Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(sany @ 2011 08 18, 13:38)
Laba diena, išmaniosios svočiutės ir joms pritariamčios.

Reikalinga nuomonė kaip su veseliotoju laikraščiu-žurnalu pasielgti kokiu metu jis teikiamas , dalijamas svečiams?

Ačiū

Beje super  Martynosmama turi optimizmo ir toliau tokių postu kad eiga vyksta visuomet sklandžiai tik reikia sugebėt vietoj ir laiku prisitaikyt prie jos  4u.gif


Aš pasirūpinsiu, kad laikraštuką svečiai gautų tik susirinkę į šventimo vietą, kol dar mūsų nebus.
Svočiausiu vieno vakaro vestuvėje, todėl dalybos antrą dieną atpuola.

beja, buvau Utenoje graviruoti spynelių ir taurių.
Vardai ir data ant dviejų spynelių ir dviejų taurių kainavo 30 Lt. (čia prie turgaus, juvelyras Saulius). Apie juvelyrą buvo kalbėta, kad piktokas, tačiau man pasisekė - buvo truputį įkalęs, tačiau pakilios nuotaikos, tai mums linksmai plepant išgraviravo viską iš kart..... pasidalino savo įspūdžiai grojant vestuvėse.... lotuliukas.gif Man patiko jo raštas. Gražus. Tiek pas mane naujienų..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 18 rugpjūčio 2011 - 18:05
Gal galite pasidalinti keleta išmonių kaip jaunikį išbandyt atvykus pas jaunąją:

Mano idėjos:
Plakatas ant durų "Ieškomas jaunikis" juokinga nuotrauka
Tuomet pradarius duris:
a) Išsirenkamas vienas iš siūlo galų ir bandoma eiti ten, kur veda siūlas. Vienas siūlas į virtuvę, kurioje sėdi netikra "jaunoji", kitas - į vonios kambarį ir užsibaigti pririštu keliaraiščiu(ar negerai čia galvoju kas turi jį paduot blush2.gif nuimt tai žinau blush2.gif ). Dar kitas veda į jaunosios kambarį. Siųlai skirtingų spalvų, storesni ir viniodamas ant špūlės turi sakyt pačius gražiausius žodžius kad prisikviesti jaunąją ir pamaloninti mamą!
cool.gif Jaunajam užrišamos akys - jis čiupinėja pamergių/jaunosios rankas ir turi atspėti, kuri yra jo išrinktoji./ar geriau bučiuoja tik svo ir pasako kuri buvo jo?
c) reikia dar vieno.........
prašau rolleyes.gif
Atsakyti
Na mano pasiruosimas vyksta letai. blush2.gif Laiko dar turime nemazai. pirmiausia susideliojau scenariju, perziurejau keleta vestuviniu filmuku, tuo paciu ir savu vestuviu, pasisemiau truputi ir is ten ideju. Su jaunaja aptarem ko jie noretu. Pasidariau du sarasus: "pirkiniu sarasas" ir "Darbu sarasas" Po truputi perku smulkmeneles. Daug niekuciu pati zadu padaryti. Sunkiausia, kad vestuves vyks rusu kalba, tai visus diplomus pazymejimus reikia isversti. Beje, idomu ar parduodamos taures po 2 vnt, nes kol kas radau tik po 4 vnt(na gal blogai ieskojau g.gif ) zadu jas apnerti, nes jaunoji uzsimine kad butent tokios jai labai grazios. Muzikantams pasakyta jau kad pirsliai ruosiasi, sake "ok", scenariju jiems pries savaite galima nusiusti arba ta pacia diena kai jau svest atvaziuosim parodyt. Na ir zinoma ne ka mazesnis darbas - suneliui aukle surasti, tai jau 2 variantus turim, nors vestuves gruodzio 31 d. Tai zodziu tiek siai dienai. Anyta is manes juokiasi, kad kaip kokiam egzaminui ruosiuosi biggrin.gif . Na nesinori bele kaip atbut o kiek imanoma geriau.
Atsakyti
Man startas šeštadienį. Orus žada neypač tinkamus vestuvės, ale ką darysi.
Atrodo pasidariau viską ką planau, nors gali būti, kad rytoj dar ką nors prisiminsiu ar sugalvosiu biggrin.gif.
Kol kas jaučiuosi ramiai, bet rytoj tai nzn kaip bus unsure.gif . Dar kelių smulkmenų neturiu savo garberobui, tikiuosi po darbo rasti.

