Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Vakarykščio darbo rezultatai 4u.gif
user posted image

Ką galvojat apie tuos juodus karoliukus ant kaspiniukų? nuimt ar palikt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 08 11, 10:23)
Vakarykščio darbo rezultatai  4u.gif
user posted image

Ką galvojat apie tuos juodus karoliukus ant kaspiniukų? nuimt ar palikt?  g.gif


ui kiek ideju visokiu pamaciau thumbup.gif jauciu kopinsiu kazka nuo taves 4u.gif man regis palik tuos burbuliukus, jei tikrai nemaiso drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 08 11, 10:23)
Vakarykščio darbo rezultatai  4u.gif
user posted image

Ką galvojat apie tuos juodus karoliukus ant kaspiniukų? nuimt ar palikt?  g.gif


Man irgi tie karoliukai gerai, užbaigtumas yra kaspinėlio 4u.gif

o gal gali papasakot ką su tais prieskonias darysi ir su tuo stiklainiu ir su tom kojinytėm ?
Atsakyti
[quote=RimaJur,2011 08 11, 07:58]
[quote=spolka,2011 08 11, 06:17]

dar galvoje vis norisi kažkokių idomesnių žaidimų, ka jus ruosiates, skaiciau viena zaidima gal reikės padaryti, štai tokį ant dilaito buteliukų uždėti po soske ir duoti pabroliam gerti kuris pirmas išgers tas laimės , ir dar pasakykite ar reikai duoi kokius prizelius kai zaidimai vyksta ir laimi kas nors.


Dėl tų apdovanojimų, tai ir aš suku galvą g.gif kai ėjom liudininkais, tai darėjom įvairius priziukus žaidimų nugalėtojams, bet tada aišku ir išlaidos buvo visai kitos nei piršliaujant doh.gif tai net nežinau ką dabar daryti blink.gif

Dėl žaidimų taip pat negaliu apsispresti. Norėjau daryti tą žaidimą su stalo teniso kamuoliukais, bet kad neradau niekur pigiai jų nupirkti didelio kiekio doh.gif


priziukams buvau paruošusi meilės degtukų. bet nedag žaidimų salėje sužaidėm, tai paskui juos išdalnau, o gamtoje prizų nedaviau. gamtoje sužaidėm visus žaidimus pagal planą, ir dar žaidėm visus kokius tik atsiminėm smile.gif

su soskėm žaidimą aš daviau pretendentams į stalo komendantus, kaip testą, ar jie tinkami pareigoms eiti smile.gif į vidų buvau pripylusi brendį su obuolių sultim, brendžio nedaug smile.gif

man geriausias žaidimas buvo, kurį pirmą ir dariau, tai krepšinio - ant juosmens pakabinom krepšinio lankiukus, prie jų pririštas kamuoliukas, ir pabroliai turėjo mėtyti krepšinį smile.gif radau žaidimą internete http://www.videovest...inis-video-0058
krepšinius pirkau kažkurioje žaislų parduotuvėje Vilniaus akropolyje smile.gif

stalo teniso kamuoliukų yra RIMI, 6 vnt 1.99.
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 08 11, 10:07)
o gal gali papasakot ką su tais prieskonias darysi ir su tuo stiklainiu ir su tom kojinytėm ?


Na su prieskonius tai duosiu kur nors gamtoj, vietoj tu akmenukų su jausmais, paprasysiu jaunuju sumaisyti savo meiles recepta, supilsim i buteliuka, kuri iteiksiu pries einant miegot vietoj to meiles recepto, ir duosiu naudojimo instrukcija

O i stiklaini desim sveciu palinkejimus parasytus ant spalvotu popieriuku su i vidu iviniotais cukraus gabaliukais.

