Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Kulke @ 2011 08 19, 13:47)
Sekmes ir Jums (nedekokit)  biggrin.gif

As vat siandien jau savo garderoba susirinkau, pasimatavau, papuosalus prisiderinau, tik dar sukuosena reikia susirasti patinkancia  smile.gif  Norisi kokio kuodo ant sono gal...  Pagalvojau, kad puostes gal visai ant rankos noreciau ( kaip apyrankes)  g.gif  Butu labai patogu, nenumesciau, nepamesciau  smile.gif
Jus tikras ideju fabrikas  biggrin.gif  Kazkodel manau, kad su jusu pajegumu ir fantazija, cia dar nepabaiga  biggrin.gif

Jei jaunikis tures buciuoti varle, tai jaunajai, kaip Eglei zalciu karalienei, atneskit zalti  lotuliukas.gif Sakykit viskas, senmerges ne tik tave, bet ir jauniki uzkerejo. Tik nieku gyvu siu dvieju gyviu kartu nesuleiskit, nes varle taps zalcio auka...


Ir aš tokia idėją jauniesiems davai, kad arba man kažką ant rankos, kad nepamirščiau kur pasidėjus, o ir tampyti visur nereiktų....Arba tada jau nieko...Pati savo rožę atlapan prilipdžiau....

Na, o dėl idėjų...Smagu, kad patiko....Dar visą savaitę scenarijui šlifuoti turiu...Nors....man patinka ir improvizuoti...Kažkaip jaučiu, kad eilinį kartą, kiek ten visko parašyta, tai jau tikrai neskaitysiu, o labiau savais žodžiais sakysiu....Tada žymiai jaukiau ir be aplinkinių įtampos gaunasi..... ax.gif

Žaltys????? rolleyes.gif Gal neeeeeee....Pas mus ir taip moteriškas gyvatynas bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 19 rugpjūčio 2011 - 13:57
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 14:56)
Ir aš tokia idėją jauniesiems davai, kad arba man kažką ant rankos, kad nepamirščiau kur pasidėjus, o ir tampyti visur nereiktų....Arba tada jau nieko...Pati savo rožę atlapan prilipdžiau....

Na, o dėl idėjų...Smagu, kad patiko....Dar visą savaitę scenarijui šlifuoti turiu...Nors....man patinka ir improvizuoti...Kažkaip jaučiu, kad eilinį kartą, kiek ten visko parašyta, tai jau tikrai neskaitysiu, o labiau savais žodžiais sakysiu....Tada žymiai jaukiau ir be aplinkinių įtampos gaunasi..... ax.gif

Žaltys????? rolleyes.gif Gal neeeeeee....Pas mus ir taip moteriškas gyvatynas bus  ax.gif

As tai dar mastau apie gele plaukuose, bet kazkaip senoviskai gali atrodyti... Carine svociute tokia buciau lotuliukas.gif

Dar gi as pagalvojau, kad jaunikio neistiktu sokas ( gal jis paniskai bijo varliu), gal jus kokia butaforine varlyte raskit biggrin.gif As turiu tokia keramikine grazia varlyte, tai jei pasinaudociau jusu ideja, tai gal ja imciau, su gyva nerizikuociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 19, 14:01)
As tai dar mastau apie gele plaukuose, bet kazkaip senoviskai gali atrodyti... Carine svociute tokia buciau  lotuliukas.gif

Dar gi as pagalvojau, kad jaunikio neistiktu sokas ( gal jis paniskai bijo varliu), gal jus kokia butaforine varlyte raskit  biggrin.gif  As turiu tokia keramikine grazia varlyte, tai jei pasinaudociau jusu ideja, tai gal ja imciau, su gyva nerizikuociau  biggrin.gif


Na jau ne....viso kaifo nelieka....Butaforine kaip kiekvienas pabučiuoti galėtų.....O čia gyva...o jei dar žalia ir žvilganti hihihi.gif Aš įsivaizduoju, kad fotografui kadrai tai nerealūs turėtų gautis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 15:06)
Na jau ne....viso kaifo nelieka....Butaforine kaip kiekvienas pabučiuoti galėtų.....O čia gyva...o jei dar žalia ir žvilganti  hihihi.gif Aš įsivaizduoju, kad fotografui kadrai tai nerealūs turėtų gautis  lotuliukas.gif

Net siurpas eina bandant isivaizduoti visa tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 19, 14:08)
Net siurpas eina bandant isivaizduoti visa tai  biggrin.gif


Ir ko tik dėl meilės nepadarysi.....ir to nepadarysi, ir ano.... cool.gif
Atsakyti
Gerą dieną 4u.gif


Aš kiekvieną dieną besiruošdama vestuvėms dėkojau D.., kad toks forumas ir Jūs esat biggrin.gif Ryt laukia mudviejų su vyru išbandymas...gaila,kad orus nekokius žada...kaip jau ir viskas suruošta, smulkmenėlės supirktos.Iškart po vestuvių pažadu pasidalinti savo scenarijumi (toks mini variantas, tinkantis,kai abu jaunieji iš vienų namų išeina).

