Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 15:32)
O tai piršlys nepadeda? rolleyes.gif
Maniškis tai niurzga, cypia, kriuksi ir kitokius garsus leidžia....ale dirba  lotuliukas.gif Gal kartais labiau trukdo, nei padeda....ale juk vyrui svarbu, kad jo žodis paskutinis būtų.....Gerai, kad aš motera nekonfliktiška....na pamanykit - pabumbu kokių 20 minučių ir tada jau darom kaip aš noriu....elementaru   nail.gif

Musu atveju tai as pati viska susiorganizuosiu, geriausia pagalba is pirslelio - nesimaisyti, ir aciu jam uz tai. Na nebent kokiais rankdarbiais galeciau vakare uzimti g.gif koki pazadu torta palankstyti , arba man detales iskarpyti g.gif
Beje, ka galima dar deti i ta torta be saldainiu? Pazada ir..? Ir koks popierius tinkamiausias tam tortui? Gal koks kietesnis?


Tiesa, dar skaiciau apie gintaro dulkes.. kam jos naudojamos? Kokia ju funkcija/tradicija? Kame esme? g.gif


Dar gi, pasidalinkite receptais , kaip neapsizliumti isleidziant jaunuosius is namu? Arba gal kas kokia humoristine kalba turit tarkim jaunikio isleidimui is namu? Nes jie tokie prie bajerio visi, pas nuotaka tai jau reikes kazka rimciau sneketi.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 17 rugpjūčio 2011 - 14:44
QUOTE(spolka @ 2011 08 17, 14:29)
Neberandu zodziu kokius reikai sakyti iteikiant skarele, kocela, tarka ir spastus, gal kuri kur užmatet


Aš žodžių neturiu....
Planuojam, kad jaunajam įteiksim statybininko šalmą bei privataus namo brėžinį (su mintim, kad artimiausio penkmečio planuose, jam reiktų namą pastatyti). O jaunajai pradžioj galvojau, kad skarelę rišim ir samtį įteiksim....Dabar tos minties atsisakiau...Jaunajai įteiksim.....Playboy zuikučio ausytes. Mintis - kad kartu gyvendami jau buities rūpesčius kaip ir pasidalinę yra. Dabar svarbiausia, bent iki Auksinių vestuvių užtikrinti reguliarius romantiškus vakarus su lyriniais nukrypimais tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulke @ 2011 08 17, 14:42)
Dar gi, pasidalinkite receptais , kaip neapsizliumti isleidziant jaunuosius is namu? Arba gal kas kokia humoristine kalba turit tarkim jaunikio isleidimui is namu? Nes jie tokie prie bajerio visi, pas nuotaka tai jau reikes kazka rimciau sneketi.. g.gif


Na, pas mus jaunąjį iš namų piršlys atlydės....Ten jis ir pasigraudenti galės... ax.gif Kažkaip scenarijuje pas mus visi tie palydėjimai gana rimti....
Vat ir man kaskart Puntukas gerklės sustoja, kai aš pirmąjį tostą už tėvelius skaitau scenarijuje....Kadangi jaunoji yra mano sesuo, tai tėvai kaip ir bendri...Tai matyt labai asmeniškai tai priimu...Ir žodžių prasmė visai kitais skamba....Na dar sriūbauju ir židinį uždegant žodžius skaitydama...Ale tokiais atvejais nepablevyzgosi...
O su Šeimos židiniu mes planuojam daryti taip...Pirmiausiai nusivešim jį, kad kunigas ceremonijos metu tą židinį pašventintų. Artėjant link vidurnakčio (planuose apie 23:15), jaunųjų sūnus eis pirmas nešinas židiniu (nenumatytu atveju, tai atliks mūsų jaunėlė, t.y. jaunųjų krikštadukrė). Už jo - visi tėveliai su degančiom 4 žvakėm. Aš skaitysiu už širdies griebiančius žodžius. Židinį pastatysim priešais jaunuosius ir tėveliai visi kartu uždegs šios naujai susikūrusios šeimos židinį, atiduodami naujai sukurtai šeimai dalelę savo gerumo, tvirtybės, kantrybės ir supratingumo. Turėtų būti gražu ir prasminga....
Jei tai ne pagal krikščionių tradicijas, persiprašau...esu nepraktikuojanti katalikė ax.gif Man svarbu - pati proceso idėja ir prasmė..... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 17 rugpjūčio 2011 - 14:51
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 15:32)
O tai piršlys nepadeda? rolleyes.gif
Maniškis tai niurzga, cypia, kriuksi ir kitokius garsus leidžia....ale dirba  lotuliukas.gif Gal kartais labiau trukdo, nei padeda....ale juk vyrui svarbu, kad jo žodis paskutinis būtų.....Gerai, kad aš motera nekonfliktiška....na pamanykit - pabumbu kokių 20 minučių ir tada jau darom kaip aš noriu....elementaru  nail.gif

lotuliukas.gif tikrai elementaru
Na man dar pirmiausia reik susipildyt sąrašus "reikia padaryti" ir "reikia nupirkti". va tada imsimės rimtesnio darbo. Dabar vyras įvaldė patariamajį balsą, aš sakau idėjas, o jis sako 'taip', 'ne' arba 'nu nežinauuuu' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2011 08 17, 15:02)
lotuliukas.gif tikrai elementaru
Na man dar pirmiausia reik susipildyt sąrašus "reikia padaryti" ir "reikia nupirkti". va tada imsimės rimtesnio darbo. Dabar vyras įvaldė patariamajį balsą, aš sakau idėjas, o jis sako 'taip', 'ne' arba 'nu nežinauuuu'  biggrin.gif