Sėkmės kitoms šio savaitgalio svočiutėsm, užeisiu čia kitą sav.
Iki 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(sany @ 2011 08 18, 19:46)
Gal galite pasidalinti keleta išmonių kaip jaunikį išbandyt atvykus pas jaunąją:

Mano idėjos:
Plakatas ant durų "Ieškomas jaunikis" juokinga nuotrauka
Tuomet pradarius duris:
a) Išsirenkamas vienas iš siūlo galų ir bandoma eiti ten, kur veda siūlas. Vienas siūlas  į virtuvę, kurioje sėdi netikra "jaunoji", kitas - į vonios kambarį ir užsibaigti pririštu keliaraiščiu(ar negerai čia galvoju kas turi jį paduot  blush2.gif  nuimt tai žinau blush2.gif ). Dar kitas veda į jaunosios kambarį. Siųlai skirtingų spalvų, storesni ir viniodamas ant špūlės turi sakyt pačius gražiausius žodžius kad prisikviesti jaunąją ir pamaloninti mamą!
cool.gif Jaunajam užrišamos akys - jis čiupinėja pamergių/jaunosios rankas ir turi atspėti, kuri yra jo išrinktoji./ar geriau bučiuoja tik svo ir pasako kuri buvo jo?
c) reikia dar vieno.........
prašau  rolleyes.gif


As kai pirsliavau pries du men dariau taip: daviau nupiesta zemelapi ir kastuva jaunikiui, pagal zemelapi turejo rasti tris punktus: iskasti stiklaini su raktais uzkasta lauke, toliau ant duru buvo spyna su trim zodziais ir is ju turejo sakini sudeliot, ir paskutiniam punkte is rastu raktu rasti tinkama ir atrakinti spyna.
Dabar kai pirsliausiu (jau kita sestadieni doh.gif ) darysiu su gerimais, ir isvardinsiu kelis skaicius o jaunikis tures pasakyti su kuo tai siejasi (pvz. 19, pasipirso vasario 19d ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(mimrusikas @ 2011 08 18, 20:58)
Na mano pasiruosimas vyksta letai.  blush2.gif Laiko dar turime nemazai. pirmiausia susideliojau scenariju, perziurejau keleta vestuviniu filmuku, tuo paciu ir savu vestuviu, pasisemiau truputi ir is ten ideju. Su jaunaja aptarem ko jie noretu. Pasidariau du sarasus: "pirkiniu sarasas" ir "Darbu sarasas" Po truputi perku smulkmeneles. Daug niekuciu pati zadu padaryti. Sunkiausia, kad vestuves vyks rusu kalba, tai visus diplomus pazymejimus reikia isversti. Beje, idomu ar parduodamos taures po 2 vnt, nes kol kas radau tik po 4 vnt(na gal blogai ieskojau  g.gif ) zadu jas apnerti, nes jaunoji uzsimine kad butent tokios jai labai grazios. Muzikantams pasakyta jau kad pirsliai ruosiasi, sake "ok", scenariju jiems pries savaite galima nusiusti arba ta pacia diena kai jau svest atvaziuosim parodyt. Na ir zinoma ne ka mazesnis darbas - suneliui aukle surasti, tai jau 2 variantus turim, nors vestuves gruodzio 31 d. Tai zodziu tiek siai dienai. Anyta is manes juokiasi, kad kaip kokiam egzaminui ruosiuosi  biggrin.gif . Na nesinori bele kaip atbut o kiek imanoma geriau.


As zinau, kad po viena taure parduoda Bohemoje, Zanoje ir Thomas Philips
Atsakyti
Labas rytas drinks_cheers.gif
Pagaliau atėjo PENKTADIENIS yahoo.gif
Šio savaitgalio svočioms sėkmės ir gero oro...Ale vistik skėtukus tai prigriebkit mirksiukas.gif

Mes sugalvojom, kad pas jaunąją atvažiavus, pirmiausia ant buto durų užklijuosim plakatą "Ieškomas jaunikis" - Apdovanojimas 100 000 000 pažadų.... Galvoju, jei turėsiu laiko, tai būtinai tas pėdutes padarysiu. Tik, kadangi visas veiksmas vyks daugiabučio namo 5 aukšte, tai juokiausi, kad geriausius bruožus apibūdinančias pėdutes dėsim ant pirmojo ir ant paskutiniojo laiptelio...Lai turėklais šliaužia...Čia aišku juokauju ax.gif O tada matuosim batelį. Mūsų laikas gana ribotas, tad ilgų ieškojimų ir spėjimų idėjos atsisakėm....

Taures mes pirkom 6vnt. komplektą. Įteiksim vestuvių metu dvi, o likusias su visa dėžute atiduosim jiems iškart po vestuvių...

