Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 25, 21:19)
klausimėlis: svočiutės, kaip po paraliais jūs nuėmėte klijus nuo degtinės butelių? Mirkiau parą,etiketes nugramdžiau, o klijai.... matyt kaip pelenė iki ryto skusiu juos....  cray.gif


Su nagų lako valikliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 08 26, 07:46)
dziovintos glytes

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 26, 00:22)
O man tai graziausias tas atvaizdas, kur atjaunejusi Zemaite thumbup.gif

na ji man ir labiausiai patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 26, 10:21)


blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ryt startuoju karsta.gif
o etiketes vyras nuėmė su kažkokiu vait spiritu..... thumbup.gif

kepsim ryt, mielosios drinks_cheers.gif bus nešalta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2011 08 18, 12:07)
Siūlyčiau geriau pagalvoti dar dėl šio varianto. Nes kaip supratau, planuojate, jog ši graži žvakė stovės gražioje taurėje ant gražios baltos staltiesės?

Tai kai mesite į ją gintaro dulkes, jos kaip ir sprogsta, paskleisdamos aplink pilkai/juodus dūmelius. Mes per mergvakarį mėtėm į laužą kieme, ir tai merginą, kuri stovėjo pavėjui apdūmijo.

O uždaroje patalpoje iš vis gali būti...  g.gif


ačiū už pastabas smile.gif keičiasi šiek tiek scenarijus, nes nusprendėme šeimos židinį degti bažnyčioje nuo bažnytinės pagrindinės gyvenimo žvakės. O gintaro dulkes panaudosim lauke. Tik reiks pasirūpinti, kad niekas nestovėtų pavejui unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sany @ 2011 08 18, 18:46)
Gal galite pasidalinti keleta išmonių kaip jaunikį išbandyt atvykus pas jaunąją:

Mano idėjos:
Plakatas ant durų "Ieškomas jaunikis" juokinga nuotrauka
Tuomet pradarius duris:
a) Išsirenkamas vienas iš siūlo galų ir bandoma eiti ten, kur veda siūlas. Vienas siūlas  į virtuvę, kurioje sėdi netikra "jaunoji", kitas - į vonios kambarį ir užsibaigti pririštu keliaraiščiu(ar negerai čia galvoju kas turi jį paduot  blush2.gif  nuimt tai žinau blush2.gif ). Dar kitas veda į jaunosios kambarį. Siųlai skirtingų spalvų, storesni ir viniodamas ant špūlės turi sakyt pačius gražiausius žodžius kad prisikviesti jaunąją ir pamaloninti mamą!
cool.gif Jaunajam užrišamos akys - jis čiupinėja pamergių/jaunosios rankas ir turi atspėti, kuri yra jo išrinktoji./ar geriau bučiuoja tik svo ir pasako kuri buvo jo?
c) reikia dar vieno.........
prašau  rolleyes.gif

kai prieš kelis metus buvau svočia sesers vestuvėse, mes jos būsimam vyrui, tik atvykus pas jaunąją, kai pradėjo su piršliu sakyti, kad ieško jaunosios, padavėm molbertą ir paprašėm, kad nupieštų kokia ta jo jaunoji, kurios jis ieško. Mano vyrui, o jis buvo piršlys, tai buvo naujiena. Reikėjo pamatyti, kaip puolė jaunikiui padėti "gražinti" kūno linijas. juoko visiems buvo iki nukritimo. lotuliukas.gif
Papildyta:
kreipiuosi į visas, kurios turėjote reikaliukų su šeimos židinio įžiebimo ceremonija bažnyčioje.
Kažkaip kyla klausimų kaip tai turėtų būti?
kur turėtų stovėti šeimos židinys?
Kada jis įžiebiamas?
ar šiai "ceremonijai" vadovauja kunigas?