Šitas patarimas nerealiausias lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 16:02)

Na, pas mus jaunąjį iš namų piršlys atlydės....Ten jis ir pasigraudenti galės... ax.gif Kažkaip scenarijuje pas mus visi tie palydėjimai gana rimti....
Vat ir man kaskart Puntukas gerklės sustoja, kai aš pirmąjį tostą už tėvelius skaitau scenarijuje....Kadangi jaunoji yra mano sesuo, tai tėvai kaip ir bendri...Tai matyt labai asmeniškai tai priimu...Ir žodžių prasmė visai kitais skamba....Na dar sriūbauju ir židinį uždegant žodžius skaitydama...Ale tokiais atvejais nepablevyzgosi...
O su Šeimos židiniu mes planuojam daryti taip...Pirmiausiai nusivešim jį, kad kunigas ceremonijos metu tą židinį pašventintų. Artėjant link vidurnakčio (planuose apie 23:15), jaunųjų sūnus eis pirmas nešinas židiniu (nenumatytu atveju, tai atliks mūsų jaunėlė, t.y. jaunųjų krikštadukrė). Už jo - visi tėveliai su degančiom 4 žvakėm. Aš skaitysiu už širdies griebiančius žodžius. Židinį pastatysim priešais jaunuosius ir tėveliai visi kartu uždegs šios naujai susikūrusios šeimos židinį, atiduodami naujai sukurtai šeimai dalelę savo gerumo, tvirtybės, kantrybės ir supratingumo. Turėtų būti gražu ir prasminga....
Jei tai ne pagal krikščionių tradicijas, persiprašau...esu nepraktikuojanti katalikė  ax.gif Man svarbu - pati proceso idėja ir prasmė..... rolleyes.gif

Viskas gerai, as turejau minty tik jaunikio isleidima humoristini, o toliau viskas kaip turi but biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 17, 15:12)
Viskas gerai, as turejau minty tik jaunikio isleidima humoristini, o toliau viskas kaip turi but  biggrin.gif


Tai galima priburti, kad maždaug - viskas, atsisveikink su asmeniniams poreikiams skirtomis lėšomis, nes jų prireiks žmonos špakliui...atsisveikink su siautulingais vakarais gurkšnojant alų ir žiūrint futbolą draugų kompanijoje, nes reiks: kambarius tvarkyti, maistą Maximoj kartu pirkti, šiukšles išnešinėti ir eibę kitų tai minutei itin svarbių darbų dirbti...Atsisveikink su galimybe išjungti mobilųjį telefoną, nes tai reikš, kad "tu kaip visi - pas kitas tuo metu lankeisi, todėl telefono nekėlei"...atsisveikink su mintim, kad vyro žodis paskutinis....Jis paskutinis prieš žmonos ištartą išvadą....
Ir dar daug kitų dalykų galima jam pažadėti ilgame vedybinio gyvenimo kelyje tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 17 rugpjūčio 2011 - 15:20
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 16:19)
Tai galima priburti, kad maždaug - viskas, atsisveikink su asmeniniams poreikiams skirtomis lėšomis, nes jų prireiks žmonos špakliui...atsisveikink su siautulingais vakarais gurkšnojant alų ir žiūrint futbolą draugų kompanijoje, nes reiks: kambarius tvarkyti, maistą Maximoj kartu pirkti, šiukšles išnešinėti ir eibę kitų tai minutei itin svarbių darbų dirbti...Atsisveikink su galimybe išjungti mobilųjį telefoną, nes tai reikš, kad "tu kaip visi - pas kitas tuo metu lankeisi, todėl telefono nekėlei"...atsisveikink su mintim, kad vyro žodis paskutinis....Jis paskutinis prieš žmonos ištartą išvadą....
Ir dar daug kitų dalykų galima jam pažadėti ilgame vedybinio gyvenimo kelyje  tongue.gif

thumbup.gif Jus gal jau "etatine" svociute? bigsmile.gif Mano bus pirmas blynas, tai nesinori nusigrybauti per labiausiai smile.gif

