kičo, neprimiksuoti į šventę daug ir visko... Net ir jaunosios suknelė bus balto lino, gana kukli, ne tortukas pūstas... Žodžiu, be pompastikos vestuviniai pietūs po kurių vakarėlis jaunimui be užstalės. smile.gif

Ačiū D. darbai eina į pabaigą, liko tik stalo korteles atspausdinti biggrin.gif

Pasirodysiu vėliau (reikia pirma nufotografuoti), ką per tas keturias-penkias dieneles spėjau pasiruošti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 09, 13:40)
Bet aš kas per jautruolė pasidarius, tai net baisu.  rolleyes.gif
Žodžiai čia iš Biblijos, Himnas meilei arba kitaip pirmasis Pauliaus laiškas korintiečiams, na, gal ne visiems jie patinka, man jie šiurpuliukus sukelia... Čia, manau, tradicinėms LT vestuvėms tikrai netinkami,

Mes šitą tekstą atvirukuose įteikėm jaunikį išlydint iš namų. Lietuvos šeimos centras yra išleidęs tokius atvirukus sužadėtiniams, kur vienoje pusėje priesaika, kitoje šie žodžiai. Ir bažnyčioje būna kartais pasirenkama jį skaityti. Per mūsiškes berods skaitė, nors tai jau senokai buvo. :]
Atvirukas. Nė nepagalvočiau, kad kažkas ne LT tinkamo. :} , negi tos LT vestuvės neturi gražių prasmingų momentų.

Šito teksto beje nė verst nė nereikia, tiesiog susirandi tą pačią Biblijos vietą kita kalba, kad ir internete. Pvz.

Na nebent ten kalba tik apie kitus tekstus buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 09 rugsėjo 2011 - 14:29
Perskaičiau kelis scenarijus ir kažkaip žiūriu lyg yra tradicija įteikti skarelę/staltiesę/ar pan. su 4simboliais: duona, moneta, druska, medžio gabalėlis. Ten kažkaip skarelės kampuose visi šitie dalykai yra. Mes nebuvom numatę šito, bet sakau gal reikia? Ar jūs darot kažką panašaus? ir kaip tuose kampuose viskas įrišta/įdėta ar kaip?
Arba jaučiu nebereikia man jau gilintis ir dar kažko galvot, palikt tik tai ką sugalvoję.. doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 09 09, 14:22-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 09 09, 14:22)
Mes šitą tekstą atvirukuose įteikėm jaunikį išlydint iš namų. Lietuvos šeimos centras yra išleidęs tokius atvirukus sužadėtiniams, kur vienoje pusėje priesaika, kitoje šie žodžiai. Ir bažnyčioje būna kartais pasirenkama jį skaityti. Per mūsiškes berods skaitė, nors tai jau senokai buvo. :]
Atvirukas. Nė nepagalvočiau, kad kažkas ne LT tinkamo. :} , negi tos LT vestuvės neturi gražių prasmingų momentų.

Šito teksto beje nė verst nė nereikia, tiesiog susirandi tą  pačią Biblijos vietą kita kalba, kad ir internete. Pvz.

  Na nebent ten kalba tik apie kitus tekstus buvo.

LT tai tinka, bet mano manymu, tos tradicinės vestuvės išlaikant jei vientisą stilių tada gaunasi miksas... Na, aš turėjau galvoje, jei su LT papročiais tuokiamasi... Nors dabar jau retai ir besurasi, kas daro nuosekliai, nes pvz. koks keliaraištis ar puokštės metimas, tai visai ne LT vestuvių atributai, bet dažnai naudojama net ir tradicinėse vestuvėse... Mano manymu, dabar smarkiai per daug visko sudedama į vieną dieną... Bet, čia jau skonis ir kita...

Tai vat ir susiradau, kad versti nereikia, bet nemokėdama kalbos skaityti nedrįsčiau. Beje, suradau net kelias vertimo versijas... Sunku buvo iš jų išsirinkti vieną... smile.gif
Atsakyti
Tkiuosi, sio savaitgalio svociutems sekasi puikiai, bent oras Vilniuje gerai. Kaip sekasi ruostis toms kurios dalyvaus kita savatgali ar jau ruosiates smile.gif. As jau pradedu ax.gif .
skaiciau sias temas ir vis kalbate apie svocios pasta. kas tai kaip galima i ji patekti? gal galite atsiusti slaptazodzius?? Dekui.
Atsakyti
sveikos svociutes, sos, mane gal dar prisimenat as jau atsvociavau, bet dabar turiu skubu prasyma, siandien enu i vestuves ir paprase stala uzsest, bet niekur nerandu apsisaukeliu santuokos liudijimo, na tu kur uzseda stala ten Nekaltyte susituoke su ir t.t.. tikiuosi supratos blush2.gif na isieskojau visur, pasta visa musu ispurciau ir kaip tycia nerandu. gal turit kuri ir galit man atsiust, labai labai prasau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif mano pastukas 15.jurate@gmail.com
Atsakyti