Būkit geros pasidalinkit savo patiritimi arba samprotavimais....
Atsakyti
Sveikos merginos,
jau senokai skaitau si puslapi. Rugsejo 3 d. pirma karta su vyru pirsliausim. Prisirinkau galybe puikiu ideju smile.gif aciu visoms.
Norejau dar paklausti, gal kuri zinot zaidima jauniesiems, kai i paklode ikisama jaunojo galva, o jaunosios rankos ir tada jaunasis maitinamas, sukuojamas ir panasiai. Gal kas turite koki teksta? viena kart tik esu macius, tai sunku ka prisimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2011 08 27, 19:10)
Sveikos merginos,
jau senokai skaitau si puslapi. Rugsejo 3 d. pirma karta su vyru pirsliausim. Prisirinkau galybe puikiu ideju smile.gif aciu visoms.
Norejau dar paklausti, gal kuri zinot zaidima jauniesiems, kai i paklode ikisama jaunojo galva, o jaunosios rankos ir tada jaunasis maitinamas, sukuojamas ir panasiai. Gal kas turite koki teksta? viena kart tik esu macius, tai sunku ka prisimti tongue.gif



Labas, tai dar kitaip galima vadinti jaunikio teatru, o tokio tikslaus teksto, cia kaip ir nera. Tiesiog savais zodziais galima papasakoti istorija, pvz. : Kai Jonukas buvo mazas, bet labai savarankiskas ir smalsus , berniukas. Vienas mokesi valgyti banana (0duodamas bananas), gerti is stiklines (duodama atsigerti). Karta susirado mamos lupdazi ir nusprende pasigrazinti (lupdaziu dazomos lupos). noredamas greiciua tapti tikru vyru, Jonukas nusprende nusiskusti barzda (duodamos putos ir skutimosi peiliukas, siaip patartina is peiliuko islupti tuos jau tikruosius peiliukus, kad neisipjautu)...galima dar duodi pagroiti gitara, jeigu tokia yra.
Siaip tekstas sakomas laisva forma ir kaskart gali buti vis kitoks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 27, 20:45)
Labas, tai dar kitaip galima vadinti jaunikio teatru, o tokio tikslaus teksto, cia kaip ir nera. Tiesiog savais zodziais galima papasakoti istorija, pvz. : Kai Jonukas buvo mazas, bet labai savarankiskas ir smalsus , berniukas. Vienas mokesi valgyti banana (0duodamas bananas), gerti is stiklines (duodama atsigerti). Karta susirado mamos lupdazi ir nusprende pasigrazinti (lupdaziu dazomos lupos). noredamas greiciua tapti tikru vyru, Jonukas nusprende nusiskusti barzda (duodamos putos ir skutimosi peiliukas, siaip patartina is peiliuko islupti tuos jau tikruosius peiliukus, kad neisipjautu)...galima dar duodi pagroiti gitara, jeigu tokia yra.
Siaip tekstas sakomas laisva forma ir kaskart gali buti vis kitoks ax.gif

Aciu labai, ideja aiskesne dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis @ 2011 08 26, 23:21)
ar šiai "ceremonijai" vadovauja kunigas?

Su liturginiais dalykais tai neturi nieko bendro, tai kaip kas išmano taip tas sprendžia. Dauguma atvejų man vis tik teko matyti jau po sakramento teikimo ceremonijos. Prie stalo. Ir logikos tame daugiau, nes jau realiai ta šeima sukurta. O įlindinėjimų su "procedūra" pačioje bažnyčioje liturgijos metu nelabai matau logikos. Nes liturginiai dalykai ir taip turi savo numatytą eigą. Na dar dar dar jau po visai visko...bet jei atvirai man gražiau ir prasmingiau, kai tai neina kartu ir tas židinys įžiebiamas visų brangių susirinkusių žmonių akivaizdoj prie stalo. O taip tai - negi ten jį ir vežiot degantį ar tuoj pat vos įžiebtą skubėt pūst. Kažkap man tai taip galvojasi. Man kažkaip nėra jokios būtinybės visų su santuoka susijusių tradicijų pult bažnyčioj įgyvendint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 28 rugpjūčio 2011 - 17:14
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 28, 19:08)
Su liturginiais dalykais tai neturi nieko bendro, tai kaip kas išmano taip tas sprendžia. Dauguma atvejų man vis tik teko matyti jau po sakramento teikimo ceremonijos. Prie stalo. Ir logikos tame daugiau, nes jau realiai ta šeima sukurta. O įlindinėjimų su "procedūra" pačioje bažnyčioje liturgijos metu nelabai matau logikos. Nes liturginiai dalykai ir taip turi savo numatytą eigą. Na dar dar dar jau po visai visko...bet jei atvirai man gražiau ir prasmingiau, kai tai neina kartu ir tas židinys įžiebiamas visų brangių susirinkusių žmonių akivaizdoj prie stalo. O taip tai - negi ten jį ir vežiot degantį ar tuoj pat vos įžiebtą skubėt pūst. Kažkap man tai taip galvojasi. Man kažkaip nėra jokios būtinybės visų su santuoka susijusių tradicijų pult bažnyčioj įgyvendint.