Dar reikia patarimo, ka perkate, kaip prizus, zaidimams? bigsmile.gif Reik visokiu niekuciu...
Atsakyti
radau štai gal kuriai dar reikes
Kad jaunoji būtų gera gaspadinė, o jaunasis –geras gaspadorius, mes su piršliu pasitarėm ir nupirkom keletą būtiniausių daiktų gyvenimopradžiai:
Kočėlas
SVOČIA
, jei vyras užsiaugintų didelius ragus, šisįrankis padės juos numušti.
Tarka
PIRŠLY S
, jei žmona namuos pradės įvedinėti savotvarką, tu jai primink va šitą tarką.
Spąstai
SVOČIA
, žinok, kad vyras ramus kaip pelė tol, kolšalia katė. Tačiau jei su kita pradės kvailioti, tauteks su spąstais jį priploti.
Soskių vėrinys
PIRŠLY S
Kiek priverta čia daiktelių, tiek mes linkim Jums vaikelių.
Kiaurasamtis
SVOČIA
kad netektų daug vargti, rytoj išvirk pietusir su šiuo samčiu įpilk, ir su tuo pačiu duok srėbti –nereiks daug vargti, bus skanu, taupu ir darsvečiams liks.
PIRŠLY S
Dabar tostas už tai, kad jaunieji visas pamokas gerai į galvą dėtųsi, ir prisireikus pasinaudotų išbandyta patirtimi!
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 08 17, 15:28)
thumbup.gif  Jus gal jau "etatine" svociute?  bigsmile.gif  Mano bus pirmas blynas, tai nesinori nusigrybauti per labiausiai  smile.gif

Dar reikia patarimo, ka perkate, kaip prizus, zaidimams?  bigsmile.gif Reik visokiu niekuciu...


Neetatinė....Tik trečias kartas ax.gif Prieš tris metus du savaitgalius paeiliui atpiršliavom....Per tris metus visokių naujų idėjų prisigaudžiau, senąsias patobulinau, šią temą paskaitinėjau...Šaunu, kad merginos dalinasi savo idėjomis. wub.gif

O mes prizams pripirkom - komandinėse rungtyse (kur daug žmonių dalyvauja) duosim piršlio šampės butelį, citramono lapelį (čia už tą žaidimą, kur su gėrimu susijęs), trintukus sportbačius (dėkingas laikas, nes kaip tik mokyklinių prekių visur užvežta), čiupa čiupsus. Dar buvom nusipirkę likerį tokiuose ale spermiukų formos buteliukuose...tai tuos poriniuose žaidimuose įteiksim. Dar prisipirkau tokių pakabukų angeliukų, žvakučių širdelių, užrašų knygeles su briedžiais ir širdelėm...superinės tokios lotuliukas.gif taupykles...Dar, jei gausim, tai porai nupirksim tokius rėmelius, kur viduje sargis įdėtas ir užrašas "Esant reikalui išmušti stiklą". Jei nerasiu, gal pati pagaminsiu...Čia voveraitėms su ąžuolais prizas siurprizas mirksiukas.gif Dar už vieną žaidimą laimėtojams po muilo gabaliuką įteiksim - atseit "švarių rankų politika".....
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 13:04)
Gal kuri Vilniuj nebrangiai statybininkų šalmą pirkti matėt?

Na, tavo mintys superinės thumbup.gif Matosi, kad ne pirmakartė mirksiukas.gif
Šalmą pirkom savo gimtojo kaimo "Senukuose". Kaštavo 11-13 lt. Dar šitų gėrių kuistukuose būna, bet jau reikia turėti daaaaaaug laiko ir kantrybės doh.gif
QUOTE(sniegelis @ 2011 08 17, 14:39)
Sveikos visos,  biggrin.gif

Sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 17, 15:49)
Na, tavo mintys superinės thumbup.gif  Matosi, kad ne pirmakartė mirksiukas.gif
Šalmą pirkom savo gimtojo kaimo "Senukuose". Kaštavo 11-13 lt. Dar šitų gėrių kuistukuose būna, bet jau reikia turėti daaaaaaug laiko ir kantrybės doh.gif

Sveika 4u.gif


Na ačiū ačiū....aha...dėvėta jau esu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vienuolikti metai tas pats oficialiai dėvi ir nenudėvi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai Senukai ir mano paskutinė viltis...Kaip tik šiandien jų internetinę svetainę pažiūrinėjau. Prieš tris metus, tai Kėdainiuose, kur viskas po eurą (ale po 3,5Lt) jų buvo...Šiemet nėr...Teks ypač brungų daiktą pirkti.....Ale mažu pravers.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2011 08 17, 15:07)
Šitas patarimas nerealiausias  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na čia ir su maniškiu ta pati bėda.. ax.gif bet nieko, skaitau aš visas temas įsijuosusi, pirmą kartą eisiu piršliauti, tiesa - pagonių deive Laima jau teko būti dukterėčios krikštynose, ir savo katutei ne ką prastesnę šventę: "iš pagonės, virtimas krikščione" suorganizavau. Bet svočia.. Baisiai rimta 4u.gif Šeštadienį vestuvės, 2 dienų, aš dirbu ir organizuoju viską pati, plius dar mergvakaris ir bernvakaris ant mano pečių nugulė - laikausi iš paskutiniųjų..
Atsakyti