Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Sveikutės, kaip svočiūtės laikotės, kur visos dingusios
Atsakyti
Gal kuri svociuke gali koki scenariju permesti meilu vaidulep@yahoo.com
Reikia paprasto scenarijaus, jaunieji daug nieko nenori. O rugseji laukia dvejos vestuves, nespeju doh.gif , turiu pasirasiusi, bet gal kokiu nauju minciu rasiu.


Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 11, 22:18)
Cia man papasakojo drauge, kuri gal pries pora savaiciu buvo vestuvese Moletuose. Yra parasytas kazkoks tipo regioniniam laikrastyje straipsnis, kaip suprantu apie jaunuosius. Visi sveciai, turi pasakyti po budvardi is savo vardo pirmosios raides.

As zinau paprastesni varianta. Zaidimas - prisistatymas. Zmogus pasako savo varda ir ko linki jauniesimes is vardo pirmos raides. Pvz: Laima - linkiu laimes, Marius, linkiu milijono ir t.t.
Atsakyti
Gal kuri žinote įdomių žaidimukų važiuojant autobusiuke su svita? viena kažkur buvau radus, bet aišku neužsirašiau doh.gif

Ir kažkaip nesugalvoju apdovanojimo šventės gurmanui? gal yra kokių minčių? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, na va orelis vestuvems puikus idoomu kaip seksis siandien pirsliaujancioms smile.gif

klausykit o kada reikai teikti taures jauniesiems tas dvi grazias
Atsakyti
Laba diena smile.gif Dienos bėga per greitai schmoll.gif


QUOTE(spolka @ 2011 08 13, 14:29)
Sveikutes, na va orelis vestuvems puikus idoomu kaip seksis siandien pirsliaujancioms  smile.gif

klausykit o kada reikai teikti taures jauniesiems tas dvi grazias


Mes įteikinėsim po jaunųjų pristatymo svečiam, prieš pirmąjį tostą ( jau susėdus prie stalo) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spolka @ 2011 08 13, 15:29)
Sveikutes, na va orelis vestuvems puikus idoomu kaip seksis siandien pirsliaujancioms  smile.gif

klausykit o kada reikai teikti taures jauniesiems tas dvi grazias



Manau taures tai nera privalomas egzempliorius ar taip tariant, butinas vestuviu atributas . Mes per vienas vestuves tiesiog padovanojom kai dovanas iteikinejo, tiesiog papuosiau jas kristalais , graziai ipakavau ir buvo simboline dovana. Taip, kad cia, manau kaip jau sugalvosite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(alioška @ 2011 08 12, 15:42)
As zinau paprastesni varianta. Zaidimas - prisistatymas. Zmogus pasako savo varda ir ko linki jauniesimes is vardo pirmos raides. Pvz: Laima - linkiu laimes, Marius, linkiu milijono ir t.t.


Tai cia jau kaip prisistatymas, o su tuo straipsniu, kuri minejau, visiskai kitokio pobudzio zaidimas tik kol kas nepavyksta gauti straipsnio... verysad.gif
Atsakyti
svociutes,gal kuri galetumet padet su laikrastuku,lauksiu i AZ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 08 13, 19:29)
Tai cia jau kaip prisistatymas, o su tuo straipsniu, kuri minejau, visiskai kitokio pobudzio zaidimas tik kol kas nepavyksta gauti straipsnio... verysad.gif

Yra pašte kažkas apie būdvardžius, kur svečiai savo būdvardžius, o paskui skaitom, kaip tos dienos aprašymą.

Man galva plyša, kinkos dreba, liko savaitėlė, o dar smulkių darbelių milijonas wacko.gif.
Susipainiojau su 12 val. atrakcijom:
vainikėlio deginimas, nuometo nuėmimas, fejerverkai, puokštės/keliaraiščio metimas.
Kokia seka turėtų būti? ar viską po 12 val fejerverkų? g.gif .

Neberandu pas save vieno žaidimuko. Kur jaunieji surašo kokios joms dainos patinka, tada muzikantas groja, o aš berods pasakau ką kiekvieną daina reiškia: kažkas apie pirmą bučinį ir pan.
Gal kas po ranka turit ir galit pasidalinti?

O prizam aš galvoju nupirkti Vynotekoj mažų čiupa čiupsų po 15 cnt.
Atsakyti
sveikutės, man ir lkiko tik paskutine savaitele o dar kiek darbeliu smulkiu daug doh.gif
Papildyta:
gelbekit kokius žodžius sakyti iteikiant taures
g.gif
Papildyta:
ir dar kas turit gražius žodžius rakinant spynai ir išmetant rakta ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Noriu suzinot nuomone... Kaip atrodo mintys ishsiusti laishka gandrui tik isejus is baznycios naudojant helio balionus?
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2011 08 14, 15:24)
Sveikutes. Noriu suzinot nuomone... Kaip atrodo mintys ishsiusti laishka gandrui tik isejus is baznycios naudojant helio balionus?

As ta macia minti audziu, tik va nesumastau kaip padaryti, kad tie balionai ta laiska pakeltu, nes juk buna, kad ir nekyla jie pririsus laiska..
Atsakyti