Kojinytes skirtos mesti pinigeliams renkant vardus ir spejant pirmos atzalos lyti 4u.gif
O del kamuoliuku, dekui, RIMI dar nebuvau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RimaJur: 11 rugpjūčio 2011 - 10:35
O gal dar kuri matete pigiai antrankiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 08 11, 11:31)
Na su prieskonius tai duosiu kur nors gamtoj, vietoj tu akmenukų su jausmais, paprasysiu jaunuju sumaisyti savo meiles recepta, supilsim i buteliuka, kuri iteiksiu pries einant miegot vietoj to meiles recepto, ir duosiu naudojimo instrukcija

O i stiklaini desim sveciu palinkejimus parasytus ant spalvotu popieriuku su i vidu iviniotais cukraus gabaliukais.

Kojinytes skirtos mesti pinigeliams renkant vardus ir spejant pirmos atzalos lyti  4u.gif
O del kamuoliuku, dekui, RIMI dar nebuvau  4u.gif


Dėl receptuko tai faina thumbup.gif

O dėl tų kojinyčių tai gal galima plačiau, t.y kaip visa tai vyks ??? nes iki šiol ir pas save esu pasižymėjusi didelį klaustuką dėl tos lyties viakelio, t.y dar nesu "išgvildenus" viso to veiksmo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 08 10, 16:28)
as tai vis mastau apie ta degancia sirdi, sita ideja norejau panaudot pirmose vestuvese, bet pritrukau laiko pasiruost, o sitose sakiau panaudosiu, tai dabar man iskilo klausimas kokio ji dydzio mazdaug turetu but, kad butu efektas ir kiek tu visokiu skuduru prisukti, kokiu mazdaug storiu, kad gerai degtu, kad ta liepsna nebutu labai jau didele  g.gif

na prisukau nemazai tu visu medziagu tik nereikia labai tvirtai suverzti nes sunkiai degs reikia taip laisvai tas medziagas apvynioti... sirdis musu buvo nu kokio metro aukscio ir net nzn kokio plocio dabar neturiu salia pamatuociau bet tikrai didoka... jei butu maza liepsna sulietu ir nesimatytu kad ten sirdis tai kuo didesne tuo geriau...
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 08 11, 09:23)
Vakarykščio darbo rezultatai  4u.gif


Ką galvojat apie tuos juodus karoliukus ant kaspiniukų? nuimt ar palikt?  g.gif


man tai graziai ziurisi tie karoliukai
QUOTE(Esposita @ 2011 08 11, 10:57)
Dėl receptuko tai faina  thumbup.gif

O dėl tų kojinyčių tai gal galima plačiau, t.y kaip visa tai vyks ??? nes iki  šiol ir pas save esu pasižymėjusi didelį klaustuką dėl tos lyties viakelio, t.y dar nesu "išgvildenus" viso to veiksmo  blush2.gif

su kojinytem yra taip, duodi kijinytes raudonas ir melynas sveciams ir sveciai i jas deda pinigelius, jei nori kad gimtu mergyte deda i raudona, o jei berniukas i melyna. Kai apkeliauja visus svecius tada suskaiciuoji pinigelius ir kurioj yra daugiau tokios lyties ir bus
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 08 11, 12:05)
man tai graziai ziurisi tie karoliukai

su kojinytem yra taip, duodi kijinytes raudonas ir melynas sveciams ir sveciai i jas deda pinigelius, jei nori kad gimtu mergyte deda i raudona, o jei berniukas i melyna. Kai apkeliauja visus svecius tada suskaiciuoji pinigelius ir kurioj yra daugiau tokios lyties ir bus


Aišku, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2011 08 11, 11:05)
man tai graziai ziurisi tie karoliukai

su kojinytem yra taip, duodi kijinytes raudonas ir melynas sveciams ir sveciai i jas deda pinigelius, jei nori kad gimtu mergyte deda i raudona, o jei berniukas i melyna. Kai apkeliauja visus svecius tada suskaiciuoji pinigelius ir kurioj yra daugiau tokios lyties ir bus



Na aš dar prikabinau prie tų kojinyčių mažas knygutes, kad tuo pačiu ir vardus įrašytų
Atsakyti
QUOTE(RimaJur @ 2011 08 11, 09:23)
Vakarykščio darbo rezultatai  4u.gif

Super wub.gif
Atsakyti