Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Oho kiek pripliurpet kol atostogavau thumbup.gif

Man vestuves kita savaitgali o as tik dabar laiko radau normaliai prisest pasiruosimui doh.gif

Vyra irgi idarbinau, nes viena niekaip nespesiu, pasidariau torta popierini. Noriu pasidaryti saldainius ideti i torto gabaliukus, gal galit kas nors maketa atsiusti, nes su senuoju slaptazodziu i pasta nepasijungiu.
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif
Kaip pasiruošimo darbai tęsiami?
O aš baisiai nusiminusi....Vakar pusę Vilniaus išmaišėm, o tik du arkliukus-žirgus gavom...Ir tai vienas toks pridusęs...vos vos žvengia... doh.gif doh.gif doh.gif
Jeigu negausiu, tai sakiau saviškiui, kad ant koto mausiu juodai baltai dryžuotas puskojines, prikimštas vatos ar paralono, siųsiu kutosus keteroje, sagas vietoj akių...ir du pabroliukai įjos ant namų gamybos zebrų....Juk nėra padėties be išeities....

QUOTE(pamaiva-22 @ 2011 08 17, 18:06)
Bet svočia.. Baisiai rimta 4u.gif 


O man kaip tik atvirkščiai atrodo...Krikštamotės pareigos - ypatingai rimtos ir atsakingos. O vat svočia....Liemenėlę su pakietinimais pasirinkai, suknelę su dekolte kuo didesne apsivilkai, kad kaip sakoma visas grožis prieš akis būtų. Saldainių kašiką į rankas. Liežuvį atpalaidavai ir vsio....
Tiesa, pažadu, kad savo scenarijų po vestuvių permesiu į svočių paštuką...Bet....Man kažkaip keista, kai žmonės galvoja, kad scenarijus - tai nepakeičiamas ir nepajudinamas dalykas....Nieko panašaus. Rimtoji dalis - taip...Maniškis dar bandė aiškinti, kad ans mintinai mokysis eilėraščius, bet po mano pasukioto ties smilkiniu piršto, tos idėjos atsisakė....Antra vertus, jei galvojama, kad viskas vyks išskirtinai tik pagal scenarijų (maždaug: "ša muzikantai, dabar mano scenarijuj parašyta, kad žaisim žaidimą tokį ir tokį...) - tai teks nusivilti....Mano manymu, vestuvės tai improvizacija. Ale "Kitas kampas". Kur rimta - paskaitai. Kur labai graudu - netyčia ir ašara išriedėti gali...nors...makiažo tai gaila būtų ax.gif O visa kita - svarbu turėti gaires, o tada.....Žodžiu vestuvių išvakarėse būtina repeticija pagal Kernagio dainos žodžius - geriems vyrams, geroj girioj, gerą girą, gera gerti.... tongue.gif O piršliui - šešios žąsys su šešiais žąsyčiais....Įvairiomis intonacijomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 18 rugpjūčio 2011 - 07:54
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 18, 08:34)
Labas rytas mirksiukas.gif
Kaip pasiruošimo darbai tęsiami?
O aš baisiai nusiminusi....Vakar pusę Vilniaus išmaišėm, o tik du arkliukus-žirgus gavom...Ir tai vienas toks pridusęs...vos vos žvengia... doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jeigu negausiu, tai sakiau saviškiui, kad ant koto mausiu juodai baltai dryžuotas puskojines, prikimštas vatos ar paralono, siųsiu kutosus keteroje, sagas vietoj akių...ir du pabroliukai įjos ant namų gamybos zebrų....Juk nėra padėties be išeities....
O man kaip tik atvirkščiai atrodo...Krikštamotės pareigos - ypatingai rimtos ir atsakingos. O vat svočia....Liemenėlę su pakietinimais pasirinkai, suknelę su dekolte kuo didesne apsivilkai, kad kaip sakoma visas grožis prieš akis būtų. Saldainių kašiką į rankas. Liežuvį atpalaidavai ir vsio....
Tiesa, pažadu, kad savo scenarijų po vestuvių permesiu į svočių paštuką...Bet....Man kažkaip keista, kai žmonės galvoja, kad scenarijus - tai nepakeičiamas ir nepajudinamas dalykas....Nieko panašaus. Rimtoji dalis - taip...Maniškis dar bandė aiškinti, kad ans mintinai mokysis eilėraščius, bet po mano pasukioto ties smilkiniu piršto, tos idėjos atsisakė....Antra vertus, jei galvojama, kad viskas vyks išskirtinai tik pagal scenarijų (maždaug: "ša muzikantai, dabar mano scenarijuj parašyta, kad žaisim žaidimą tokį ir tokį...) - tai teks nusivilti....Mano manymu, vestuvės tai improvizacija. Ale "Kitas kampas". Kur rimta - paskaitai. Kur labai graudu - netyčia ir ašara išriedėti gali...nors...makiažo tai gaila būtų  ax.gif O visa kita - svarbu turėti gaires, o tada.....Žodžiu vestuvių išvakarėse būtina repeticija pagal Kernagio dainos žodžius - geriems vyrams, geroj girioj, gerą girą, gera gerti.... tongue.gif O piršliui - šešios žąsys su šešiais žąsyčiais....Įvairiomis intonacijomis  lotuliukas.gif

