Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(spolka @ 2011 08 24, 22:09)
Sveikutes , as vis negaliu palikti sio puslapio tip idomu kaip sekasi, 

Aš irgi biggrin.gif Šiąnakt net sapnavau, kad atvažiavus į vestuves (kaip svetė, ne svočia), pristoja piršlys, kad būčiau jo svočia. O man isterija - nieko nepasiruošusi, jokių žaidimų, tai puoliau ieškot teniso kamuoliukų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labarytis 4u.gif
Liko tik 2 žingsneliai iki vestuvių....Vienok smagu, kad jau tuoj tuoj ta ilgai laukta ir planuota šventė ax.gif Nors, kas man tikrai nebūdinga, kažkur giliai giliai kirba nerimukas....Tiksliai žinau, kad tai nėra baimė....žmonių nebijau, esu greičiau kambarinė (t.y. prijaukinta), nei laukinė lotuliukas.gif Matyt tai baimė ko nors itin reikalingo namie nepalikti...Vistik nuo tos vietos, kur gyvenam iki šventės vietos tik kokių 200km.... ax.gif Na, svarbiausia vaikai ir piršlys...visa kitą (blogiausiu atveju) nupirkti galima rolleyes.gif

QUOTE(simoselis @ 2011 08 25, 08:58)


Simoseli, matau šiandien turite labai gražią šventę wub.gif Sveikinu oro_buckis.gif Iki Auksinių vestuvių šventės ne tiek daug ir beliko....tik 12,5 kartų tiek...... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 25 rugpjūčio 2011 - 09:20
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 25, 09:19)
Labarytis  4u.gif
Liko tik 2 žingsneliai iki vestuvių...
Simoseli, matau šiandien turite labai gražią šventę  wub.gif Sveikinu  oro_buckis.gif Iki Auksinių vestuvių šventės ne tiek daug ir beliko....tik 12,5 kartų tiek...... 4u.gif

Oi, tai nibidaug labai smile.gif Viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif namų darbus be priekaištų padarei, o jei ir pamirši ką, tai manau, puikiai išsisuksi iš padėties mirksiukas.gif
Jio, šventė dyyyyydelė - MB lūžęs po naktinės, o aš bent virtualiai šampaną su padrūžkėm geriu lotuliukas.gif Ačiū už linkėjimus 4u.gif Šiais laikais žmonės tiek negyvena, o kur jau čia auksinių sulaukt biggrin.gif
Atsakyti
Na, sekmes ir gero oro bei linksmos ir supratingos veseliotoju kompanijos si savaitgali pirsliauliancioms! 4u.gif Va sianfdien baigiau pdaryti gandro siuntinukui dezute, prie jo liko atspausdinti laiska ir sudeti daiktelius. Noreciau parodyt bet bijau kad mano nuotaka cia kazkur landzioja, taigi parodysiu po vestuviu blush2.gif . Nuo rugsejo pasiruosimo tempai truputi suletes, nes dirbti pradesiu, bet tikiuosi laiko uzteks. g.gif O svarbiausia apredus jau turiu abiem dienom lotuliukas.gif, tik batu dar reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimrusikas: 25 rugpjūčio 2011 - 18:51
sveikos,
na va pradejau jau ir as diziuosius darbus. rolleyes.gif imeciau i bendra musu pastuka savo pirma gamini pinigelius ispirkai. biggrin.gif manau visai neblogai gavosi. ax.gif Galit paziureti cia https://picasaweb.go...CPGd8_mTqJTNogE
Atsakyti
klausimėlis: svočiutės, kaip po paraliais jūs nuėmėte klijus nuo degtinės butelių? Mirkiau parą,etiketes nugramdžiau, o klijai.... matyt kaip pelenė iki ryto skusiu juos.... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(karameja @ 2011 08 25, 22:03)
sveikos,
na va pradejau jau ir as diziuosius darbus.  rolleyes.gif  imeciau i bendra musu pastuka savo pirma gamini pinigelius ispirkai.  biggrin.gif  manau visai neblogai gavosi. ax.gif  Galit paziureti cia https://picasaweb.go...CPGd8_mTqJTNogE

Sakykit o kaip jus atprintuosit tuos pinigelius po 100? turiu tokius pat ir niekaip nesumastau kaip juos atprintuoti, kad butu is abieju pusiu - bet be klijavimo. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Siek tiek idomiu ideju vestuvem. Gaila, kad jau as savo darba atidirbau, bet manau kazka galima panaudoti ax.gif pramogos sveciam per vestuves
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 08 25, 21:48)
Sakykit o kaip jus atprintuosit tuos pinigelius po 100? turiu tokius pat ir niekaip nesumastau kaip juos atprintuoti, kad butu is abieju pusiu - bet be klijavimo.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



tai cia tik seip sau sudejau. ant vienos puses atprintinsiu butent daukantas kur pavaizduotas o paskui apsuksiu lapa ir printinsiu kita puse ir gausis abi puses. mirksiukas.gif nezinau ar supratot. g.gif
Atsakyti
QUOTE(karameja @ 2011 08 25, 23:03)
sveikos,
na va pradejau jau ir as diziuosius darbus.  rolleyes.gif  imeciau i bendra musu pastuka savo pirma gamini pinigelius ispirkai.  biggrin.gif  manau visai neblogai gavosi. ax.gif  Galit paziureti cia https://picasaweb.go...CPGd8_mTqJTNogE


O man tai graziausias tas atvaizdas, kur atjaunejusi Zemaite thumbup.gif
Atsakyti
Labas, labas rytas, saule jau aukstai, ko gi jus ,svociutes, miegat taip ilgai? biggrin.gif ( kazkaip prisiminiau kaip mus muzikantai vienose vestuvese kele ryte) biggrin.gif

Man jau kazkaip i krauja iaugo ta mintis apie pirsliavima, nes vos tik pramerkus arba uzmerkus, arba netyciom nakti atmerkus akis pirmos mintys tik apie tai biggrin.gif

Ai gi skaiciau, kad jaunajam nakciai kazkas dovanojo kaklaraisti su sex pozom. Sakykit gal kuri matet, girdejot, kur toki dalyka gauti? O kas dovanojama tokiu atveju jaunajai? bigsmile.gif Jaunikis tipo, kad kaip zmogus atrodytu jei netyciom kas pasibelstu i duris, o jaunajai kas?
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 25, 22:52)
Siek tiek idomiu ideju vestuvem. Gaila, kad jau as savo darba atidirbau, bet manau kazka galima panaudoti ax.gif pramogos sveciam per vestuves


pas mane labai panasi mintis... ant virves kabos visu baliu je dalyvaujanciu poru vestuvines nyotraukos, dalykeliai primenantys vestuves... nuometas , dziovintos glytes ir pan. Priminimas visiems apie ju svente
Kuriu toki , kaip ir sveciams skirta kampeli, kur bus ka paziureti, parasyti, ir kad jau ten jie is peties kurybai atsiduotu, kol mes su pulku parvaziuosim smile.gif
Atsakyti