Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

4u.gif su prašymu,praitais metais atsvočiavau,turiu tik popierinį vestuvių scenarijaus variantą,kažkas patvarkė kompiuterį reikalus,kad jo ten nebeliko. Prašau jei galit i až 2009 ar 2010 metų scenarijaus kopiją, pritaikysim pagal turimą,pažadėjau vienai svočiai padėt. Buvus leliuga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 28, 16:24)
hihihi.gif O nepakomentavo, kodėl?

Gali būt ir dėl to g.gif Kažkada buvau išvykus ir leidau savo draugei FB anketa naudotis (jai kažkur balsų reikėjo), tai irgi neleido. O kai aš po to prisijungiau, tai išmetė lentą, kad prie mano anketos bandė prisijungt iš ten ir ten, naršyklė tokia ir tokia bigsmile.gif O su gmail, net ir su savo, aš nelb susidraugauju schmoll.gif Nes, kaip ir sakiau, mano internec yr pac kiečiausias - Omni Connect NUŠAUK BRIEDĮ 3G lotuliukas.gif


Pasake, kad abejotinas dalykas ir abu tyliai pasitarę, paliko lotuliukas.gif

Pas mane taip pat Omni, palėpėje veikia geriausiai doh.gif
Atsakyti
[quote=Lietaus lasas,2011 07 27, 19:56]
Simoseli, tik dbr pamaciau ka parasei, tai va imetu plepsiu top:

first.gif second.gif third.gif
simoselis 61
juratele:) 44
ievuze.t 36
karamele_21 36
rAktyvi 21
vakare-tyla 20
Jurgitux29 19
spolka 19
Jurga 251 18
zulve 18
Crazy Lady 17
lauricka 17
VAE 16
RimaJur 14
wesika 13
adddi 13
bitemaja1 12
Neklauzadux 11
aistute87 10

O geras as antroje vietoje, bet pirma ir paskutini kart, nes dabar tai tik is ipratimo paskaitineju:) cia truputi duokles atiduodu
user posted image cia pas jaunaja vaziuoja
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele:): 28 liepos 2011 - 22:47
Labas rytas 4u.gif

Smagu toms, kurios jau "atidirbot", bet liūdna, kad šventė jau baigės tongue.gif

Mūsų pasiruošimas dar tik ties scenarijum blush2.gif Daviau sau savaitėlę ,kad pabaigti jį doh.gif Dar kaip specialiai darbų milijonas doh.gif Bet jau reikia gerokai susiimti, bes laikas sparčiai tirpsta unsure.gif

Atsakyti
[CODE]
QUOTE(Esposita @ 2011 07 29, 09:47)
Labas rytas  4u.gif

Smagu toms, kurios jau "atidirbot", bet liūdna, kad šventė jau baigės tongue.gif

Mūsų pasiruošimas dar tik ties scenarijum 


o as darau, tika tai, kas liecia rankdarbius, visokius pasikrapstymus..
kazkuri mergina buvo ikelusi zvakes (tai 4 zvakiu istorijai), tokias dailias ispiestas, gal kuri matet kazka panasaus, kur butu galima rasti ? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Neklauzadux @ 2011 07 28, 13:08)
Sveikute,

Mes degtukus buvom padare tokius kaip is pastuko maketo


o as vat, tingine firmoj uzsisakiau 4u.gif , ale keleta maketu atsiunte, issirinkau ir tiek... dalinsiu po dintaro dulkeliu deginimo, bus atminimui, kad ir trumpalaikiam, bet vis sis tas naujo.

tik ten rasau ne Meiles degtukai, bet Meiles ugnele (pvz. Petro ir Janinos ugnele)
Papildyta:
QUOTE(juratele:) @ 2011 07 28, 23:24)
[paskaitineju:) cia truputi duokles atiduodu


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2011 07 28, 13:52)
O Jūs ant paprasto popieriaus ar ant lipnaus spausdinot  degtukų dėžutės tuos paveiksliukus?

Mes ant paprasto spauzdinom ir su lipalu klijavom(tokius buteliukus dar is vaikystes prisimenu mokykloj su savarzele uzkisdavo kad neuzdziutu ) biggrin.gif

Ai beje merginos jei kam idomu tai mes stalo ispirkimui rasem tokia sutarti ir apacioje parasem kad dovanojam viena torta, saldainius, valiuta ir baltake iskart o visa kita atsiims prekybos centre pateike sutarti. Tai cia kaip ir yprasta,,,bet noriu papasakoti kad ta viena torta darem is tualetinio popieriaus, padarem triju aukstu, papuosem tai labai efektingai atrode biggrin.gif:D:D galesiu pasirodyt arba papasakoti jei bus kam idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neklauzadux @ 2011 07 29, 11:20)
Mes ant paprasto spauzdinom ir su lipalu klijavom(tokius buteliukus dar is vaikystes prisimenu mokykloj su savarzele uzkisdavo kad neuzdziutu )  biggrin.gif 

Ai beje merginos jei kam idomu tai mes stalo ispirkimui rasem tokia sutarti ir apacioje parasem kad dovanojam viena torta, saldainius, valiuta ir baltake iskart o visa kita atsiims prekybos centre pateike sutarti. Tai cia kaip ir yprasta,,,bet noriu papasakoti kad ta viena torta darem is tualetinio popieriaus, padarem triju aukstu, papuosem tai labai efektingai atrode biggrin.gif:D:D galesiu pasirodyt arba papasakoti jei bus kam idomu smile.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif Dar galima iš sauskelnių mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis busimos svociutes hi.gif

As tai jau pradedu stresuoti,kad niekas nepadaryta,o laikas eina... Pati saves nesuprantu bijau.gif
O dar ir neiseina.Bandau padaryti sampano etikete ir noriu ideti jaunavedziu foto. Kaip jus padarote,kaip idedate ju veidelius?
As bandau per PAINT,bet kad man niekas nesigauna help.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 07 28, 22:24)
O geras as antroje vietoje, bet pirma ir paskutini kart, nes dabar tai tik is ipratimo paskaitineju:) cia truputi duokles atiduodu

Atrodei labai gražiai wub.gif O mintis su dviračiais - tiesiog super drinks_cheers.gif
Aš irgi negaliu atsikratyti įpročio kaišiot čia nosįbiggrin.gif
Atsakyti
merginos gal turit milijono kupiura laaaabai reikia??? arba gal kuri labiau ivaldzius photoshop ir man padarytu????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 07 29, 14:14)
merginos gal turit milijono kupiura laaaabai reikia??? arba gal kuri labiau ivaldzius photoshop ir man padarytu????? blush2.gif

Aga, man irgi vienas kitas milijons nepamaišytų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 29 liepos 2011 - 14:41
QUOTE(karamele_21 @ 2011 07 29, 14:14)
merginos gal turit milijono kupiura laaaabai reikia??? arba gal kuri labiau ivaldzius photoshop ir man padarytu????? blush2.gif

labos 4u.gif
niu ir as vis ikisu nosi
turiu tik tokia, dariau foto, dejau tikrus pinigus ir ireminau
http://public.fotki....edis/geras.html
Atsakyti