Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

dar viena mintis prie smulkiu dovaneliu vestuvems- tai uzdedamos,is porolono parselio,klauno nosys.. Jas radau baliomanijoj, kaina iki 2 lt.
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 22, 09:08)
Labas rytas suraitytas  friends.gif

baltai pavydžiu jūsų entuziazmo. Šaunuolė good.gif
QUOTE(karameja @ 2011 08 22, 11:06)
vis galvojau, kad darysiu pazadu torta su saldainiais, bet vis minit tuos cukraus gabaliukus. gal galima placiau? kazkurioj jau temoj raset, bet jau nepamenu. blush2.gif

su cukraus gabalėliais atvirkštinis variantas. Čia ne svečiams, o jauniesiems. Svečiai surašo palinkėjimus, kuriuos apvynioja aplink cukraus kubelį ir sudeda į stiklainiuką tarkim. Na idėja, kad jaunieji gerdami ryte arbatą, kavą galėtų pasisaldinti ir svečių palinkėjimais/mintim. Kažkas tokio smile.gif
O į tortą vietoj saldainių manau dar tiktų medaus tokie maži indukai su kokia linksma/miela etikete. Su mintim, kad po metų visi atskirai, bet tuo pačiu ir kartu prisimintumėm šią šventę ir atšvęstume pirmąsias metines smile.gif
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 22, 23:11)
Sveikutes, paskutiniu metu labai daug dirbu, pasiruosimas sustoje vietoje.
Noriu Jusu patarimo, nuomones. Vestuvese kuriose pirshliausiu, busima nuotaka ana savaite prarado kudikeli (buvo nescia), tai gal nereiketu vestuviu metu ;aishko gandrui, vaiko vardu, bei paieshkos vaiku kopustose?

Manau reikėtų pasitarti su jaunąją.. Aš tokioj situacijoj nemanau, kad norėčiau tokių juokelių kaip laiškas gandrui ir kopūstų plėšymas schmoll.gif Bet tarkimvardo rinkimus gal ir reikėtų suorganizuoti. Visgi siūlyčiau šią temą atsargiai aptarti su nuotaka.
Atsakyti
Labas svociutes biggrin.gif

Man vis neiseina is galvos ta ideja su varle lotuliukas.gif Tik galvoju kaip cia ja pateikti kiek kitaip... Vakar truputeli nemiga kankino, tai sumasciau, kad gal reiketu pradzioj jauniki nuteikti, kad jam reikes ja buciuoti, o veliau, pagal reakcija papokstauti, pasakant, kad sita varle simbolizuoja kitas paneles, ta prasme, kad visos kaip varles, pries jo isrinktaja, ir kad kai uzeis noras pasizvalgyti aplink, ziuredamas i kiekviena svetima, prisimintu sia varle. Nezinau ar aiskiai surasiau... ax.gif

Dar gi, labai patiko nuoroda su priesaikom ir zodziais apie meile. Tai butu gera misle sveciams : Kas sukure priesaikos zodzius? Ats: Motina Terese. Manau ne visi tai zino smile.gif Zodzius apie meile manau pritaikysiu kaip tosta, kai gryzus pristatineji kur buvom, ka veikem ir pan, ta prasme, tostas uz meile biggrin.gif Arba sventes eigoje.. Cia dar pamastysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 23 rugpjūčio 2011 - 10:59
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 22, 22:09)
Kadangi nemoku as cia tu nuotrauku mazesniu ideti,



ooo tu buteliu grozis blink.gif
kaip cia padaryta, kas dare? gal galit paslaptim pasidalint
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2011 08 22, 23:21)
Tikiuosi ir as kad nereikes vainiku deginti ir stalu issipirkineti.  doh.gif
O jusu darbeliai bitemaja1 thumbup.gif
tikra bitemaja  mirksiukas.gif  thumbup.gif



na, dekui uz pagyrimus, stengiausi ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 23, 00:11)
Sveikutes, paskutiniu metu labai daug dirbu, pasiruosimas sustoje vietoje.
Noriu Jusu patarimo, nuomones. Vestuvese kuriose pirshliausiu, busima nuotaka ana savaite prarado kudikeli (buvo nescia), tai gal nereiketu vestuviu metu ;aishko gandrui, vaiko vardu, bei paieshkos vaiku kopustose?



na, pritarciau tai minciai, kadgeriausia tuos niuansus aptarti su nuotaka. Vistik, manau, kad gal ne visi sveciai zino apie si nemalonu ivyki ir vistik kalbu, turiu omenyje ir palinkejimu, apie seimos pagausejima bus sunku isvengti
Papildyta:
QUOTE(lauricka @ 2011 08 23, 13:39)
ooo tu buteliu grozis  blink.gif
kaip cia padaryta, kas dare? gal galit paslaptim pasidalint



