Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Valioooo!!!!!

As jau .... thumbup.gif viskas praejo gerai sklandziai - vestuves netradicines - bet viskas pavyko.
Aciu mergaites Jums. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 06, 15:57)
As jau .... thumbup.gif viskas praejo gerai sklandziai - vestuves netradicines - bet viskas pavyko.
Aciu mergaites Jums.  thumbup.gif

Pasipasakok smile.gif kaip sekesi? Kokia nuomone susidarei..ir ka darytum kitaip?

Svociutes..Ga turite graziu zodziu apie Jaunavedziu valsa? Noriu kazka grazaus pasakyti pries jiems pradedant sokti..
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 06, 15:57)
Valioooo!!!!!

As jau .... thumbup.gif viskas praejo gerai sklandziai - vestuves netradicines - bet viskas pavyko.
Aciu mergaites Jums.  thumbup.gif

Smagu, kad jau thumbup.gif Ir dar geriau, kad viskas puikiai praėjo thumbup.gif Kas labiausiai pasiteisino/nepasiteisino?
Atsakyti
Gal kuri mergina padetu man?! Noreciau pazadu torto maketo ax.gif Buvau kazkur radusi,bet dabar nebeandu..Buciau dekinga,jei pasidalintumet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liaura_krng @ 2011 09 07, 10:59)
Gal kuri mergina padetu man?! Noreciau pazadu torto maketo ax.gif Buvau kazkur radusi,bet dabar nebeandu..Buciau dekinga,jei pasidalintumet smile.gif

Mačiau svočių paštuke yra kažkokie torto maketai. Aš pati nedariau, tai nežiūrėjau kokie ten jie
Atsakyti
QUOTE(liaura_krng @ 2011 09 06, 23:16)
Pasipasakok  smile.gif  kaip sekesi? Kokia nuomone susidarei..ir ka darytum kitaip?

Svociutes..Ga turite graziu zodziu apie Jaunavedziu valsa? Noriu kazka grazaus pasakyti pries jiems pradedant sokti..

Cia toks "etatinis" valso pristatymas biggrin.gif
Mes kviečiame Jus pirmam bendram gyvenimo šokiui. Tegul tai Jums primena mokyklinį suktinį, nerūpestingus jaunystės metus, pirmą pažintį, pirmą švelnų žvilgsnį, nekaltą rankos paspaudimą ir kerinčią šypseną.Šokite jaunatviškai, nuotaikingai ir prisiminkite tai visam gyvenimui.


Tikrai yra torto maketas paste mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri turite zodzius kuriuos ant akmeneliu raso. Zinau, kazkurioj temoj buvau skaiciusi, bet neatrenku kurioj, pastuke ziurejau - lyg nera, o sitoj temoj yra tik geri teiginiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liaura_krng @ 2011 09 06, 23:16)
Pasipasakok  smile.gif  kaip sekesi? Kokia nuomone susidarei..ir ka darytum kitaip?



QUOTE(debesiuke:) @ 2011 09 06, 23:22)
Smagu, kad jau thumbup.gif  Ir dar geriau, kad viskas puikiai praėjo thumbup.gif  Kas labiausiai pasiteisino/nepasiteisino?

Kadangi buvo nedidukes vestuves - tai buvom tik jaunieji ir mes liudininkai - viskas super i zaksa vos nepavelavom nes kol suradom kur metrikacijos skyrius tai ....... doh.gif o dar kaip tycia lietus pradejo lyti - nu bet nieko viskas praejo super - po zakso lekem i baznycia -pakeliui tiltas - ant jo akmenukai - kurie super patiko thumbup.gif tiek mums tiek jauniesiems - o labiausiai patiko kai mano brolis ismete akmeneli su zodziu - "turtas" ir pasake turto man nereikia - savo turta as jau turiu!!!! ( cia jis apie savo zmona ir dukryte) tai net asara isspaudziau. Spyna pakabinom ir nulekem i baznycia - baznycioj prablioviau visas 40 min. toooooki pamoksla skaite kunigelis kad asarojau kaip mazvaike - jaunoji vienu momentu irgi labai ..... doh.gif bet savrbu viskas praejo sklandziai - ziedlapiai ryziai - sveikinimai ir t.t.t - ir tada jaunosios teveliai atnese jiems siurpriza - balandzius - jie paleido tik 2 - bet is paskos balandziu seimininkas paleido juos visus... bijau sumeluoti bet gal koki 20 - siandien pamatysiu foto - jos turetu buti superines su tais balandziais - po to pakrikstijo vaika jaunuju - ir namo - namie sveikinimai - jaunikis bande prisiuti saga - tuo momentu jaunoji ikale i kalade medine - viniu pora per alaus kamsteli - aisku nugalejo jaunoji. lotuliukas.gif thumbup.gif na o prie stalo kaip ir viskas tradiciskai - prisistatymas, seimos zidinys, sokis jaunuju - bet ne valsas - jie siuolaikiska soki susoko lotuliukas.gif thumbup.gif Labai nervino kai rukanti liaudis lakste rukyti kas 10 min - buvo labai sunku surinkti juos visus i viena kruva - bet stengemes - padalinom pazadu torta - buvo juoko iki nukritimo.
Dideli ispudi paliko - jaunuju gyvenimo keliu eismo taisykles - juoko iki asaru - tos taisykles su visais mano perpiestais dideliais zenklais iskeliaus kartu su jaunavedziais i Airija.
Na ir aisku 12val fejerverkai - gooozis . Dangaus zibinto nepavyko paliesti nei vieno - .... kazkodel ... daugiau niekada ju nebepirksiu .... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Padovanojom jaunuju pirmai nakciai drabuzius - kelnaites dviems. lotuliukas.gif imesiu foto veliau - nes dabar darbe neturiu. Superinis daiktas - juokemes iki asaru is jaunikio zodziu - kad turbut uzsidejo moteriska puse ( tipo stringus)
Viskas patiko - bet daugiau nebenoreciau. Nepatinka man didelis demesys ir kalbeti pries publika.

Veliau imesiu foto ka spejau nufotografuoti.


QUOTE(alioška @ 2011 09 07, 12:33)
Gal kuri turite zodzius kuriuos ant akmeneliu raso. Zinau, kazkurioj temoj buvau skaiciusi, bet neatrenku kurioj, pastuke ziurejau - lyg nera, o sitoj temoj yra tik geri teiginiai  smile.gif

Paste kazkur yra foto man atrodo su akmenukais - arba pagooglinkit vaizduose - yra daug foto - as zodzius is ten nusirasiau ir savo prigalvojau dar. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 07, 12:57)
baznycioj prablioviau visas 40 min.

lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 09 07, 14:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 09 07, 14:25)

Dabar ir man juokinga - bet... tada doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 09 07, 13:57)

Dideli ispudi paliko - jaunuju gyvenimo keliu eismo taisykles - juoko iki asaru - tos taisykles su visais mano perpiestais dideliais zenklais iskeliaus kartu su jaunavedziais i Airija.


Labai sudominai blush2.gif Gal galeciau gauti smulku aprasyma sio zaidimo?!Kol kas skaitydama svociu klubus neradau nieko panasaus..
Atsakyti
Sveikos. Bus čia offtopic, bet kai pati ieškojau kuo pigiau ir audinių salonuose išleidau tikrai nemažai, tai db man jau seilė tįsta. Jyske organzos audiniams ir juostelėms nuolaidos. Taip pat ir pintiems krepšiams. 4u.gif
Atsakyti