Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(just-me @ 2011 09 02, 22:02)
O tas blaivumo testas yra pastuke? Viska as jame kaip ir perziurejus "n" kartu, bet va nepamenu ar ji maciau ten g.gif  galvoju ir man gal reiktu padaryt...

Nežinau ar buvo, bet įkėliau į paštuką 4u.gif
Merginos, matau, jums neblogai einasi, jau pabaiga šitos temos matosi lens.gif . Tai kad nenutiktų taip, kaip praeitą kartą, prašom priminti savo svočiavimo datą, kad kuriant naują temą nereiktų knaisiotis po visus 50 psl ir rankioti, kas kada, kur ir su kuo doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 03 rugsėjo 2011 - 08:09
As tai dar nesirasysiu, nes datos nezinau, zinau, kad vasara lotuliukas.gif
Atsakyti
mano iššukio diena rugsėjo 17, jau cia pat, liko tik 2 savaitėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 09 03, 21:57)
mano iššukio diena rugsėjo 17, jau cia pat, liko tik 2 savaitėlės smile.gif

mano irgi rugsejo 17d.
Atsakyti
Jum gerai. o man tik jau sestadieni. doh.gif blogiausia kas galejo nutikti parejo mano printeris ir garantinis jo nespes sutaisyti. verysad.gif o spauzdint viska reikia ir tikrai nemazai. doh.gif beja gal zinot kur pigiai galiu atsispauzdinti spalvotai? as jau nemazai padirbejau imesiu keleta nuotraukyciu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri darete zaidima su golfo kamuoliukais ir dezutemis nuo serveteliu smile.gif???
Gal liko visa atributika ir galetumete parduoti smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(vil-ma @ 2011 09 04, 09:24)
mano irgi rugsejo 17d.




Gal net tame paciame mieste? As Vilniuje 4u.gif bet i CMB mes nevaziuojam smile.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes 4u.gif Pasiryzau ir as sitai avantiurai-svociauti rolleyes.gif Situacija tokia: pirmas kartas, laiko mazai, ideju nulis.... zodziu...Todel nuosirdziai tikiuosi, kad priimsite i savo buri, nes tik cia matau savo issigelbejima blush2.gif
Beje, mano svociavimo data spalio 8d. ax.gif
Atsakyti
sveikos, isirasau ir as i jusu buri, busiu liudininke... rugsejo 24d....
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 09 01, 14:58)
gal galima butu palciau apie tai  ax.gif

Man taip pat patiko ideja su teatru. Mastau, duoti skaityti eiliuota vaikiska pasaka. Tuo paciu bus ir uzduotis, ale paziuresim kaip teveliai skaitys pasaka vaikeliui. Renkuosi tarp dvieju eiliu- " Zuikis puikis ir " "Tuoj ir rytoj "eilerascio. Tik nezinau pastarojo autoriaus, gal kas zinot, nes noreciau nupirkti knyga butent su tom eilemis ir padovanoti jauniesiems.
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2011 09 04, 12:10)
"Tuoj ir rytoj "eilerascio. Tik nezinau pastarojo autoriaus, gal kas zinot

Anzelmo Matučio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes,

Buvau pradingusi 4u.gif . Ziuriu musu ratelis rugsejo 17d. pasipilde biggrin.gif . O tai darbuosimes is peties, gal jau yra susiruosusiu, nes jau pradedu ruostis.

Gal zinote kur Vilniuje galima nusipirkti spalvoto popieriaus is abieju pusiu ir plono?
Atsakyti