O aš nuo vakar vakaro esu davolna davolna....Pagaliau radau trūkstamus 2 žirgus....Nepatikėsit, tik 9 aplankytoje parduotuvėje doh.gif Jau viltis buvo nutolusi maždaug iki Šiaurės ašigalio. Ir, kaip dažniausiai būna, "ant durniaus" nuvažiavom į Naujininkų Maximą. Maniškis liko laukti mašinoj... Aš kaip gazelė (na gerai, beveik kaip gazelė) užlėkiau į esantį antrame aukšte žaislų skyrių. Prie pliušinių žaislų aš juodbėrių žirgų neradau.... verysad.gif Einu, kažkokia moteriškaitė mergaičių papuošalus blizgučius apžiūrinėja. Dabar dėkavoju pati sau už savo cekavumą...Žvilgt, o ten apatinėj lentynoj už metalinės dėžės guli......4 žirgai.....Ech.....džiaugsmo pusė kelnių iškart....Taigi reikėjo patikrinti ar jie žvengia...Tai kaip užžvengė mano du žirgeliai duetu, tai pusę antro aukšto pirkėjų iškart atsisuko....O vaizdelis toks - stovi moteriškė beveik kaip šokiuose "kam virš 30-ties", laiko rankose du arkliukus, o šypsena tai nuo ausies iki ausies. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sumokėjusi lekiu dokumentinį nudžiuginti. Turėjau idėja "nujoti" link mašinos....Na gal ir gerai, kad nejojau....Pakeliui link mašinos, viena pažystama kaip tik į parduotuvės aikštelę įsukinėjo...Na ji žino, kad lengvai trenkta esu, bet kad tiek, turbūt nesitikėtų lotuliukas.gif

Taigi, pristatau - nuo vakar pagausėjęs žirgynas thumbup.gif
user posted image

O tai - 20ml likerio buteliukai (pirkti Lenkijoje). Skirta žaidimo laimėtojams.
user posted image

Dar vienas prizas žaidimo laimėtojams...Nerealūs briedžiai (užrašų knygelės/lapeliai).
user posted image

Ir pabaigai - apdovanojimas seselei už gerai vykdytas pareigas tongue.gif
user posted image

Stalo komendantai dovanų gaus 1litro butelius.....Na žinot tuos, kur pienui laikyti...tokius išpieštus su karvytėmis. Idėja tokia, kad, jei jau sugebėjo stipriuosius gėrimus pilstyti, tai sugebės apsieiti ir su tokiais butelaičiais...
Gero penktadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 08 18, 19:04)
- buvo truputį įkalęs


jo drinks_cheers.gif
ir kai pridaviau taures , ir kai atsiemiau , buvo toks pat linksmas ir iraudes lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, tik ką su piršliu pasitardami jaunosios atpažinimo ceremoniją modifikavom.....Ant durų priklijuotą skelbimą paliksim. bet....Atvažiuoja jaunasis, piršyls ir pabroliukai jaunosios atsiimti, o piršlienė laiptinėje ant laiptų sėdi susnervinus visa....Ir maždaug pareiškia - košmaras tragedija - vestuvių nebus....Aišku klausimas "Kodėl?". Atsakymas: "Visos Kėdainių senmergės, sužinojusios, kad Ramunei taip pasisekė, pasitelkė juodąją magiją ir pavertė jaunąją Varle karaliene....Iš už nugaros ištraukių trilitrinį su gyva varle jame (varlių gauti šiuo metu laiku ne problema lotuliukas.gif ). Na ką, pasiūlymas - varlę bučiuoti....Iškart mano piršliui parūpo, ką sakysiu, jei jaunasis sutiks varlę bučiuoti....Jokių problemų....."Bučinys buvo toooooks galingas, kad vietoj vienos jo išrinktosios - iškart 4 mergelės atvirto". Taigi, jaunasis turi pasakyti bent 3 pačius geriausius savo išrinktosios būdo bruožus. Be abejo, visos mergelės ir gražiausios, ir mylimiausios ir kitokios -iausios. Taigi, klausimas ar turi jaunamartės kokį daiktą. Tada jau einam batelio matuoti.
Variantas, jei varlės nebučiuoja.....Susirenka šmutkes, o aš lieku ant laiptų kito jaunojo laukti lotuliukas.gif Aišku, juokauju...Taigi, tada duodu 3 užduotis (klausimus). Pirmasis jaunosios gimimo data (zaprasta), antrasis - anytos gimimo data (čia blogiausiu atveju piršlys padės, nes uošvenė tai ta pati mirksiukas.gif ) ir trečias, pats lengviausias - banko kortelės PIN kodas..... ax.gif Šito ans tikrai neišduos.....tada pasiūlysiu rinktis iš tų mergelių, ką turim....bet aišku, be garantijos, kad tarp jų bus jo išrinktoji...tada, gražiausi žodžiai ir batelio matavimas...
Kaip jums tokia idėja? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 08:33)

super thumbup.gif , o dabar papasakok ka su tais zirgais veiksi smile.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 14:27)

Kaip jums tokia idėja? rolleyes.gif

Fainai sugalvojai biggrin.gif , jau matau vaizdeli- issipusciusia svocia su trilitriniu ant laiptu sedincia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2011 08 19, 13:33)
super  thumbup.gif , o dabar papasakok ka su tais zirgais veiksi  smile.gif ?