Zinokite, as jums si karta labai netgi pritariu clap_1.gif
Viskam turi buti sava vieta ir savas laikas. Manau seimos zidinys tai yra toks seimyninis grazus dalykas, tai kaip sakoma - ji gal ir reiktu atlikti tarpe tu mylinciu ir seimos zmoiniu.
Atsakyti
Svekutes visos busimos ir buvusios svociutes biggrin.gif as jau po visko, pirsliavom 2011 08 13 diena, bet dar niekaip neatsigaunam.. tik dabar radau laiko prisesti po vestuviu, vis darbai darbai...
oj net nezinau nuo ko pradeti...
ne veltui 13 diena buvo verysad.gif
isleidau 2 pamergeles darytis sukuosenas, o po 10 min skambina, kad padanga joms nuleido. schmoll.gif na wa, galvoju jau prasidejo blink.gif na jos ten susitvarke seip ne taip, ejau as darytis sukuosena, tai elektra buvo dingusi... kazkas baisaus...
na nieko padare sukuosena, padare makiaza, jau ir taip velavau 15min pas jauniki, tai dar pas jauniki laukem tetos kol atvaziuos, tai paskui ant smugio padarem jaunikio islydejima nes jau ir taip velavom pas jaunaja puse valandos... verysad.gif kol atvaziavom gavosi valanda...nes dar iki jos kelione 45 min kelio....
pas jaunaja vel-skaitau zodzius tai dar klausia ar kas moka jaunosios teveliui kaklaraisti uzrist doh.gif paskui paklydo rutu vainikelis, reikejo ir ten skubintis, nes jau i baznycia velavom...
baznycia grazu-berniukas ir mergaite mete ziedlapius, tai vos neapsiverkiau koks grozis buvo biggrin.gif ceremonija viskas liuks-isenant is baznycios metem ziedlapius, tai paskui kunigas liepe nuo laiptu juos susirinkti, doh.gif tai visos paneles klupodamos su nagais graziausiais rinkom tuos s..... ziedlapius... visai nuotaika buvo dingusi verysad.gif zaksas ir gerai pavyko, visi atsipalaidavome gamtoje, oras buvo pasaka thumbup.gif bet po keliu h skambina muzikantas ir pranesa kad jo masina "uzluzo" doh.gif tai gamtoj dar teko parasitrinti h ar net 2 kol jis davaziuos iki tos sodybos ir susiruos. doh.gif pradejo kaip tik lyti... nenoriu net prisisminti... gryztam i sodyba o ten muzika garsiausiai tevai laukia su duona ir druska, net blyn tas "musikantas" nesugebejo patyldinti jos ,kol tevai sake zodzius, as ten jau net nesikisau, nes daresi bardelis... verysad.gif
jau antra karta pirsliaujant nesiseka man su muzikantais, ne vestuvems jis skirtas buvo, taip kad pacios suprantast kas ten daresi... ir persizegnojau paskui prie draugu, kad daugiau nieks nesugalvotu ateinancius 10 metu kviesti i tokias pareigas, nes nezinau kada atsigausiu ... bet iki siol negirdet jokiu nusiskundimu, visiems labai patiko, noretu dar karta pakartoti, visi patenkinti, tai ka jus norit, sitiek buvau prisiruosus ir VISKA VISKA isnaudojau,...o pirmose vestuvese puse dar ir prizu parsinesiau... na niekada negali zinoti kaip bus...
na wa, cia tik trumpai, kai visai jau atsigausiu dar papaisysiu...
tai wa, tokie mano ispudziai (sorriukas jei padariau klaidu)
Atsakyti