Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(karameja @ 2011 08 19, 23:48)
o blogu savybiu neraso? g.gif

Na taip rašo ir blogas.. Aš net nebuvau skaičiusi šitų žodžių, tik beskaitydama temas radau ir išsisaugojau, kad nereikėtų vėl ieškot. Dar nedariau tų akmenėlių, tai ir negalvojau jokių žodžių
Atsakyti
Sveikos,
labai reikia patarimo.
Jau turim beveik oficialų kvietimą į piršlius, bet bėda ta, kad tuo metu kai vyks vestuvės, jei viskas bus pagal mūsų su vyru planus, aš būsiu kokiam 5mėnesį nėščia huh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Na ir ką dabar daryt? Kadangi tai tik planai, tai nesu tikra ar jie 100 proc.išsipildys. O jei išsipildys? Ar kas nors matė nėščią svočią? laugh.gif Ar toks dalykas iš principo normaliai atrodo?
Niekaip neapsisprendžiu ar čia iš karto atsisakyti, ar sutikti ir žiūrėt kaip čia bus. Kadangi vestuvės man labai artimo žmogaus, labai nesinorėtų nei nuvilti, nei pavesti.
Kaip jums atrodo šita situacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2011 08 20, 15:20)
Sveikos,
labai reikia patarimo.
Jau turim beveik oficialų kvietimą į piršlius, bet bėda ta, kad tuo metu kai vyks vestuvės, jei viskas bus pagal mūsų su vyru planus, aš būsiu kokiam 5mėnesį nėščia huh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Na ir ką dabar daryt? Kadangi tai tik planai, tai nesu tikra ar jie 100 proc.išsipildys. O jei išsipildys? Ar kas nors matė nėščią svočią? laugh.gif Ar toks dalykas iš principo normaliai atrodo?
Niekaip neapsisprendžiu ar čia iš karto atsisakyti, ar sutikti ir žiūrėt kaip čia bus. Kadangi vestuvės man labai artimo žmogaus, labai nesinorėtų nei nuvilti, nei pavesti.
Kaip jums atrodo šita situacija? g.gif


Svarbiausia, kad pati jaustumeis gerai ir kad jaunieji nebūtų prieš ( nes svočia ne tik pastovėt turi ir gražiai pašnekėt 4u.gif o neštumas visgi įpareigoja pasisaugoti ir t.t.)
Atsakyti
kaip matau senuju svociukiu nera tik kartais apsilanko (as taip pat mirksiukas.gif ) tai matau kad turit keleta klausimeliu i kuriuos galeciau pabandyt atsakyt - isreikst savo nuomone: keletas puslapiu atgal buvo klausimas del apelsinu apvyniojimo lipnia juosta tai as juos vyniojau placia juosta mazdaug 10-15 ratu ir butinai gerai apspaudziau kad geriau apliptu rolleyes.gif del nagu tai ne viena nesiskunde nes esme buvo kuo greiciau atlupt tai ir nagais ir dantimis nes pradzia geriausiai pagauna kai prakanda turbut.

dar vienas klausimelis del geles plaukuose mano plaukai visiskai nepaklusta kirpejai sugeria visa chemija nes labai mazai gauna tai beveik nieko neimanoma padaryt ji man pasiule segtis gele. kuo labai dziaugiausi paskui. beje ieskodama geles suzinojau kad dabar ju bumas perka kai pasele panos tai nemanau kad bus labai senamadiska mirksiukas.gif .

tiesa jei reiketu kokios nuomones ar kazko panasaus greiciau butu rasyt i az nes i foruma ne kasdien teuzsuku blush2.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu lobyna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
liudininkausim rugsejo 2 diena - bijau ne tas zodis - visdelto pirmas kartas. O ir kalbeti pries didele zmoniu minia bijau doh.gif nezinau kaip cia reikes prasisukti. Aisku ta minia ... gal 20 zmoniu bet vistiek doh.gif
Baltai pavydziu Martynosmamai jos optimizmo, ideju, drasos ir linksmumo - super thumbup.gif
O as skaitau visa skaitau - delioju delioju mintis - ir vistiek galas dar oi kaip tooooli - bet as busiu kaip studente - viskas paskutine nakti. lotuliukas.gif

Merginos noreciau paklausti gal kas nors mokat padaryti sampano etiketes su jaunuju foto?
Atsakyti
ej.. pasimečiau doh.gif
kada jaunieji šokdina tėvelius? Po jaunųjų valso ir piršlių polkos? Ar po šeimos židinio ir padėkos tėveliams? g.gif
Ir kaip manot kada geriau daryt tylos minutę už mirusį tėvelį? Ar kažkur pačioje pradžioje įterpti tik susėdus prie stalo ar kažkur po šeimos židinio reikėtų pagerbti?
Niekaip nesusidėliojų šitų vietų
Atsakyti
sveikos svociutes,

jau kuris laikas skaitineju jusu temute ir semiuosi patirties smile.gif
As taip pat ruosiuosi svociausti rugsejo pradzioje, tad laiko pasiruosimams visai nedaug.
Norejau paklausti tu, kas daretes, ar zinote kur galima pasidaryti: labai patiko mintis apie meiles simfonija, tik gal galit kuri pasufleruoti kaip visa ta grozi perkeliat ant paklodes? gal kuri is SM tuo uzsiima, ar kokia firma ta daro?

