Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Hastalavista @ 2011 08 29, 20:59)

Taip kad, viskas priklauso visų pirma nuo nusiteikimo. Jei tikėsies, kad labai daug padės muzikantai, tai aišku, gali kilt didelių bėdų. O kai esi pasiruošęs blogiausiam - tada ir visai be muzikantų balius gali būti geras smile.gif Man gal dėl to ir pasisekė vakaras, kad nuo pat pradžių tikėjausi, kad nieko gero su muzikantais nesigaus...


Jus teisi, as per daug tikejausi is muzikantu. Su jio kalbejau telefonu, man jis pasirode visai neblogas, gana profesionaliai pakalbejio, susideliojome programa, bet naturoje viskas gavosi atvirksciai doh.gif , jis turbut nieko neuzrase ir viska pamirso apie ka teremes.
Ir dar vienas dalykas, as taip galvoju, jeigu tu eini groti pas zmones, tai tam turi gerai pasiruosti, tuo labiau uz tai pinigus imsi.
Pirsliene nera renginiu vedeja, organizatore, nera profesionale tokiu dalyku, pinigu uz tai negauna, o dar pati turi nemazai ju isleisti, todiel jai galima ir atleistina kazkokias klaidas, tam yra profesionalus vestuviu mizikantai kurie jai turi padeti, jeigu kazkas negerai.
Jusu atveju is karto buvo pasakyta, mes tik paprasti muzikantai, nevedame vestuviu, aisku ir pinigu turbut tokiu dideliu neprase, kaip musiskiai, uz 6 val. 2.5 tuks. blink.gif
Per mano pacios vestuves muzikantu visai nebuvo, patis ta vadinama mixa padareme, bet is anksto perspejome pirsliene ir svecius, atitinkamai zmones is anksto ir nusiteike.

Is tos situacijios kuri susikloste man, as aisku issisukau, pravedziau viska ka buvau sugalvojusi, jaunieji liko labai patenkinti, jiems labai viskas patiko ka parosiau mirksiukas.gif , labai man dekojo, tik visa tai, man kainavo labai daug nervu doh.gif .
Jeigu zinociau is anksto, kad muzikantai neves vestuviu, nuo pat pradziu atimciau is jio mikrofona, atsistociau viduri sales ir dirbciau uz vedeja, siek tiek sugebejimu tokiu turiu ax.gif
Atsakyti
zinot merginos po situ pasisakymu, kazkaip neramu darosi. unsure.gif as ruosiuosi tikrai nuosirdziai ir idedu daug pastangu, vyras sako kad gal net per daug. as jau is anksto zinau, kad savo vyro giminei neitiksiu 100% (tuokiasi jo sesuo) bet bijau, kad ir jaunojo gimine nebutu tokia pati. verysad.gif galvojojau kad gal pavyks neimti i galva padarysiu viska ka busiu pasiruosus ir viskas, tik nepagalvojau, kad galiu buti ignoruojama ir negerbiama, kaip cia SM pasisakiusios. vestuves po dvieju savaiciu ir pradeda mane jau panika imti blink.gif
Atsakyti
Labas rytelis mirksiukas.gif
Visoms besiruošiančioms svočiauti tris kartus valio rolleyes.gif

QUOTE(karameja @ 2011 08 29, 22:27)
zinot merginos po situ pasisakymu, kazkaip neramu darosi. unsure.gif  vestuves po dvieju savaiciu ir pradeda mane jau panika imti blink.gif


Jetus, ramiakas, Karameja. Ar visai pablūdot????? Na tėra tik pavieniai atvejai, kai svočioms taip "pasiseka"....Jei į vestuves eiti su išankstine nuostata, kad viskas bus blogai...tai tada (bent jau man) tai tikrai kamuolys skersai gerklės stovėtų, o apie kalbėjimą ar šypsojimąsi tai išvis kalba neitų....Nagi, greit ant šaukštelio cukraus užsivarvini 20 lašų valerijono ir meti visas blogas mintis šalin 4u.gif
Na ką, toliau "gyvinu" temą nuotraukomis mirksiukas.gif

Milijonas
user posted image

Piršlio pirkta kelionė jaunavedžiams (viduje 4 talonėliai)
user posted image

Paruošti mėtymui rožių žiedlapiai (žiedlapius raškiau maždaug valandą ax.gif )
user posted image

Na, o čia saldumynų stalas.....
user posted image
Atsakyti
labas rytas Martynos mama atrodo viskas sauniai wub.gif thumbup.gif ar ten ir krikstynos kartu buvo kad matosi melynas vaikiskas tortukas blush2.gif
nes kur mes eisim i vestuves bus sykiu ir krikstynos ir vestuves ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarele85: 30 rugpjūčio 2011 - 08:38
QUOTE(lilijav @ 2011 08 29, 13:22)

TAI BUVO MANO PASKUTES VESTUVES KURIUOSE PIRSLIAVAU  schmoll.gif , daugiau neleisiu niekam taip mane zeminti ir negerbti mano ideto milzinisko darbo ir pinigu.