Na ką, gero savaitgalio visoms, ir ypatingai šaunaus savaitgalio svočioms ir liudininkėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrencija @ 2011 08 19, 14:30)
Ryt laukia mudviejų su vyru išbandymas...gaila,kad orus nekokius žada...kaip jau ir viskas suruošta, smulkmenėlės supirktos.


Sėkmės wub.gif Viskas pavyks...svarbu - tikėti savimi ir piršliu.... friends.gif Net jei iškiltų kažkokių problemų, nesureikšminkit jų...paverskit juokais...patys mažiau susinervinsit ir aplinkiniai mažiau stresuos.
Laikau kumščius už gerą orą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 14:39)
Na, dėl žirgų jau rašiau...Jaunieji sušoks jaunųjų valsą, po to piršlys polką su ragučiais...Tada pamergės dainuos 69 danguje dainą supermergaitės....O tada.....Visi 4 pabroliukai (nuo mažiausio ligi didžiausio) įjos ant žirgų į salę, rankose kardus laikydami (kardai - tie, kur muilo burbulai juos supilti - paskui mažiams laimės bus). Sustos, žirgus nužvengins (ausį paspaudus, jie gana garsiai žvengia...na tik vienas pridusęs pasitaikė). Užgros Ruslanos (ukrainietės Eurovizijos laimėtojos) daina "Wild dances". Jinai tokia ugninga ir užkrečianti. Pabroliukai trečdalį dainos šoks šokį su kardais, o tada jau piršlys visus svečius šokiui pajungs...Tokia tai idėja.... ax.gif Čia vietoj jau įprasto pabrolių Gulbių ežero ar Sirtakio....


Nu jau ideja kokia superine!!! thumbup.gif

Medalis jums uz tokia ismone!
Atsakyti
Sveikos merginos.
gal kuri netingetu parasyti kokius zodzius rasot ant akmenuku kur prie tilto metami
"meiles receptas".

ir dar klausimas kaip su tuo smeliu kur supila i viena inda skirtingu spalvu. kada juos pila ir ka jus sakot? ir kur to spalvoto smelio nusipirkti. galvoju supilt i didele taure ir tada ant virsaus sudetu akmenukus kuriuos pasiliks. galvoju gal visai gerai butu?kaip manot?
Atsakyti
O kur perkat tuos tekstilinius markerius, kur meilės simfoniją ar panašiai piešiat? Ir kaži kas geriau ar tokie markeriai ar kokie nors tekstiliniai dažai? Pasidalinkit su manim, ne visai prie meno biggrin.gif Tokių daiktų nesu pirkusi. Ir kiek maždaug kaštuoja tas gėris? smile.gif

karameja žodžiai ant akmenėlių. Išsisaugojau kažkurios svočiutės įkeltus, tai pasikartosiu: Vaikai, jausmai, pagarba, pinigai, švelnumas, pasitikėjimas, gerumo, įspūdžių, energijos, originalumo, draugystės, pilnatvės, polėkio, meilės, juoko, įkvėpimo, akimirkų, sėkmės, tikėjimo, tvirtybės, pasitikėjimo, veržlumo, ramybės, netikėtumų, sveikatos, vilties, laiko, nuotykių, išminties, troškimų, išdaigų, draugų, drąsos, patrauklumo, , aukso puodo, šypsenos, juoko, atradimų, fantazijos, svajonių, stebuklo, džiaugsmo, pinigų, kantrybės, laimės, pokštų anūkų, senatvės, aistros, santarvės, ištikimybė,
Atsakyti


karameja žodžiai ant akmenėlių. Išsisaugojau kažkurios svočiutės įkeltus, tai pasikartosiu: Vaikai, jausmai, pagarba, pinigai, švelnumas, pasitikėjimas, gerumo, įspūdžių, energijos, originalumo, draugystės, pilnatvės, polėkio, meilės, juoko, įkvėpimo, akimirkų, sėkmės, tikėjimo, tvirtybės, pasitikėjimo, veržlumo, ramybės, netikėtumų, sveikatos, vilties, laiko, nuotykių, išminties, troškimų, išdaigų, draugų, drąsos, patrauklumo, , aukso puodo, šypsenos, juoko, atradimų, fantazijos, svajonių, stebuklo, džiaugsmo, pinigų, kantrybės, laimės, pokštų anūkų, senatvės, aistros, santarvės, ištikimybė,
[/quote]


o blogu savybiu neraso? g.gif
Atsakyti
merginos dar klausimas. ax.gif
kada ir kam yra skirtas vestuvinis medus su instrukcija? g.gif kada jis iteikiamas?

scenarijus jau visiskai i gala, tik liko smulkmenos ir tada jau kibsiu i darbus su inventorium. lotuliukas.gif greitai viskuo pasidalinsiu su jumis. nes laikas jau mane spaudzia. viska libdziau is jusu sedevru. 4u.gif ka as be jusu buciau darius.... 4u.gif
Atsakyti