Nekantriai lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diode @ 2011 08 21, 17:31)
sveikos svociutes,

jau kuris laikas skaitineju jusu temute ir semiuosi patirties smile.gif
As taip pat ruosiuosi svociausti rugsejo pradzioje, tad laiko pasiruosimams visai nedaug.
Norejau paklausti tu, kas daretes, ar zinote kur galima pasidaryti: labai patiko mintis apie meiles simfonija, tik gal galit kuri pasufleruoti kaip visa ta grozi perkeliat ant paklodes? gal kuri is SM tuo uzsiima, ar kokia firma ta daro?

Nekantriai lauksiu atsakymo smile.gif

o jus pabandykit ten nueiti kur ant maikuciu deda visokius uzrasus - as norejau daryti - pas mus provincijoj yra firma viena kuri tai daro - norejau kad padarytu uzrasa ir 1-2 penklines is simfonijos - tai sake kainuotu apie 30lt - 40lt. g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal zinote kur Kaune butu galima isigyti cukraus kubeliu, kad jie butu popiereliuose ivynioti? Neipakuotu yra visose parduotuvese, bet ipakuotu niekur nerandu.
Taip pat gal galetume etikete ant medaus stiklainiuko pasidalinti ir simfonijos natomis smile.gif
Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2011 08 21, 18:51)
Sveikos,

Gal zinote kur Kaune butu galima isigyti cukraus kubeliu, kad jie butu popiereliuose ivynioti?

Nezinau kokius ( su popereliais ar ne), bet belebele Kaune parduoda cukraus kubelius.Pasiteiraukit jos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras svociutes,

Na, mes su vyru si savaitgali jau "atidirbome" liuidininkais. Speju darbo diena truko kokias 13 valandu. Vestuves buvo visiskai netradicines. Siaip labai grazi pati sutuoktuviu ceremonija: lauke, po berzeliu, salia upelio, misko fone thumbup.gif
Kas del oro, tai tiesa sakant negaliu skustis, sakyciau, kad oras mums buvo palankus, paciu reikiamiuasiu metu (sokiams ir kuriant lauža) lietus nustojo lyti. Viskas vyko lauke, palapinej, bet nesulijo, nesusalom.
Kas del atrakciju, tai tiesa sakant daug ka reikejo koreguoti vietoj, nes pati publika buvo ganetinai pasyvi, jaunimo isvis mazai buvo, o ir siaip publika savo pasyvumu kartais vare i nevilti, na, bet kazkaip su viskuo susitvarkem.
Visiem siaip ispudi padare mano butaforiniis tortas, prizai(puosti buteliai, jaunuju sokoladas...) (veliau imesiu ir foto gal i pastuka)
Dar viena ispudinga dovana ir tikrai toks neiprastas ir puosnus akcentas tai buvo sarzas, kuri dovanojom jauniesiem. Ji pateikem kaip sveikinimu knyga, tikrai ispudi tiek sveciams, tiek jauniesiems padare thumbup.gif Sakyciau, tikrai geriau nei ta pati palinkejimu knyga, cia mano nuomone mirksiukas.gif Tik cia vel tie sveciai, tokie pasyvus buvo su tais sveikinimu rasymais (tai vienas graziai rasyti nemoka, kitas nezino, trecias dar nesugalvojo... doh.gif ) Na, bet mes su vyru pagalvojom, kad is savo puses tai padarem viska, tikrai pasistengem,o jie tegul masto. Ai, bet yra kaip yra.
Siaip tai dariau ta momenta ir su gintaro dulkme, bet net nezinau, kaip cia pasakyti apie ta efekta g.gif vyras ramino, kad viskas gerai, bet speju, kad efektas galejo buti ir geresnis unsure.gif Efekto, kokio tikejausi man nepadare. Vienu momentu atrode, kad efektas kazkoks kai meti i zarijas, kitu momentu - nieko arba metant i ugni. Nezinau...gal dar sita technika ivaldyti reikia g.gif Aisku, veliau visi juokavom, kad matomai tie linkejimai, kurie buvo is sirdies pasakyti, tai ir sukele didesne liepsna, o kitiems matyt kazko pritruko biggrin.gif
Kas del zaidimu, tai padarem sokiu desimtuka, jaunieji gruduose ieskojo centu, buvo keli aukcijonai, viename aukcione "parduoti" seni jaunuju daiktai "relikvijos", o kitame buvo "parduotas" daiktas, uz seniausia moneta, jaunikio teatras...dar kazko nepamenu...Gal prisiminsiu kai pailsesiu 4u.gif
Tiesa sakant tai labai pavargau, nes teko is Alytaus vaziuoti i Utena, jau 11 val. turejom buti pas jaunuosiu, dar ejau i kirpykla, tai padjomas buvo pries 6, na ir nuo 11 visa diena kazkos vyksmas, judesys, tai siek tiek gal ir isvargino blush2.gif
Gal kai issimiegosiu ir viska suvirskinsiu galesiu kazka daugiau pridurti 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 21, 22:21)
Labas vakaras svociutes,

Na, mes su vyru si savaitgali jau "atidirbome"

Labas vakarėlis smile.gif
Sveikinimai atidirbus clap.gif
Labai smagu, kad dalinatės savo įspūdžiais 4u.gif Mums tik lengviau ruoštis, žinant kas pavyko/nelabai pavyko ir kas patiko/nepatiko.
Laukiam nuotraukyčių bigsmile.gif Aš pati dar tik scenarijų dėliojuos, bet jau reiks pradėt ir kažką apčiuopiamą gaminti. O kuo daugiau pvz pasižiūriu, tai ir minčių daugiau kyla ir įkvėpimas ateina biggrin.gif
Atsakyti