bent jau kaune tai maciau tu zirgu "Tiger" parduotuveje. Gal ir kituose miestuose butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 17, 15:42)
Tiesa, dar skaiciau apie gintaro dulkes.. kam jos naudojamos? Kokia ju funkcija/tradicija? Kame esme? g.gif


Nuo seno buvo manoma, kad aukojant/deginant gintaro dulkes pildosi norai...
tiesiog toks senas ritualas, kai galvojami norai, linkejimai ir metamas ziupsnelis dulkiu i ugni, tiekiaia i dangu norai keliauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 08 18, 10:50)
Nuo seno buvo manoma, kad aukojant/deginant gintaro dulkes pildosi norai...
tiesiog toks senas ritualas, kai galvojami norai, linkejimai ir metamas ziupsnelis dulkiu i ugni, tiekiaia i dangu norai keliauja  smile.gif

Sitkaip... smile.gif Aciu smile.gif


Kaip tas pasiruosimas vyksta... rankiojuosi zodzius, idejas, skaitau scenarijus, bandau kazka sau pritaikyti, zaidimu visa galybe radau biggrin.gif Kartais beskaitydama ir pakikenu, kartais asara isspaudziu ir vis mastau, nu kaip cia bus, kaip reikes suvaldyti minia lotuliukas.gif
O dar jaunojo mociute, megeja su savom improvizacijom islysti, komentuoti kiekviena zodi doh.gif Tai jau matai ta vaizda, kai vidury vestuviu atsistos ir prades traukti senus paveikslus, pasakoti butas ir nebutas istorijas apie jaunaji, rodyti visokius piesinukus ir tai truks kokia gera valanda doh.gif
Dar labai neramina kokie bus muzikantai, nes kazkokius "pigiukus" pasieme g.gif Bet gal siuokart kaina neparodys kokybes.
Dar reikia pasisodinti jaunuosius ir isklausti ko jie nores, aisku pasiruosti reikes truputi daugiau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis @ 2011 08 17, 15:39)
Na pirmai pradžiai galiu pasidalinti idėja su šeimos židiniu. Kadangi žinau, kad tradiciniai židiniai maniškiams netiks, tai nusprendžiau sužaisti kitaip. Nupirkau kvadratinę žvakę su keturiais knatais. Kiekvienas iš tėvelių užsidegę plonas ilgas žvakeles uždegs kiekvienas po knatą. Gausis keturios liepsnos viename. Ta žvakė bus patalpinta į aukštą taurę (ji pakankamai didelė). Po to kiekvienas tėvelis į tą taurę pils po truputį gintaro dulkių ir linkės jaunai šeimai santarvės, laimės ir t.t.



Siūlyčiau geriau pagalvoti dar dėl šio varianto. Nes kaip supratau, planuojate, jog ši graži žvakė stovės gražioje taurėje ant gražios baltos staltiesės?

Tai kai mesite į ją gintaro dulkes, jos kaip ir sprogsta, paskleisdamos aplink pilkai/juodus dūmelius. Mes per mergvakarį mėtėm į laužą kieme, ir tai merginą, kuri stovėjo pavėjui apdūmijo.

O uždaroje patalpoje iš vis gali būti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 18, 08:34)
Labas rytas mirksiukas.gif
Kaip pasiruošimo darbai tęsiami?


Is tavo postu susidare toks ispudis kad esi valdinga mirksiukas.gif ir dar optimiste smile.gif
As irgi jau turiu apsimeciusi gaires kaip kas bus, dabar reikai atsirinkti esme, susirasyti ka reiks nusipirkti.
Tiesa, jei esam ne svotai, ne pirsliai, o liudininkai, kam priklauso pirkti seimos zidini - jauniesiems ar mums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioška: 18 rugpjūčio 2011 - 12:21
Laba diena, išmaniosios svočiutės ir joms pritariamčios.