Pati viska dariau, cia jau karstu kliju ir dazu improvizacijos, puosiama gyvais ir ne tik augalais. Jau prtie namu baigiu visus krumus apskaibiot biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms wub.gif

QUOTE(Kulke @ 2011 08 23, 10:58)
Man vis neiseina is galvos ta ideja su varle  lotuliukas.gif  Tik galvoju kaip cia ja pateikti kiek kitaip...  Vakar truputeli nemiga kankino, tai sumasciau, kad gal reiketu pradzioj jauniki nuteikti, kad jam reikes ja buciuoti, o veliau, pagal reakcija papokstauti, pasakant, kad sita varle simbolizuoja kitas paneles, ta prasme, kad visos kaip varles, pries jo isrinktaja, ir kad kai uzeis noras pasizvalgyti aplink, ziuredamas i kiekviena svetima, prisimintu sia varle. Nezinau ar aiskiai surasiau... ax.gif



Pagailo jaunojo????? lotuliukas.gif Anas lai į Prancūziją nevažiuoja, nes tada ojojoj kiek aliejuje plaukiojančių česnako kvapo "panelių" šlaunelių prisižiūrėti galėtų.....
hihihi.gif O beje jų skonis tikrai primena vištieną lotuliukas.gif
O aš atsipūčiau...Kažkaip dabar vienintelis klausimas, kaip reprezentatyviai visus savo 65kg gyvo svorio, vestuvių metu pateikti..... ax.gif Olialia pupytės iš manęs nei kirpėja, nei visažistė turbūt nepadarys.....Mažu su fotografe reikia tartis, kad dalimis mane fotografuotų...ir tik gražiąsias vietas blush2.gif
Dabar rimtai.....Dėl prarasto angelėlio, tai irgi tik galėčiau paporinti visoms jau rašiusioms, kad būtinai reiktų šiuo itin skausmingu bei opiu klausimu pasikalbėti su nuotaka....
Kas liečia alkoholio vartojimą iki CMB ar Bažnyčios.....Nesu kategoriška šiuo klausimu...Pati esu iš tų, kurioms durnumo ir negėrus užtenka...Tačiau sakyti, kad "nu nu nu jaunimėlis, nei lašo burnon, kol jaunųjų neapvesdinom" nesiryžčiau...Turbūt su amžium ateina (o kartais ir neateina), gebėjimas atsipalaiduoti, geriant H2O. Reziumuojant - Viskam yra saikas....
Na, šio savaitgalio svočiutės, ar džiaugiatės sinoptikų prognozėmis???? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 23, 15:07)

Pagailo jaunojo????? lotuliukas.gif

*Na, šio savaitgalio svočiutės, ar džiaugiatės sinoptikų prognozėmis???? mirksiukas.gif
**Kas liečia alkoholio vartojimą iki CMB ar Bažnyčios..... Reziumuojant - Viskam yra saikas....

Nei tai gaila, nei negaila, tik bijau, kad paciai gali tekti ta varle buciuoti. Ideja labai gera, tik va reikia ja kazkaip visiems tinkamai apeiti biggrin.gif

*Musu si savaitgali mergvakaris laukia, tai oru prognozem labai dziaugiuosi. O mano jaunoji uzsiciklinusi , kad rugsejo 17 d, per vestuves lis doh.gif

** drinks_cheers.gif

Puse scenarijaus jau daugmaz turiu susideliojusi thumbup.gif Plusu toliau biggrin.gif

Dar gi, mano jaunoji nestuke.gif ir nori rutu vainikelio biggrin.gif Man kazkaip tai visai ne i tema... g.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kuri radote internete gražų plakatą, kurį būtų galima panaudoti daran "ieškomas jaunikis"?..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 23, 14:07)
Turbūt su amžium ateina (o kartais ir neateina), gebėjimas atsipalaiduoti, geriant H2O. Reziumuojant - Viskam yra saikas....
Na, šio savaitgalio svočiutės, ar džiaugiatės sinoptikų prognozėmis???? mirksiukas.gif

