Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Šaunuolės visos svočiutės, jau 'atidirbusios' smile.gif Smagu kam puikiai pasisekė, nenukabinkit nosies kam kas nors koją pakišo..
Man irgi jau laikas tirpsta, o darbų sąrašas kažko lėtokai mažėja.. Bijau, kad greitu metu panika neapimtų biggrin.gif Vis prisėdau, paskaitau, bet taip ir neparašau nieko blush2.gif
Atsakyti
Merginos esu būsima liudininkė, niekas nelaukia jokių žaidimų, nes kuklios bus vestuvės, tačiau mes vistiek norime bent porą tostų pasakyti ar porą žaidimėlių įvelti. Matau, turite daug idėjų, gal kažkur yra susisteminta info, pvz. tie žaidimai, darbų šeimoje pasidalinimo ir kiti tekstai. Būčiau labai dėkinga.
Kol kas ką išmasčiau padaryti tai - padovanosime medaus stiklainį palinkėsime saldaus medaus mėnesio, bet čia jau per vakarienę į galą šventės.

Galvoju dar pasirūpinti:
Papuoštos taurės (kad jaunieji gražiai atrdytų)
Žiedlapiai (išeinant iš bažnyčios)
Pakabos su jaunųjų inicialais (pasti dekoruoju daiktus)
Žaidimai tostai priesaikos (būsimo vaiko vardo rinkimas, darbų traukimas...)
Vaišės pintinėlėje (dalinti svečiams ir pan.)
Dangaus žibintai (užrašyti palinkėjimus ir paleisti į dangų vakare)

Ar neatrodo tai labai kičiška? Gal galėtumėt kažką papildyti ar pakomentuoti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 31, 11:45)
prieš jį suorganizavome jaunųjų teatrą - visiems nerealiai patiko - filmuotojas vos kamerą išlaikė iš juoko...

gal galima butu palciau apie tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 09 01, 14:58)
gal galima butu palciau apie tai  ax.gif


jau buvo skelbta kažkuriame ankstesniame puslapyje:
http://www.youtube.c...h?v=2JC-svo_ibM

labai patiko ir jauniesiems.... jaukiu nesulaukiu filmuotos medžiagos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 01, 13:36)

Ir privėliau klaidų berašydama doh.gif
O dar vestuvės vyks dviem kalbom, nes ne vienos tautybės jaunieji, tai dar tekstus teks versti ir pasiruošti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 09 01, 20:35)
Ir privėliau klaidų berašydama doh.gif
O dar vestuvės vyks dviem kalbom, nes ne vienos tautybės jaunieji, tai dar tekstus teks versti ir pasiruošti... rolleyes.gif



ir pas mus ta pati istorija...tai as kalbesiu lenku kalba o MB lietuviu. ka padarysi...manau bus sunku susiderint...
Atsakyti
Labukas biggrin.gif Vis dar lipdau scenariju, vestuves jau rugsejo 17 d. doh.gif Daugiau nieko neturiu biggrin.gif Ar visos svocios - studentes? Ruosiasi paskutinem dienom - naktim? biggrin.gif

Jolanteleg69, sakykit, mes kaip ta pacia diena startuosiancios, ka jus jau turit pasiruosusi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 09 02, 11:49)
Labukas  biggrin.gif  Vis dar lipdau scenariju, vestuves jau rugsejo 17 d. doh.gif  Daugiau nieko neturiu  biggrin.gif  Ar visos svocios  - studentes? Ruosiasi paskutinem dienom - naktim?  biggrin.gif

Jolanteleg69, sakykit, mes kaip ta pacia diena startuosiancios, ka jus jau turit pasiruosusi?  bigsmile.gif

As irgi ta pacia diena jamu zema starta biggrin.gif bet su pasiruosimu panasiai smile.gif vis skaitineju, delioju, o rezultatu apciuopiamu mazoka dar ax.gif
Atsakyti
Susikaupiau, scenariju oficialu jau turiu thumbup.gif Netikra santuokos liudijima taip pat padariau biggrin.gif Meiles receptui akmenukus ir markeri turiu, reikes surasyti tik. Beliko tik zaidimus atsirinkti kokius zaisim gamtoje ir saleje. Butinai duosiu visiems blaivumo testa su spalvom biggrin.gif MB blaivas slebizavodamas vos atliko ji. Manau turetu visus pradziuginti jis biggrin.gif
Aisku dar lieka pirkiniai, bet cia jau gal paskutinei savaitei pasiliksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 02 rugsėjo 2011 - 14:04
QUOTE(Zylute1 @ 2011 09 01, 19:23)
jau buvo skelbta kažkuriame ankstesniame puslapyje:
http://www.youtube.c...h?v=2JC-svo_ibM