Reikalinga nuomonė kaip su veseliotoju laikraščiu-žurnalu pasielgti kokiu metu jis teikiamas , dalijamas svečiams?

Ačiū

Beje super Martynosmama turi optimizmo ir toliau tokių postu kad eiga vyksta visuomet sklandžiai tik reikia sugebėt vietoj ir laiku prisitaikyt prie jos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sany: 18 rugpjūčio 2011 - 12:42
QUOTE(alioška @ 2011 08 18, 12:20)
Is tavo postu susidare toks ispudis kad esi  valdinga  mirksiukas.gif ir dar optimiste  smile.gif 


Dėl valdingumo, tai kaip čia pasakius lotuliukas.gif Valdingumas priklauso nuo šalia esančių žmonių... Iš tikrųjų, esu valdinga proto ribose....Priešingu atveju seniai pati "prisidavusi" į Vasaros g. 5 (žmonių su "savotišku būdu" sanatorija)būčiau lotuliukas.gif Optimistė? Taip wub.gif

O dėl Šeimos židinio, tai paprastai jį perka tėvai. Bet matyt tiek nuo krašto, tiek nuo susitarimo tai priklauso. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giedre_giee @ 2011 08 18, 08:52)
bent jau kaune tai maciau tu zirgu "Tiger" parduotuveje. Gal ir kituose miestuose butu smile.gif


Ačiū už info thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sany @ 2011 08 18, 12:38)

Reikalinga nuomonė kaip su veseliotoju laikraščiu-žurnalu pasielgti kokiu metu jis teikiamas , dalijamas svečiams?




Pas mus šventė vyks šeštadienį ir sekmadienį iki 12val. Planuoju, kad laikraštį paštininkas atneš sekmadienį ryte. Šeštadieniui ir taip veiklos per akis rolleyes.gif O čia žmonėms su skaudančiom galvom bus kaip tik į spalvotus paveikslėlius pažiūrinėti... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 18, 11:44)

Pas mus šventė vyks šeštadienį ir sekmadienį iki 12val. Planuoju, kad laikraštį paštininkas atneš sekmadienį ryte. Šeštadieniui ir taip veiklos per akis  rolleyes.gif O čia žmonėms su skaudančiom galvom bus kaip tik į spalvotus paveikslėlius pažiūrinėti... cool.gif


o gal galima konkrečiau tas paštininkas tai piršlelis ar randate kur nors?
bet man tuomet nesueina galai kokiu velniu aš tame žurnale nurodau veseliotoju taisykles blush2.gif ai bus kaip jau bus dalinsim irgi sekmadienį tik dar kaip neišmanau. Mes ne piršliai tik "liūdininkai" bet taip entuziastingai sukurkiau žurnalą apie jaunuosius
Atsakyti
Dar dalinuosi vienu geru daiktu, ištrauktu iš praėjusių vestuvių skrynelės. Prieš tai vykusiose vestuvėse retas kuris svečias neišbandė savo galimybių...Šį plakatą (bei dar porą su visokiais anekdotais, patarimais ir linksmais paveikslėliais) aš kabinau prie Alaus stalo mirksiukas.gif

Taigi, išbandykit ir pačios 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(sany @ 2011 08 18, 13:00)
o gal galima konkrečiau tas paštininkas tai piršlelis ar randate kur nors?


Mes paprašėm vieno svečių PAKŠTININKU pabūti. Užmaukšlinom beretę, parišom dryžuotą šaliką. Tas įvežė spaudos ryšulėlį ir visiems padalino. Dar keletą telegramų paruošę buvom...Tai ir tas perskaitė. Bet šįkart telegramų nedarysim...
Iš esmės, tai aišku galima tuos laikraštukus ir šeštadienį atiduoti. Tik kažkaip sunkiai tikisi, kad kažkas iniciatyviai juos skaitytų....Na nebent ten kokių superspalvotų ar įmantriai egzotiškų nuotraukų rastų flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2011 08 18, 13:07)

Tai kai mesite į ją gintaro dulkes, jos kaip ir sprogsta, paskleisdamos aplink pilkai/juodus dūmelius. O uždaroje patalpoje iš vis gali būti...  g.gif


aga, del to mes ir mesim lauke i zidini drinks_cheers.gif
Atsakyti