Požiūrio klausimas. O kam "atsipailaidnėt" iki priesaikos? Juk rimtas žingsnis. Niekas netrukdys po jos. Į pokalbį dėl darbo tai neini paprastai paėmęs. Ar čia mažiau svarbu? Nu negražu man kai bažnyčion sueina "atsipalaidavę". Ir prasmės per tiltus nešiojimo, kai laikas dar iki bažnyčios logikos nematau. Ta prasme pačios tradicijos prasmės nebesimato. Kad nešu žmoną. Nes tada ta bažnyčia kaip ir nieko dėl santuokos nebereiškia, tik šiaip kažkam, kažkokia papildoma stotelė... Kiek žmonių tiek nuomonių, bet man kažkaip svarbu, kad būtų ne tik smagu ir įvairu, bet ir kažkokią prasmę išlaikyt.
Atsakyti
Labarytis mirksiukas.gif
Wau koks rytas.....vasaros pabaigoje pažeme besidriekiantys rūkai mane žavi wub.gif Ech, smagu būtų, jei tokie orai bent jau iki kitos savaitės išsilaikytų...Vaje, savanaudė...Aišku, visiems veseliojantiems - tai ir iki naujųjų metų lotuliukas.gif

QUOTE(Dagilis @ 2011 08 23, 21:14)
Požiūrio klausimas. O kam "atsipailaidnėt" iki priesaikos? Juk rimtas žingsnis. Niekas netrukdys po jos. Į pokalbį dėl darbo tai neini paprastai paėmęs. Ar čia mažiau svarbu?  Nu negražu man kai bažnyčion sueina "atsipalaidavę". Ir prasmės per tiltus nešiojimo, kai laikas dar iki bažnyčios logikos nematau. Ta prasme pačios tradicijos prasmės nebesimato. Kad nešu žmoną. Nes tada ta bažnyčia kaip ir nieko dėl santuokos nebereiškia, tik šiaip kažkam, kažkokia papildoma stotelė... Kiek žmonių tiek nuomonių, bet man kažkaip svarbu, kad būtų ne tik smagu ir įvairu, bet ir kažkokią prasmę išlaikyt.


Na, šiuo klausimu galima diskutuoti iki negalėjimo...ypač atkreipiant dėmsesį į tai, jog pagonims krikščionybė buvo "dovanota" tiek dėl politinių, tiek dėl kitų faktorių....Esu nepraktikuojanti katalikė ir turiu Dievą ne kažkokioje konkrečioje vietoje (turiu omenyje bažnyčią), o savo širdyje....Taigi, kiekvienam savo. Gerbiu Jūsų požiūrį, bet ne tik bažnyčia formuoja mūsų elgseną bei sąmoningumą. Bet kuriuo atveju, aš už gražią šventę be girtų šlitinėjimo, pykčių ar muštynių.... friends.gif Turbūt tai tikrai nėra ta vieta, kurioj reikėtų šiuo klausimu plačiai diskutuoti..... ax.gif

Zylute1, nežinau ar mano gražus, bet tokį turiu...Persiųsiu mirksiukas.gif

Kulke, šaunuolė 4u.gif Darbas žmogų puošia mirksiukas.gif O dėl rūtų vainikėlio, gal dar bandyk jaunąją atkalbėti...jei nepavyks, tai ir tiek to...juk ne Tamsta rūtų vainikėlį segėsi, ar ne? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 24 rugpjūčio 2011 - 07:08
QUOTE(Kulke @ 2011 08 23, 15:49)
Dar gi, mano jaunoji  nestuke.gif  ir nori rutu vainikelio  biggrin.gif  Man kazkaip tai visai ne i tema... g.gif


Pas mane scenarijuje - rūtų vainikėlis - jaunystės simbolis, (o ne nekaltybės). Tai tada nieko čia tokio, kad ir nėštukė ax.gif
Atsakyti
sugrizau ir as trumpai, gal turit zodzius balandziam? ka daryt su taupykle kuria jaunieji nupirko suneliui ir nori prasiusti surinkti pinigeliu nzn ale pirmam kokiam daigtui? kaip ja graziai pristatyt ? savaitgalio oru prognozes tai thumbup.gif

pradzioj nieko mano jaunieji daug nenorejo o dabar sia savaite kai jau vestuves ant nosies (jau si savaitgali) prigalvojo kad ir to ir to reikia tai daba naktim nemiegu dirbu isijuosus ir nera cia kada uzsukt tik pribegu paskaitau ka plepat o atsakyt ner kada doh.gif

gal dar kuri uzdavinejo klausimus jaunajam su datom ale ka jos reiskia? (zadu daryt per islydejima)? kokias tas datas davet atspet?
jaunosios gimimo, ju vaikelio gimimo, auksiniu vestuviu, ir uosvienes gimimo sugalvojau dar kokio vieno reiktu plyzzzzz hepl blush2.gif

sios temutes aktyviausia turbut martynos mama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti