Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(armeda @ 2011 08 21, 17:29)
o jus pabandykit ten nueiti kur ant maikuciu deda visokius uzrasus - as norejau daryti - pas mus provincijoj yra firma viena kuri tai daro - norejau kad padarytu uzrasa ir  1-2 penklines is simfonijos - tai sake kainuotu apie 30lt - 40lt.  g.gif


Aciu uz ideja, pabandysiu iki akropolio nulekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diode @ 2011 08 22, 18:48)
Aciu uz ideja, pabandysiu iki akropolio nulekti smile.gif

Akropolyje daug nulups $, pasidomekit kiek jie ima uz 1kv cm - nes pas mus uz toki skaiciuoja 0.04 cnt - ir tai sake gausis apie 30 - 40lt - drauge daresi maikute - tai jai uzrasas kainavo jei neklystu apie 10lt - o akropolyje jie labai daug uzsizviegia. g.gif
Atsakyti
Na, vakar si bei ta papsakojau, tai dabar dar kazkiek fotkiu parodau (jeigu cia iseis ikelti) smile.gif [attachmentid=215782]
Atsakyti
Sveikos,
Prisiduodu gyva po šeštadienio. Tiesa, kojų dviejų pirštų nejaučiu unsure.gif (jau darosi biški neramu) bet šiaip tai normaliai. Noriu miego. Kitą dieną papasakosiu kas labiausiai pasiteisino.
Šeimos biudžeto nedariau su centais, nes pamiršau pasiimti iš namų biggrin.gif. Tai prieš balių paprašiau vienos giminaitės paruoštų nesudėtingų matematinių užduočių (pvz. 2+2x2 ir pan), kas daugiau kartų teisingai atsakė, tas ir valdys biudžetą, įteikiau kiaulę taupyklę.
Atsakyti
Kadangi nemoku as cia tu nuotrauku mazesniu ideti, tai tiesiog imetu nuoroda,dar parodymui sio bei to, cia rasite ir sarza-sveinimu knyga ax.gif
Siaip tai dar noreciau padekoti visoms uz idejas ir siaip tai as begalo dziaugiuosi kad man dar nei karto neprireike nei stalo issipirkineti, nei vainikeliu deginti, vis pataikom buti netradiciniais liudininkais. Visiems vis juokais sakau, jeigu karsit mano vyra tai tikrai nebusiu svocia ax.gif

Nuotraukytes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitemaja1: 22 rugpjūčio 2011 - 21:11
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 22, 22:09)
Kadangi nemoku as cia tu nuotrauku mazesniu ideti, tai tiesiog imetu nuoroda,dar parodymui sio bei to, cia rasite ir sarza-sveinimu knyga ax.gif
Siaip tai dar noreciau padekoti visoms uz idejas ir siaip tai as begalo dziaugiuosi kad man dar nei karto neprireike nei stalo issipirkineti, nei vainikeliu deginti, vis pataikom buti netradiciniais liudininkais. Visiems vis juokais sakau, jeigu karsit mano vyra tai tikrai nebusiu svocia ax.gif

Nuotraukytes

Tikiuosi ir as kad nereikes vainiku deginti ir stalu issipirkineti. doh.gif
O jusu darbeliai bitemaja1 thumbup.gif
tikra bitemaja mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 22 rugpjūčio 2011 - 21:26
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 22, 15:50)
jei tikėti bobučių prietarais - negalima kviesti nėščios moters į piršlienes....... nesiseks ...  g.gif
aš besilaukdama nėjau.....  unsure.gif

Nėščia moteris yra palaiminta moteris, mažiau jūs į prietarus dėmesį kreipkit. Man net labai gražu jei į santuoką palydi jau besilaukianti, kaip geras pavyzdys. biggrin.gif Vienintelė su sveiku protu nesipykstanti priežastis atsisakyti mano supratimu tik sveikatos (na arba piniginės) pasaugojimas. Čia jau nuo programos "apkrovos" ir individualios sveikatos būklės priklauso. O prietaringumas - paika ir iš tiesų "tamsiai bobutiška". ;]
Atsakyti
sveikos, ir as busiu pirsliene, rugsejo 24d ir sausio 7d

labai noreciau gauti prisijungima pie piursliu pasto gmaile, truksta man zaidimu...

ir aplamai vestuves bus lenku- rusu, kitos rusu-lietuviu. patirties jokios!
Atsakyti
Sveikutes, paskutiniu metu labai daug dirbu, pasiruosimas sustoje vietoje.
Noriu Jusu patarimo, nuomones. Vestuvese kuriose pirshliausiu, busima nuotaka ana savaite prarado kudikeli (buvo nescia), tai gal nereiketu vestuviu metu ;aishko gandrui, vaiko vardu, bei paieshkos vaiku kopustose?
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 22, 23:11)
Sveikutes, paskutiniu metu labai daug dirbu, pasiruosimas sustoje vietoje.
Noriu Jusu patarimo, nuomones. Vestuvese kuriose pirshliausiu, busima nuotaka ana savaite prarado kudikeli (buvo nescia), tai gal nereiketu vestuviu metu ;aishko gandrui, vaiko vardu, bei paieshkos vaiku kopustose?

As manau, kad tikrai reiketu atsisakyt, kad nedraskyt ir taip zmogui skaudamos zaizdos..Pati panasu dalyka pergyvenau tai zinau kaip tai skaudu..
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 22, 22:11)
Sveikutes, paskutiniu metu labai daug dirbu, pasiruosimas sustoje vietoje.
Noriu Jusu patarimo, nuomones. Vestuvese kuriose pirshliausiu, busima nuotaka ana savaite prarado kudikeli (buvo nescia), tai gal nereiketu vestuviu metu ;aishko gandrui, vaiko vardu, bei paieshkos vaiku kopustose?

o aš manyčiau reiktų pasitarti su būsima nuotaka. O tai gali gautis maždaug "praradai, tai ir nebelinkėsim"... Kitai, jei bus sąmoningai vengiama tos temos, lygiai taip pat gali kilti įtampa, ypač jei vaikučių ateity nori. Žmogus žmogui nelygu. Vis tik eidamas į santuoką vis tiek planuoji vaikučius. Tik jei reikia, gal kaip nors subtiliau padaryti. Bet apskritai labai sunku įsivaizduoti organizuotas vestuves be šitos temos. Juk šeima, tai visi. Ir būsimi vaikai. O nėščia ką - ji tą laišką jau seniai parašius, kaip tik jos nebereikia mokyt juos rašyt. tongue.gif Žodžiu siūlyčiau žiurėt į individualią situaciją. Bet nepaversi gi vestuvių, ypač jei nori su kažkokiomis tradicijomis, kažkokiu beformiu gedulingu pasisėdėjimu. Prarado, tai jau vaikų nebelinkėt ir kaip ten tų "vaisingų metų"?... Hei, taigi šeimą kuria, o ne tik pavardę keičia... Aš vis tik būčiau už, tik už labiau pragalvotą ir kažkiek pakalbėjus su būsima nuotaka apie vaikų temos lietimą. Bet bent subtiliai, na bent truputį manau reiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 22 rugpjūčio 2011 - 22:35
QUOTE(spolka @ 2011 08 22, 07:28)
Sveikos atidirbau ir as jau, dabar galiu papasakoti, kaip sekesi.


Vis tik pasakysiu...vienas dalykas man tame negražus - t.y. pagal išvardintus "tauriuosius gėrimus" panašu, kad į CMB ėjo blaivūs, o bažnyčion jau bisk "pašilę". Aš planuodama iki visų oficialių priesaikų, žaidimų su alkoholiu vengčiau. Ir tiltus jau po visko dėčiau. Gal jum ir nieko, bet man vat tas momentas nelabai... Bet čia jau kaip kam turbūt...
Atsakyti