Na, dėl žirgų jau rašiau...Jaunieji sušoks jaunųjų valsą, po to piršlys polką su ragučiais...Tada pamergės dainuos 69 danguje dainą supermergaitės....O tada.....Visi 4 pabroliukai (nuo mažiausio ligi didžiausio) įjos ant žirgų į salę, rankose kardus laikydami (kardai - tie, kur muilo burbulai juos supilti - paskui mažiams laimės bus). Sustos, žirgus nužvengins (ausį paspaudus, jie gana garsiai žvengia...na tik vienas pridusęs pasitaikė). Užgros Ruslanos (ukrainietės Eurovizijos laimėtojos) daina "Wild dances". Jinai tokia ugninga ir užkrečianti. Pabroliukai trečdalį dainos šoks šokį su kardais, o tada jau piršlys visus svečius šokiui pajungs...Tokia tai idėja.... ax.gif Čia vietoj jau įprasto pabrolių Gulbių ežero ar Sirtakio....
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2011 08 18, 22:22)

Kol kas jaučiuosi ramiai, bet rytoj tai nzn kaip bus  unsure.gif . Dar kelių smulkmenų neturiu savo garberobui, tikiuosi po darbo rasti.



Sekmes ir Jums (nedekokit) biggrin.gif

As vat siandien jau savo garderoba susirinkau, pasimatavau, papuosalus prisiderinau, tik dar sukuosena reikia susirasti patinkancia smile.gif Norisi kokio kuodo ant sono gal... Pagalvojau, kad puostes gal visai ant rankos noreciau ( kaip apyrankes) g.gif Butu labai patogu, nenumesciau, nepamesciau smile.gif

QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 19, 14:27)
Na, tik ką su piršliu pasitardami jaunosios atpažinimo ceremoniją modifikavom.....Ant durų priklijuotą skelbimą paliksim. bet....Atvažiuoja jaunasis, piršyls ir pabroliukai jaunosios atsiimti, o piršlienė laiptinėje ant laiptų sėdi susnervinus visa....Ir maždaug pareiškia - košmaras tragedija - vestuvių nebus....Aišku klausimas "Kodėl?". Atsakymas: "Visos Kėdainių senmergės, sužinojusios, kad Ramunei taip pasisekė, pasitelkė juodąją magiją ir pavertė jaunąją Varle karaliene....Iš už nugaros ištraukių trilitrinį su gyva varle jame (varlių gauti šiuo metu laiku ne problema  lotuliukas.gif ). Na ką, pasiūlymas - varlę bučiuoti....Iškart mano piršliui parūpo, ką sakysiu, jei jaunasis sutiks varlę bučiuoti....Jokių problemų....."Bučinys buvo toooooks galingas, kad vietoj vienos jo išrinktosios - iškart 4 mergelės atvirto". Taigi, jaunasis turi pasakyti bent 3 pačius geriausius savo išrinktosios būdo bruožus. Be abejo, visos mergelės ir gražiausios, ir mylimiausios ir kitokios -iausios. Taigi, klausimas ar turi jaunamartės kokį daiktą. Tada jau einam batelio matuoti.
Variantas, jei varlės nebučiuoja.....Susirenka šmutkes, o aš lieku ant laiptų kito jaunojo laukti  lotuliukas.gif Aišku, juokauju...Taigi, tada duodu 3 užduotis (klausimus). Pirmasis jaunosios gimimo data (zaprasta), antrasis - anytos gimimo data (čia blogiausiu atveju piršlys padės, nes uošvenė tai ta pati  mirksiukas.gif ) ir trečias, pats lengviausias - banko kortelės PIN kodas..... ax.gif Šito ans tikrai neišduos.....tada pasiūlysiu rinktis iš tų mergelių, ką turim....bet aišku, be garantijos, kad tarp jų bus jo išrinktoji...tada, gražiausi žodžiai ir batelio matavimas...
Kaip jums tokia idėja? rolleyes.gif

Jus tikras ideju fabrikas biggrin.gif Kazkodel manau, kad su jusu pajegumu ir fantazija, cia dar nepabaiga biggrin.gif

Jei jaunikis tures buciuoti varle, tai jaunajai, kaip Eglei zalciu karalienei, atneskit zalti lotuliukas.gif Sakykit viskas, senmerges ne tik tave, bet ir jauniki uzkerejo. Tik nieku gyvu siu dvieju gyviu kartu nesuleiskit, nes varle taps zalcio auka...
Atsakyti