Kaip beraginsim nenusiminti, vis tiek nepades... juk kiekviena ruosiames linksmiem, nusiteikusiems padukti, dainuoti ir zaisti, sveciams. Bent ja as pati ruosiuosi su suypsena , galvodama apie vienoki ar kitoki, poksta zaidima, ar staigmenele, bjauru, kai su... ka nuotaika netikeliai sveciai, as jautruole irgi jausciausi blogai. Kazkuri anksciau minejo, kad tokiuose dalykuose sulosia ne tik netikusi publika , bet ir vedanciosios gebejimai: mokejimas sutelkti, suburti, nu reikia to sarmo tureti.... bet is tiesu , tai turbut susideda daug dalyku, kurie sugadina svente ir jos nuotaika.

lilivav - atsigausi, kaip pati sakei, ir tikrai atsiminsi kazka gero ir grazaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 30, 08:46)


Paruošti mėtymui rožių žiedlapiai (žiedlapius raškiau maždaug valandą  ax.gif )




o as galvoju, sita gera palikti pamergems, tegu pasirupina
Atsakyti
Sveikos - Martynosmama saunuole thumbup.gif baltai pavydziu wub.gif
Na o mes startuojam si penktadieni - viduje nezinau kas darosi doh.gif baisu siaubingai. Gerai dar kad vestuves bus nedideles kartu su krikstynomis. Merginos prasymelis - gal kas nors turi po ranka kalba kai tevai sutinka su duona ir druska ?
Kiek turejau prisikelusi visko doh.gif - planavom kad iskilmingo sutikimo su duonom ir druskom nebus - o dabar planas pasikeite - o as visa medziaga apie tai istryniau. doh.gif doh.gif doh.gif
Gal kas nors turi? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 08 30, 08:37)
ar ten ir krikstynos kartu buvo kad matosi melynas vaikiskas tortukas 



Labutis 4u.gif Taip, kartu šventėme tiek vestuves, tiek ir krikštynas....Bet visgi, kad ir kaip neekonomiškai tai būtų, buvo labai sunku tos pačios šventės metu tolygiai padalinti dėmesį tiek jauniesiems, tiek ir krikštasūniui...Mūsų atveju, nukentėjo krikštasūnis blush2.gif blush2.gif blush2.gif Dovanotas auksinis kryželis, žvakė bei saldainiai - tai tik detalės....bet ne tokia Krikštynų šventė, kuri turėtų būti skirta vaikui ax.gif

Armeda - viskas praeis šauniai mirksiukas.gif Jaudulys kartais sveika....Pasitikėk savimi ir viskas bus gerai friends.gif
Papildyta:
QUOTE(lauricka @ 2011 08 30, 09:33)
o as galvoju, sita gera palikti pamergems, tegu pasirupina


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 29, 00:09)
Dar paprašyt, kad vainikėlius bažnyčioj degintų ar gandrui laišką rašytų ties tuo momentu kur liturgijos metu prabylama apie vaikus.
Kunigas: "Ar sutinkate susilaukti...[...]
Sutuoktiniai: "Taip",
Kunigas: "Tai parašykime gandrui laišką"...



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beje merginos klausimelis - kaip kabina jaunieji spyna meta raktus ir t.t.t - yra kokia spec kalba?
Atsakyti
pas mus irgi bus visas demesys i vestuves ax.gif bet nesinori ir vaikuiko pamirsti smile.gif
Atsakyti
Sveikuties...niu pasitariau as su savo nuotaka...pagalvojo ji keles dieneles ir nusprende, kad atrakciju su zodziu "vaikai" ji nenoretu, zinoma paliko man teise pasirinkt. Bet jei ji nenori, tai nieko as ir nedarysiu, nebent paruosiu vaiko vardo rinkima, tam laikui...kol sveciai lauks musu atvukstanciu, turies kuom uzsiim blush2.gif t...kaip galvojat? g.gif
o dar mano jaunieji susitiks baznycioje, kaip jauniki patikrint kazka sugalvosim, o ka padaryt kai jie abu is ten iseis? laishkas gandrui atsimiete...gal turit ka patart? 4u.gif ax.gif
Papildyta:
[quote=Martynos mama,2011 08 30, 08:46]
Labas rytelis mirksiukas.gif

Na ką, toliau "gyvinu" temą nuotraukomis mirksiukas.gif




saunuole!!!!!!!! thumbup.gif ne tas zodis saunuole!!!!
puikiai pasiruosei, pasakojimas ishsamus smile.gif ir dar nuotraukyciu....
o dar bus nuotraukyciu?
Atsakyti