labai patiko ir jauniesiems.... jaukiu nesulaukiu filmuotos medžiagos  bigsmile.gif

pirma karta toki prikola maciau, nu bet superinis thumbup.gif
Atsakyti
top of the top man buvo tas "ragų nudaužymo įrankis" lotuliukas.gif
Papildyta:
Pas save radau kažkiek informacijos susijusios su vestuvėmis, pasiruošimu

TOSTAI (gali būti ir jau kartojosi SM temose...) smile.gif
Labai apmaudu, kai žmona moka virti, bet nenori, tačiau dar blogiau, jei žmona virti nemoka, bet nori.
Frostas

Laimingas vyras tas, kuris uždirba daugiau pinigų , negu jo žmona gali išleisti. Laiminga moteris, kuri gali surasti tokį vyrą.

Brangieji, šiandien mes jums nedeklamuosime eilėraščių, neskaitysime poezijos. Šiandien mes norėtume jums palinkėti. Jei jūsų gyvenimo kelias bus vingiuotas linkime, kad niekuomet jame nepasitaikytų duobių. Jei saulę virš jūsų namų užtemdytų juodi debesys, linkime, kad niekuomet nekiltų audra. Linkime, kad jūsų akių niekuomet netemdytų ašaros, o veidą visuomet puoštų šypsenos. Todėl pakelkime taures už šiandien gimusią naują ŠEIMĄ!!!!!!!!

Kažkada gyveno toks smarkus jaunuolis Marcelinas. Jis ilgai ir kantriai rinkosi būsimąją žmoną. Pretendenčių nestigo, bet Marcelinas turėjo savo kriterijus, pagal kuriuos galima išsirinkti pačią puikiausią žmoną. Tų kriterijų jis neslėpė nuo draugų, kuriems jis dažnai kartodavo, jog savo būsimąją išsirinks iš tų gražuolių, kurios yra ekonomiškos virtuvėje, aristokratės svetainėje ir aistringos miegamojo lovoje.
Ir štai pagaliau jis išsirinko žmoną, kuri iš tiesų atitiko Marcelino kriterijus, tik truputėlį ne ta seka. Mat jo žmona pasirodė besanti aristokratė virtuvėje, aistringa svetainėje, kai Marcelino nebūdavo namuose, ir pakankamai ekonomiška miegamojo lovoje...
Tad pakelkime taurę už tai, kad mūsų neištiktų Marcelino likimas ir kad mūsų žmonos būtų ekonomiškos virtuvėje, aristokratės svetainėje ir aistringos miegamajame!..

Rytų išminčius paklausė Osmano:
- Kada būna geri santykiai tarp vyro ir žmonos!
Osmanas atsakė:
- Kai vyras negirdi, ką kalba žmona, o žmona nemato, ką daro vyras... Tad skelbiu tostą už gerus santykius tarp vyro ir žmonos!

Susėdo kartą Onutė ir Jonas prie stalo, sėdi, ahitį gurkšnoja kaip šiandien mes! ir atvirai šnekučiuojasi. Po penkto bokalo atsiranda geranoriška nuotaika, kai norisi atverti slapčiausias širdies gelmes, geru žodžiu išprovokuoti gerą pašnekovo jausmą.
Štai mes jau dešimtį metų kartu, reziumuoja Onutė. Praėjom daug išbandymų, vaikai užaugo, o vienas kito gal ir neperpratome iki galo. Tu, atleisk man. Jonai, bet aš esu daltonike: neskiriu spalvų. Visą tą dešimtį metų nuo tavęs slėpiau šią bėdą. Atleisk man, Jonai...
Nieko baisaus, kuklinasi Jonas. Aš irgi nuo tavęs tiek pat laiko slėpiau savo ydą: aš negras...
Tad išgerkime už tai, kad dažniau žiūrėtume vienas į kitą ir neslėptume savų ydų nuo artimo žmogaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 02 rugsėjo 2011 - 15:08
O tas blaivumo testas yra pastuke? Viska as jame kaip ir perziurejus "n" kartu, bet va nepamenu ar ji maciau ten g.gif galvoju ir man gal reiktu padaryt...
Atsakyti