Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(simoselis @ 2011 09 04, 13:45)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 09 03, 09:08)
Nežinau ar buvo, bet įkėliau į paštuką 4u.gif 
Merginos, matau, jums neblogai einasi, jau pabaiga šitos temos matosi lens.gif . Tai kad nenutiktų taip, kaip praeitą kartą, prašom priminti savo svočiavimo datą, kad kuriant naują temą nereiktų knaisiotis po visus 50 psl ir rankioti, kas kada, kur ir su kuo  doh.gif  4u.gif

Aciu! 4u.gif

QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 09 03, 21:57)
mano iššukio diena rugsėjo 17, jau cia pat, liko tik 2 savaitėlės smile.gif

QUOTE(vil-ma @ 2011 09 04, 09:24)
mano irgi rugsejo 17d.

Ir mano ta pacia diena, si savaitgali mergvakari atlaikem thumbup.gif alc.gif
Atsakyti
Labas svočiutės ir ne tik

norių pasirodyti su savo siuvinėtu darbeliu, gal kam patiks ax.gif biggrin.gif
user posted image

jei sudomino, prašom užsukti i šia tema Džeinės siuvinėti rankdarbiai
Atsakyti
Ogogo kiek musu septynioliktukiu biggrin.gif Laba vakara biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 09 04, 21:40)
Ogogo kiek musu septynioliktukiu  biggrin.gif  Laba vakara  biggrin.gif

Labas rytas biggrin.gif
Aš ir prie 17 prisirašau biggrin.gif O kiek laiko jau nedaug beliko... Aš tai dabar užsiėmus meilės simfonijos piešimu ant paklodės.Tikėjaus, kad greičiau šitas darbas vyks doh.gif na bet kaip nors pabaigsiu. Atrodo tiek visko darau, o parodyt nėra ką, viskas po truputį pradėta ir nepabaigta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aka @ 2011 09 04, 12:52)
sveikos, isirasau ir as  i jusu buri, busiu liudininke... rugsejo 24d....


ir as rugsejo 24d
Atsakyti
laba
kazkuri buvot idejusi labai faina zidinuka kur su spalvotu smeliuku akmenukais ir kriauklytem.... uzluzo kompas ir visa info dingo tai tenka viska is naujo daryti dbr nebepamenu nei kokiee zodziai ten sakomi gal kuri pamenat ir po ranka turit... neberandu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aka: 05 rugsėjo 2011 - 10:59
Labas visoms smile.gif

Ir as noriu i jusu bury..Ir as eisiu pirsliaut..jei galima taip pavadinti. Isties,mes su sese istekinam savo mama biggrin.gif Jau daug metu musu mama su labai geru ir mylimu zmoguciu.Tad labai dziaugiames,kad bus tokia svente musu seimoje..

Tiesa,viskas vyks gruodzio 10 diena. Tai kiek matau,kad dra nera tokiu velyvu planuotoju tai dienai. Bet as jau pradejau ruostis,puostis,maketuot.

Mano situacija tokia:
Abiem antra santuoka, 12 val. metrikacijos skyriuje, o 18 val. renkames i isnuomota sodyba,kur bus 30 saugusiu zmoniu ir ten svesime.Taip pat turiu pamineti mamos jubiliejini sukakti 50meti.


Tai ir skaitineju,renku informacija is svociuciu klubo.

Siaip dienos eiga daugmaz esu sugalvojus,tai reikia labiau vakarui ir prie stalo minciu ir ideju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaura_krng: 05 rugsėjo 2011 - 11:22
Labukas,

Nu ka mums ju maximaliu isbandymu metas ant nosies doh.gif

bet jau matau sviesa tunelio gale lotuliukas.gif

siaip dar penktadieni irasem jauniesiems dainuska irasu studijoj, tai taip atsipalaidaviom ir prisijuokem iki asaru, kad tikiu, jog sita staigmena ir per vestuves visiems patiks kaip ir mum ja irasinejan thumbup.gif

beliko viska susidelioti ir laukti thumbup.gif
Atsakyti
labukas as svociausiu spalio 28 diena 4u.gif nu zodziu ner nei jegu nei noro kazka daug daryt pakolkas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, o as eisu svocia jau si sestadieni, rugsejo 10 d. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aka @ 2011 09 05, 11:58)
laba 
kazkuri buvot idejusi labai faina zidinuka kur su spalvotu smeliuku akmenukais ir kriauklytem.... uzluzo kompas ir visa info dingo tai tenka viska is naujo daryti dbr nebepamenu nei kokiee zodziai ten sakomi gal kuri pamenat ir po ranka turit... neberandu..
As turiu tik tokius :
SVOCIA:
Šie du atskiri indai pripildyti smėlio simbolizuoja jūsų atskirus gyvenimus, atskiras šeimas, tai yra tai kas jūs esate dabar ir kuo buvote kaip atskiros asmenybės. Suberkite šį smėlį į vieną indą. (pauzė kol supils)
PIRŠLYS:
Dabar sudėkite jausmus kuriuos atsirinkote ant tilto nereikalingus mesdami į upę. (gali paskaityti ka deda)
SVOČIA:
Kai nebeliko atskirų smėlio smiltelių, jos nebegali būti vėl supiltos į atskirus indus, tad linkime kad jūsų santuoka būtų ilga, laiminga, neišskiriama kaip šios smėlio smiltelės bei pagražinta jūsų pasirinktais jausmais.
PIRŠLYS:
Pakelkime taures už laimingą santuoką
Atsakyti